No mires,entra ya!!! ... ИСПАНИЯ

  • 19 778
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Аз пък да се пУФаля  Laughing-другата година ще гледаме Формула 1 във Валенсия,направо в града вътре. Party

Леле Марица ще ти харесва ли под блока да ти се шуми?

Те Монако се чудят как да я махнат точно поради таз причина!

# 16
  • Мнения: 811
Аз пък да се пУФаля  Laughing-другата година ще гледаме Формула 1 във Валенсия,направо в града вътре. Party

Aaaaaa, Марица, там съм  Laughing

Вчера гледах по новините като го съобщиха.... и веднага започнаха да се обвиняват, че е предизборен ход, и като цяло не носело нищо на жителите на града  hahaha
Не е лъжа за предизборния ход  Twisted Evil.Ще има Ф1,ако спе4елел пак Фр.Кампс(4ерепа,както му викаме с мъжа ми   hahaha) .т.е РРто  Twisted Evil.

Много сте писали,аз докато се моткам навън с малката. Wink

Марица,ходих на Хоакин Байестер,да видя за омологасиона  newsm78.На вратата ми дадоха едно лист4е с тел.номер ,на който да си искам среща  Rolling Eyes.Такава ли беше процедурата и при теб?Искам да си приравня и дипломата за средно,сигурно ще е по лесно  newsm78.

Анет,и моя мъж така едрееше с мен  hahaha Mr. Green.Каквото ми се прияде на мен..и на него.От нищо не се отказваше  Mr. Green.Сега и двамата сме в процес на слабеене Wink.

За жалост се оказва ,4е и аз няма да мога да гледам финала  Cry Cry...на работа съм,днес ми  се обадиха.Извънредно е ,ама приех.После се сетих за Евровизията,ама късно.Дано да го има на запис.Ще разбера така или ина4е кой е спе4елил,ама ми се гледа конкурса.
 

# 17
  • Мнения: 811
Аз пък да се пУФаля  Laughing-другата година ще гледаме Формула 1 във Валенсия,направо в града вътре. Party

Леле Марица ще ти харесва ли под блока да ти се шуми?

Те Монако се чудят как да я махнат точно поради таз причина!

Ооооо,как ми се иска това да ми "шуми" Wink.Егати кефа е това,хооооора....  newsm44 Кой я гледа,има ли фенки сред вас?Само да няма такива на Алонсо,4е ей сега се скарахме... и то завинаги Mr. Green

нещо го омотах този цитат    Blush . в зеленкото съм аз  Grinning

# 18
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
то4но така обаждаш се на този телефон и ти дават 4ас, обикновеноса за след няколко седмици по малко от месец и после нататъкпроцедурата ти е ясна
дипломата за средно пък заЩо Ще приравняваш??????  newsm78
не съм фенка на формулата не я и гледам но мъжо я харесва, да кажа 4е е глям фен не е не винаги я гледа така 4е
виж футбола го обожавам но не и испанския а тук друг е много трудно да гледаш

# 19
  • Мнения: 200
Аз пък да се пУФаля  Laughing-другата година ще гледаме Формула 1 във Валенсия,направо в града вътре. Party

Леле Марица ще ти харесва ли под блока да ти се шуми?

Те Монако се чудят как да я махнат точно поради таз причина!

Ооооо,как ми се иска това да ми "шуми" Wink.Егати кефа е това,хооооора....  newsm44 Кой я гледа,има ли фенки сред вас?Само да няма такива на Алонсо,4е ей сега се скарахме... и то завинаги Mr. Green

нещо го омотах този цитат    Blush . в зеленкото съм аз  Grinning

фенки има на Алонсо Close
 И от коя тераса ще го гледаме??? Или да пущаме бинокъла?

# 20
  • Мнения: 1 818
Има още фенки!

Алонсо!Алонсо!Алонсо!

На кого ще ходим на гости да го гледаме.

...да не ме чуе моя мъж,че той още тъгува за Шумахер...

# 21
  • Мнения: 3 098
Много сте изписали... Shocked
"Такава ли беше процедурата и при теб?"_Алест,не беше така когато аз ходих,но явно работят по друг на4ин.Ще ми напишеш ли телефона за сита,4е съм решила да се заема с дипломата на мъжа ми?
От моята тераса няма да можем да го гледаме,формулата ще е покрай сухата река.Но ще идем на някоя 4ужда тераса или пък на някоя кула ще се ка4им,поне кули има. Laughing
Бе ще му намерим 4алъма,кво ся са кахърите. Party
И друго да ви се похваля,видях във Виго стадиона,дето Стои4ков тренира Селта.Жалко,4е не видях Ицата,фенка съм на твърдия му нрав. Peace

# 22
  • Мнения: 1 246
Здравейте момичета,
Хулиган4е,почти цялото време сме навън с Али,хич нямам време за компютъра,за това не пиша.
Не знам вече с какво да се лекуваме и тримата сме с упорита кашлица,Али няколко нощи не спи от хрема.Утре пак сме при педиатъра.
Анет,на мен пък не ми ставаше лошо от желязото,чисто си го пиех.При всеки е различно.
Гери,честито сертификато,аз няма да го търся за сега,че тук съвсем друга информация ни дават от екстранхерията.

За колики,съм давала на Алисия- Саб Симплекс,Чайчета от анасон,лайка,копър,правих й масаж на коремчето.Държах я да спи по коремче,но всичко това без особен резултат,до 5-ия месец имаше колики.Сокове започнах към 6-ия месец.

[b]Да честитя на Асто дъщеричката!Да е жива и здрава,а на мама бързо възстановяване[/b]!

# 23
  • Мнения: 1 818
 Hug Hug HugМарица,Хулиганче,благодаря ви за саитовете за къщите...Мисля ,че в това отношение испанците са испреварили българите.
близнаци,ние също сме многодетно семейство ,но никакви облаги не ползваме за сега...Изчакваме с подаването на документите за Фамилиа Нумероса...липсва ни документ,че малкото е с Аутизъм...липсват някои изследвания,за да се постави точна диагноза.С тази Libro de Familia numerosa e по-различно.Могат да се ползват намаления за всичко...учебни материали и комедор/стол ,транспорт,квартира и т.н.....А за заплата от 1000 евро какво да ти кажа...ние я караме с 1200 пет човека и сме оцелели някак...Трудно е ама се боричкаме с живота.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Моят съпруг е върл фен на Формулата и на Алонсо,толкова,че миналата година когато си бяхме в Б-я лятото ,ходи чак до Истамбил да я гледа #Crazy.Сега чака като луд да спечели РР-то във Валенсия,още повече,че чичо му живее до Ciudad de las Artes y las Ciencias ,от където ще минават колите.Ще бъде невероятна реклама за града.
friki,благодаря за информацията,утре ще се мотаме из Мадрид и ми се искаше да отида на концерта,но най-вероятно ще сме с малката,а не вярвам да ни пуснат с нея,иначе може да прави конкуренция за надпяване на Кабаиванска Laughing.

# 25
  • Мнения: 1 128
АЛОНСО ШАМПИОН Mr. Green
Марица,нещо не съм разбрала.Кога сте ходили до Виго?Мъжлето е от там и си ходиме няколко пъти в годината.Пък и е фен на Селта,та и аз покрай него опознах стадиона,ходихме им на тренировките.Но това преди няколко години
Саби,защо не им се обадиш в театъра да попиташ дали има проблем да влезнете с малката?

# 26
  • Мнения: 3 098
АЛОНСО ШАМПИОН Mr. Green
Марица,нещо не съм разбрала.Кога сте ходили до Виго?Мъжлето е от там и си ходиме няколко пъти в годината.Пък и е фен на Селта,та и аз покрай него опознах стадиона,ходихме им на тренировките.
Малко след като се прибрах от България,ходихме там.
Страхотно е. HugНе знаех,4е мъжа ти е от там.Да му кажеш(не 4е не знае),4е имат страхотна природа,храна и е невероятно красиво.Много ми харесаха къщите им,дори като цяло сградите.Можеш ли да го питаш как се прави емпанада гайега?Това ми го поднесогха като предястие,прили4а на нашенската баница,оба4е много ми хареса.

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пишете още една фенка на Алонсо  Mr. Green. Преди беше Хакинен, а по-напред - Сена  Cry

Ох, гледам по куатро една от сериите на Приятели и се заливам от смях  hahaha Joy

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 17:43 от Bec

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Да му кажеш(не 4е не знае),4е имат страхотна природа,храна и е невероятно красиво.Много ми харесаха къщите им,дори като цяло сградите.Можеш ли да го питаш как се прави емпанада гайега?Това ми го поднесогха като предястие,прили4а на нашенската баница,оба4е много ми хареса.
и как се ядеееее там Crazy
емпанадата май беше с кайма, нали?
аз пък още сънувам една супа от зелен листен зеленчук, ма му забравих заглавието.
и за първи път ми хареса торта в испания. беше като домашна, вкуснааааа.
като седнеш да ядеш не ядеш, ами плюскаш направо!

# 29
  • Мнения: 1 128
Пишете още една фенка на Алонсо  Mr. Green. Преди беше Хакинен, а по-напред - Сена  Cry

Ох, гледам по куатро една от сериите на Приятели и се заливам от смях  hahaha Joy
И аз,и аз Mr. Green.Този епизод със свадбата на Моника го гледам вече трети път.
Марица,има много плънки за емпанадата.Ти с какво я яде?
Андрес също е върл фен на формулата,става по нощите да гледа,абе луда работа

Общи условия

Активация на акаунт