Имате ли отоци по глезените в 8м.- изсл. в норма ?

  • 1 966
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
На мен от 5 месец започнах да ми отичат - единия крак повече от другия. Изследванията ми са в норма, но сега ми пуснаха по-специализирани изследвани , за да видят от какво точно е.

# 16
  • Мнения: 1 596
И мен ме делят 5-6 дни от началото на 9тия месец Simple Smile
И аз съм с подути крака,и ръце Sad
Много нопълнях,досега някъде с 22 кг.
И от топлото време и от тежеста са ми отекли краката,добре че поне мога да хода на бос крак с чехлички Wink
Та ще избутаме....няма начин Heart Eyes
Успех на всички.

# 17
  • Мнения: 2 197
Аз бях същия случай - всички изследвания в норма, а краката ми се подуваха като за световно. Мажех ги с Лиотон, с крема на Мустела за крака, а също и с един гел на д-р Шол, но ефекта беше временен. Изчезнаха след раждането, но не веднага, а след 1 месец.

# 18
  • Мнения: 497
Аз още от сега се подувам  Cry
Изследванията ми са в норма, но задържам вода, представям си какво ще е в 8 месец  #Crazy

# 19
  • Мнения: 617
Не са ми се подували краката през цялата бременност Peace


и аз

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И с двете деца просто нямах кокалчета на глезена. Хладен душ и вдигане на високо  Peace

# 21
  • Мнения: 5 362
Нямах проблеми с изследванията,но краката ми отекоха още в 7-ми месец като бях.При мен от килограмите.След раждането всичко се оправи. Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 907
Имах отоци, обаче към началото на 9 - тия месец, с изследванията всичко си ми беше наред! Изчезнаха на другия ден след раждането  Grinning .

# 23
  • Мнения: 311
Да при това доста големи, сега всъшност си чакам резултатите от изследванията, които правих заради отоците.

# 24
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И при мен отоците започнаха в началото на тази седмица - свързвам го с топлото време (по принцип жегата не я понасям, камо ли в това състояние). Студената вода ме облекчава, за мазилата знам, че е ефекта е краткотраен.

# 25
  • Мнения: 2 336
отоците ми започната още в началото на 4-тия месец, но всичко ми беше в норма, повече взеха да си личат началото на този месец, особенно сега от две-три дни само сутрин си чуствам кокарчетата и то от  външната страна. Но установих друго -цялата работа  е и в храната, имам предвид да хапваш без никаква сол ,което съотвенто намалява и приена на доста вода и другото което е важно повече лежане и краката на високо.

# 26
  • Мнения: 5 391
И моите отичаха, въпреки, че изследванията ми бяха ок.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте !

Подуват ли ви се глезените в 8 месец ?




Да,и ръцете също ми се подуваха/дланите/,а изследванията си бяха наред.Всичко се нормализира 2-3 дни след като родих. Hug

# 28
  • Мнения: 2 011
аз съм в 7-ми месец,но от 2-3 дни леко започнаха да се подуват глезените ми.Това е от топлото най-вероятно,защото всяко лято ми се подуват,какво остава като съм бременна...    Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Подуваха ми се дори по рано от 8 м.
След раждане всичко ще се оправи, няма си останеш с подути глезени  Wink

Общи условия

Активация на акаунт