Обирали ли са ви..

  • 3 745
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Преди гидини на великден в 12 часа вечерта в църквата, докато съм вървяла към попа да си запаля свещта, някой (не знам как, при постоянното ми стискане на чантата) ми е взел протмонето!!!  Shocked
В двора на църквата...  Sick  #2gunfire
Парите обаче си бях сложила в джоба на дънките, щото съм умничка  Wink
Една приятелка каза да се оглеждам за изсъхнали ръце  Twisted Evil

Това също е класика в жанра. На една Коледа, докато чакахме да влезем в църквата, пред мен разкопчаха чантата на една жена, но ги видях и се развиках. Въпросните мургави госпожици доста бой отнесоха, но все пак успяха да избягат преди да дойде полиция.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 631
Преди гидини на великден в 12 часа вечерта в църквата, докато съм вървяла към попа да си запаля свещта, някой (не знам как, при постоянното ми стискане на чантата) ми е взел протмонето!!!  Shocked
В двора на църквата...  Sick  #2gunfire
Парите обаче си бях сложила в джоба на дънките, щото съм умничка  Wink
Една приятелка каза да се оглеждам за изсъхнали ръце  Twisted Evil

Това също е класика в жанра. На една Коледа, докато чакахме да влезем в църквата, пред мен разкопчаха чантата на една жена, но ги видях и се развиках. Въпросните мургави госпожици доста бой отнесоха, но все пак успяха да избягат преди да дойде полиция.  ooooh!

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #Cussing out

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Домът ни - не, магазинът веднъж, но явно са бързали много и са взели само оборотни стотинки и дребни за около 100-150лв. и малко ваучери. Алармата се е задействала, дошли СОТ на 3-тата минута(така казват), но нямало никой. Възстановиха ни щетите, така ни е по договора със СОТ-а.

# 18
  • Мнения: 3 268
Няма да опиша какво стана,но ни се случи точно в петък,преди две седмици.Стресът беше толкова голям,че не искам да си спомням.Слава богу нещата се оправиха,но тогава разбрах,че и в Европа да сме пак си оставаме тук,на Балканите,където човешката завист е безгранична и девизът на много хора е "При...би другарчето"

# 19
  • Мнения: 2 673
kafe
аз и в църквата се пазя, винаги очаквам "акция"


снощи у дома при отключена за минутки врата някакъв се протегнал и взел на детето ученическата чанта, която била хвърлена до входната врата...
добре, че не е влязъл по-навътре да уплаши чедото... #2gunfire

ако им съхнеха ръцете...бая свят ще е инвалидизиран, ..пак ние ще им плащаме осигуровките #2gunfire #2gunfire #2gunfireнаправо да пукат мръсните бандюги..

# 20
  • Мнения: 22
Веднъж на една спирка някъв се пробва да ми бърка в джоба на якето,като си криеше ръката под чанта,погледнах го и му казах:"Ей , к'во правиш бе!?"и той се разкара. JoyВиждала съм и мангалки как по същия начин разкопчават дамската чанта на майката на моя позната, пак така, чакайки на спирка и се обадих разбира се, а те взеха да ме кълнат и да ме наричат каква ли не!В къщи слава Богу,не се е случвало и да не чуе Дявола де!

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, много пъти.
За жалост - нищо не става след кражбата  Tired

# 22
  • Мнения: 4 546
да, заплашиха ме с ножи и си дадох чантата  Confused
майка ми са я обирали много пъти - джебчийки. само последният път някакъв й грабнал чантата от ръцете и избягал  Confused

# 23
  • Мнения: 8 999
Да, два пъти. Веднъж ми откраднаха колата някакви пияни или дрогирани изроди и катастрофираха жестоко на първия ъгъл - от това кола повече не стана. Вторият път ми задигнаха портмонето, докато зяпах някакъв площаден танго спектакъл в Буенос Айрес. Шоуто тутакси беше прекратено и публика и артисти се разтърчаха да помагат. Хванаха джепчийката и ми върнаха портмонето с всички пари и документи вътре.
Крали са ми и идеи, това брои ли се?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Навремето ни обраха квартирата. Задигнаха един телевизор Юность и един касетофон. Бяха търсили пари, ама къде ти в студентска квартира пари.  Mr. Green

Веднъж са ми вадили портмонето от чантата, ама усетих и сграбчих най-близката до мен мангалка. Познах. Пусна ми портфейла и офейка. Тъкмо бях взела заплата.

И още един такъв случай имам - докато аз ровех в чантата си за пари пред едно  павилионче за цигари, едно дребно цигане ровеше от другата страна. Стоплих му врата и на него.  Mr. Green

 А онзи ден ни гепиха огледалото на колата. И наглеца се качил в къщи за да го продаде на мъжа ми.  ooooh! МъжО го погнал, ама онзи избягал. Сега го търсим и тежко му ако се покаже в махалата.  Mr. Green #2gunfire

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Крали са ми и идеи, това брои ли се?
Брои се, да и на мен с ами крали идеи
А брои ли се да ти откраднат интересна случка? Много е гадно . Разкзвах на някой нещо интересно, което ми се е случило и след време за да изпъкне в компания той я разказва все едно на него се е случило  Tired

# 26
  • Мнения: 2 673

Крали са ми и идеи, това брои ли се?
Брои се, да и на мен с ами крали идеи


и това се брои...ама човек е богат на идеи...идеите свършване нямат...а парите Rolling Eyes - да..и ако ти вземат последните левчета...или спестените я за ремонт, я за у-ще на детето ..не е голям кеф..

# 27
  • Мнения: 2 700
Да. Живеем на предпоследен етаж (т.е. удобно за работа) и необезпокоявани бяха избили вратата с касовата брава барабар, опирайки пневматичен крик за камион на асансьора. Хаосът и разправиите по вратата бяха повече, отколкото бяха откраднали (няколко бижута). Но нямаше шкаф, който да не бяха изсипали на земята.  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 30
Да! Тази година си изкарахме един прекрасен Великден извън Варна.Отсъствахме 4дни.Прибираме се весели,отпочинали и доволни и ето ти изненада: целият апартамент обърнат с главата надолу.Прилоша ми,децата се изплашиха ужасно.Бяха взели малко пари и нищо друго,но кошмарът е голям.Последствията:всеки път,когато тръгнем нанякъде,малките се стрхуват някой да не им изнесе нещата от вкъщи; нова,по-осигурена врата; аз отново посетих невроложката си,защото ми се обадиха стари болежки от стреса.

# 29
  • Мнения: 534
Веднъж в автобус 309 ми извадиха 20 лева от джоба на якето(как не съм усетила незнам ooooh!),но
не ми взеха телефона,който беше в същия джоб newsm78
Иначе пред дирекция на полицията една ромка се опита да ми бръкне в чантата,но нея я сгащих и отнесе няколко тупаници
от дежурните полицаи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт