Обирали ли са ви..

  • 3 764
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
наши приятели миналата седмица, докато спели.... при наличието на 3 компютъра на масата в кухнята, скъпи очила и фотоапарат са взели пари- 800лв  Shocked отключили са и после за заключили входната врата, същата нощ и съседката им от горния етаж по същия начин била обрана..... #Crazy

# 31
  • Мнения: 154
Да. Преди 5 години. Нямаше ни 20 дни, аз бях в 3 месец бременна, прибираме се, а квартирата ни - отключена. Всички шкафове бяха изсипани. Това ми беше най-гадно - че някой ми е осквернил жилището. Така поне го приех. Откраднаха ни телевизора, стереото, видеото, телефона, едни слушалки и... моя Q&Q 20-левов часовник. Странното беше, че покрай телевизора имаше подредени разни сантиментални джунджурии, които крадците бяха подредили внимателно в редичка на пода. Доста озадачаващо... Бяха оставили компютъра, което ме втрещи и извди от релси. Мислех си, че ще се върнат за компа и, когато мъжът ми беше на дежурство спях с нож до възглавницата. Много гаден период.

# 32
  • Мнения: 2 386
Два пъти ми откраднаха gsm-а, като вторият път се случи в Майчин дом, в реанимацията, в една стая с шефката на 5-то РПУ! Shocked
Майка ми са я нападали цигани и са и късали златото от врата по сред бял ден. Sick

Домашни набези не се сещам да сме имали (пу-пу)  Praynig

# 33
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Да. Живеем на предпоследен етаж (т.е. удобно за работа) и необезпокоявани бяха избили вратата с касовата брава барабар, опирайки пневматичен крик за камион на асансьора. Хаосът и разправиите по вратата бяха повече, отколкото бяха откраднали (няколко бижута). Но нямаше шкаф, който да не бяха изсипали на земята.  Mr. Green
Това като че ли аз съм го писала! Два пъти са ми разбивали вратата, а вътре -всичко по земята! Мисля да им оставя един ключ , та да не се разправям с врати!!!! #2gunfire

# 34
  • Мнения: 576
Разбивали са колата ни  6 пъти. 6 лачени уредби си заминаха..... Сега сме с фабричната уредба...

# 35
  • Мнения: 1 425
Да преди няколко месеца ни разбиха колата и отмъкнаха новото ми радио. Много ме беше яд  Embarassed Тамън се научих как да си пускам дисковете и те го задигнаха  Cry

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Доста отдавна, още бях ученичка, разбиха апартамента на нашите. Сутринта за 2-3 аса бях излязла на английски, преди училище минах за нещо през къщи и видях дръжката на вратата на земята. Но не се притесних особено, защото по това време баща ми оправяше вратата. Вечерта като се върнах, нямаше никой вкъщи, не можех да си вляза и му хвърлих един рев, докато нашите се появиха и ми казаха, че било разбито. Бяха взели телевизора и фотоапарата с морските ни снимки, друго не помня да са взели, но бяха оставили компютъра. Телевизорът го завили в моя чаршаф от леглото Sick
Точно този ден асансьорът не работеше (на 8мия етаж живеех), естествено не се намериха нещата, но предполагаме, че беше един съсед, който дотогава често идваше у нас на гости, после го заловиха по друго престъпление, у тях намерили оръжия и патрони ooooh!, даже даваха по ТВ нещо като филмче за залавянето му.

По улиците не помня да са ме обирали, но братовчед ми редовно се разделяше с колела, якета, уокмени... На сестра ми й откраднаха в трамвая стария ми потрошен ГСМ.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 186
Преди около месец и половина едни трима в Младост се сдобиха с дамската ми чанта. Прибирах се към 8 часа по ужасно гадна пътека и така. Нищо ценно не ми взеха, може би с изключение на козметиката, но беше много гадно. Още ме е страх да се прибирам по тъмно, камо ли през това място.

За протокола това се води грабеж.

# 38
  • София
  • Мнения: 900
А брои ли се да ти откраднат интересна случка? Много е гадно . Разкзвах на някой нещо интересно, което ми се е случило и след време за да изпъкне в компания той я разказва все едно на него се е случило  Tired

Не мога да повярвам  #Crazy Аз си мислех, че само на мен ми се случва ......
А как ме дразни - не е истина  ooooh!

Иначе сме обирани - два пъти  Sick

Изживяването е повече от противно  Sick
В такъв момент
мога да убия крадеца!!!

А третия път се опитаха се да ме ограбят в колата!!!
Определено НЯМА ДА ПРОЯВА РАЗУМ  при следващ случай (Опазил ни Бог  Praynig Praynig Praynig)

# 39
  • Мнения: 356
Да, веднъж ни обраха бая злато от вкъщи, разбрахме коя е крадечката, ама ....

И веднъж в градския транспорт една сиганка се опита, но така се развилнях, че ако не беше дошла спирката да слезе, щях да я пребия с все сили.

# 40
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да не дава Господ, май не са ме обирали, щом нямам спомен, значи не са.
Имам съмнения за един ГСМ, но пък и аз съм си завеяна
Съжалявам, навлизането в интимното и лично пространство ми се струва най-гадната част  Confused

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Да!Миналата година майсторите,които правиха външната изолация на апартамента.Знаеха,че съпругът ми е съдия/не футболен/,ама респект тц Mr. Green

# 42
  • Мнения: 356
Да!Миналата година майсторите,които правиха външната изолация на апартамента.Знаеха,че съпругът ми е съдия/не футболен/,ама респект тц Mr. Green

Що за наглост  newsm78

# 43
  • Мнения: 2 229
Преди няколко години ми откраднаха портомонето в тролея. Имаше 10 лева май, но беше наблъскано с коледни картички, които са ми подарявали, визитки, календарчета, бележчици...След 3 дена се обадиха на баща ми, че са го намерили (на едно листче имах написани телефоните на мама и тати, ако ми потрябват Blush ) и ми го върнаха без липсващите 10 лева и...единствената ненадписана коледна картичка. Shocked #Crazy

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да.На улицата, на обяд (миналата година).Откраднаха ми златно синджирче (подарък за годишнина от сватбата) и иконка на Богородица (подарък от свекърва ми за сватбата). Cry

Общи условия

Активация на акаунт