Ужасни колики

  • 5 422
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 40
Здравей, и ние минахме през този ад, сега вече бебка е по-спокойна, но когато беше най - тежко положението, ни помогнаха много капките Dolce Nanna на Cucciolo. Те съдържат екстракт от лайка, глог и липа и поне късния следобед се усмиряваше, а вечер си спинкаше добре.
Успех и дано скоро да отминат коликите!  Wink

# 16
  • Мнения: 617
И ние сме на същото положение. Давам Саб симплекс в млякото, мажа коремчето с един нов гел, нарича се MediCline на някаква чешка фирма, който между другото много помага. Ако искаш пробвай поне облекчава малко. Има загряващ ефект, защото в съставките има мента. Вече е доста топло, но вкъщи е по хладно и вечер го мажа. И чайче отвреме на време, но страшно много реве. Не го носи постоянно, аз започнах да го оставям да поревава, плаче, плаче, пък заспи сам. Те са много хитри, в мен спи, като го оставя се буди. Не е само болката в корема, ами много иска да го нося на ръце. Успех!

Аз го оставам да поплаче, той направо посинява от рев и въздух не може да си поеме Shocked

# 17
  • Мнения: 2 401
Ние установихме, че най-доброто лекарство против колики е... таткото  Laughing Бебка спеше върху него по коремче... това май помогна повече от капките.
  Вярно е  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 367
и ние имаме същия проблем,само че слава Богу не ревем по цял ден.почне ли обаче,няма сила,която да го накара да спре.и аз като теб не мога да свърша нищо вкъщи и ям на крак.синът ми спи предимно навън,и то невинаги,затова и ние сме по цял ден на разходка.щях да започвам захранване,понеже навърши три месеца,но от две кафени лъжички пюре направи такава ужасна криза,че изтръпвам като се сетя.дано да мине скоро,че нямам нерви вече.... #2gunfire

# 19
  • Мнения: 617
и ние имаме същия проблем,само че слава Богу не ревем по цял ден.почне ли обаче,няма сила,която да го накара да спре.и аз като теб не мога да свърша нищо вкъщи и ям на крак.синът ми спи предимно навън,и то невинаги,затова и ние сме по цял ден на разходка.щях да започвам захранване,понеже навърши три месеца,но от две кафени лъжички пюре направи такава ужасна криза,че изтръпвам като се сетя.дано да мине скоро,че нямам нерви вече.... #2gunfire

Стискам ти палци и при тебе всичко да се оправи newsm10

# 20
  • Мнения: 1 367
мерси,мила,дано и при вас скоро да минат. моя син досега плака от коремче и заспа. питам се с какво са заслужили малките слънчица такава болка  newsm78 не е ли достатъчно,че нас ни е боляло,докато сме им давали живот????

Общи условия

Активация на акаунт