Плюсовете на силикона

  • 42 993
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
Няма плюсове силикона.....................за съжаление

# 16
  • Мнения: 2 755
...Няма пречка гърди със силикон да се гледат на ехограф. Аз ходя веднъж на 6 месеца....
А на мамограф?  Mr. Green
Ето и основният недостатък на пластичните операции - те не решават личните и служебни проблеми. Но, хора всякакви. Каквото и да си решила, успех.

# 17
  • Мнения: 2 755
Кажете каква е трайността ....до живот ли се слага или като станеш баба трябва да се махне  newsm78
Представи си някоя баба със съсухрена кожа и силиконови гърди...... Sick ooooh!

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кажете каква е трайността ....до живот ли се слага или като станеш баба трябва да се махне  newsm78
Представи си някоя баба със съсухрена кожа и силиконови гърди...... Sick ooooh!

Да, затова питам  Crazy

# 19
  • Мнения: 677
Всичко си има и плюсове и минуси..
На кой както му е кеф, важното е да не пречи на другите..На мен не ми пречи, така че съм ЗА  Peace

# 20
То хубаво си го харесвате жените, ваша си работа, ама що не питате и нас, мъжете?
Аз лично не си падам по сурогати.  Naughty

Изберете истинското!  Laughing

Чувала съм много мъже да казват, че предпочитат истинското. Но един не съм видяла да не се заглежда по хубави и стегнати силиконови гърди на топки. За формата топки най-много ми допада, но и за другите форми се отнася същото. Друге е и въпроса, че мъжете не обичат жена им да си слага, може ми за да не ги заглеждат другите мъже и аз не знам. На мане бившето ми гадже не ми даваше (не че заради него съм се спряла да си сложа), но като видеше силиконови гърди очите му изпадаха  #Crazy  Абе мъже, защо се лъжете, че не обичате хубави гърди? Какво като са изкуствени, нали изглеждат хубаво и се пипат хубаво. Да не говорим, че ако не знаете, че са изкуствени може и да не разберете

# 21
  • Мнения: 2 755
Кажете каква е трайността ....до живот ли се слага или като станеш баба трябва да се махне  newsm78
Представи си някоя баба със съсухрена кожа и силиконови гърди...... Sick ooooh!

Да, затова питам  Crazy

Не знам, secretgarden. За трайността и безвредността им, тепърва ще видим.

# 22
  • Мнения: 636
Тя бабата щом си е сложила силиконови цици едва ли ще допусне да и се съсухри кожата ама това е друг въпрос

# 23
  • Мнения: 2 755
Тя бабата щом си е сложила силиконови цици едва ли ще допусне да и се съсухри кожата ама това е друг въпрос
Времето никому не прощава. Нито козметиката, нито диетите, нито пластичната хирургия, НИЩО не е в състояние да го спре.

# 24
  • Мнения: 636
Абе я виж Шер. На баба ли ти прилича Wink Пък и след 30ина години пластичната хирургия още мнооого ще напредне.
Аз съм на мнение, че една жена стига да реши може да изглежда завидно и на 65 години.

# 25
  • Мнения: 5 103
Както писах и в другата тема, твърдо ЗА силикона ъм, ако жената ще се чувства по-добре с него Peace

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бъзикаш се с тия топки!... Толкова неестесвено стоят... и аз не съм видяла мъж, който се прехласва по очевидно изкуствени цици.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ето и основният недостатък на пластичните операции - те не решават личните и служебни проблеми. Но, хора всякакви. Каквото и да си решила, успех.

Това пък изобщо не е вярно. Самочувствието или липсата му е в основата на успехите както в личен, така и в професионален план. Хората без самочувствие са много по-малко успешни и реализирани. Та дори и част от самочувствието им да лежи на едните изкуствени цици.

# 28
  • Мнения: 677
Бъзикаш се с тия топки!... Толкова неестесвено стоят... и аз не съм видяла мъж, който се прехласва по очевидно изкуствени цици.

Е виж ме де, на аватара съм си  Grinning

# 29
  • Мнения: 87
...щом Памела Андерсън реши да го махне - сещай се за ко иде реч! А това , че на мъжете им харесват силиконови цомби е лъжа! На мъжете им харесват хубави цици , но като му кажеш "ох , недей ги стиска , че мое да гръмнат..." и му виж реакцията...а после се жалвай тук що вече не правите секс (а уж си с хубави цици...)

Общи условия

Активация на акаунт