Днес празнуват първата си година-АВГУСТинчетата .....тема №20

  • 27 512
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319




Имаме 172 дечица - 79 малки Госпожици   и
 93 малки Господинчовци

Който иска да бъде добавен тук със снимка, моля да ми пише ЛС !!!





ТОВА СМЕ НИЕ....





ТОВА СА НАШИТЕ ДЕЦА....

14 ЮЛИ 2009 г.



27 ЮЛИ 2009 г.



30 ЮЛИ 2009 г.



31 ЮЛИ 2009 г.



1 АВГУСТ 2009 г.



2 АВГУСТ 2009 г.



3 АВГУСТ 2009 г.



4 АВГУСТ 2009 г.



5 АВГУСТ 2009 г.



6 АВГУСТ 2009 г.



7 АВГУСТ 2009 г.



8 АВГУСТ 2009 г.




11 АВГУСТ 2009 г.




13 АВГУСТ 2009 г.



14 АВГУСТ 2009 г.



15 АВГУСТ 2009 г.



17 АВГУСТ 2009 г.



18 АВГУСТ 2009 г.



19 АВГУСТ 2009 г.



20 АВГУСТ 2009 г.



21 АВГУСТ 2009 г.



22 АВГУСТ 2009 г.



23 АВГУСТ 2009 г.



24 АВГУСТ 2009 г.



26 АВГУСТ 2009 г.



27 АВГУСТ 2009 г.



29 АВГУСТ 2009 г.



4 СЕПТЕМВРИ 2009 г.



9 СЕПТЕМВРИ 2009 г.




Как да научим детето да ходи само до тоалетна. Първи стъпки
Изисквания към личния ви лекар
Имунизационен календар
Референтни стойности при кръвните изследвания на деца
Детските зъби- пробив и проблеми свързани с него




Примерна схема на захранване
Как да направим зеленчуково пюре
Готово ли е вашето дете за захранване
Принципи на захранването
Захранване на кърмаче
Блогът на Хедра
Рецепти(1 част)
Рецепти(2 част)
Съхраняване на плодове и зеленчуци и рецепти
Зърнени храни








Августовки бебета - тема № 1
Августовки бебета - тема № 2
Августовки бебета - тема № 3
Августовки бебета - тема № 4
Августовки бебета - тема № 5
Августовки бебета - тема № 6
Августовки бебета - тема № 7
Августовки бебета - тема № 8
Августовки бебета - тема № 9
Августовки бебета - тема № 10
Августовки бебета - тема № 11
Августовски бебета - тема №12
Августовски бебета - тема №13
Августовски бебета - тема №14
Августовски бебета - тема №15
Августовски бебета - тема №16
Августовски бебета - тема №17
Августовски бебета - тема №18
Августовски бебета - тема №19




smile3509
Потребителското име и паролата ще се разпространяват на лични


Предложения, оплаквания и забележки изпращайте на ЛС!
Ако някой иска да му бъде променена информацията или да бъде добавен също да пише ЛС на Август 2009.
Ако пощата е препълнена може да пише на Биа, Александра,  Сънчо , tsvetito или A_S_Y_77








Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 10:47 от A_S_Y_77

# 1
  • Мнения: 319

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 00:05 от A_S_Y_77

# 2
  • Мнения: 319
Честит Първи Рожден Ден на Преслава


и
Честит Рожден Ден на Бубичка!!!


На Преслава желая,здраве, щастие и много много щастливо детство....,
а на мама Бубичка желая много търпение и здрави нерви !!! Mr. Green





Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 00:20 от A_S_Y_77

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Честит първи рожден ден на Преслава! Желая и приказно щастливо детство. Честит рожден ден и на мама Бубичка, много щастлив и спокоен семеен живот.
Аз да попитам... Възможно ли е доматите да предизвикат алергия? Знам, е съдържат хистамин, което ме навежда на мисълта дали доматите не са причината от известно време да не мога да се отърва от обривите. От днес ги спрях, ама аз принципно яло лято карах на салата, сега на фотосинтеза ли да карам? Whistling
Щерката ми тая вечер заспа каталясала. Бяхме на разходка, тя бута количката, после ходи хваната за ръчичка, накрая качи цели три етажа, държейки мама за ръце  Heart Eyes Малка, малка, ама някой само да и се порадва и похвали и такава радост изпитва, направо се пръска от гордост  Laughing
Повече няма да пиша, сега стискам палци да успея да публикувам това. Че нета ми го няма никакъв тия дин и утре пак ще трябва да се разправям с тия идиоти - доставчиците. Как па един месец, само един единствен месец не се случи да няма проблем с интернета бе...То на тях звъня по - често, отколкото на мъжа си.. Май ще търся друга фирма вече, тия прекаляват

# 4
  • Мнения: 1 240
Честит рожден ден на Преслава! Да е здрава, щастлива и усмихната! Бубичка, весел празник!   bouquet

Рени, не се чеше, но сигурно го сърбят. Има една пъпка в ухото и тя най-много го дразни, пръста му е постоянно там. Благодаря ви момичета за подкрепата!  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 22
Честит първи рожден ден на Преслава и от нас ! С пожелание за много здраве, късмет и едно прекрасно детство, изпълнено с много усмивки, игри и весели моменти  newsm59


Аси, и тук поздравления за новата тема  Hug. Страшна си  Peace

Дани, жълтък не съм давала още, защото сме с алергия. Може би след годинка  Peace

Амбишъс, браво на малката Савана Simple Smile Щом е започнала да самичка да седи права скоро ще те изненада с първи самостоятелни крачки   Hug

Дю, бързо оправяне на Коци и от нас  Peace

Ганушке, добра идея ми даде за солетите. Алекс хапваше от оризовите блокчета ( които Янчето препоръча), както и корички или бисквити, но явно му омръзват, защото вече като му дам той директно започва да ги троши, да ги мачка и накрая ги изхвърля  Joy

Лека и спокойна нощ на всички!

# 6
  • Мнения: 0
Честит първи рожден ден на Преси  Hug Много да е здрава и много късмет да има в живота си и пожелавам, а то вси4ко останало се нарежда  Praynig
Буби4ка - на теб също 4естит рожден ден   bouquet Много горда майка да бъдеш и само радости да ти носи малкото слън4ице  Praynig Здраве, щастие и любов  Peace
Александра - за деца с атопи4на кожа имам списък с храните, които са най-опасни и за моя изненада домата беще то4но преди ягодите и с доста страх подходих към его от около седмица и нещо го ядем и вси4ко е наред, а за жълтъка го дават след годинка, дори и след ягодите  Peace
Гануша, Трейси - нищо не кавам  Mr. Green Разменете си подарците и аз като Амбишъс си трая докато трябва  Crazy Никакви издаванки и подсказки  Naughty Никой нищо не ми е казал, просто се сещам само за едно нещо, което може мама да ползва активно в този период  Mr. Green  Peace  hahaha  Joy  Sick  Heart Eyes
Дю - нашата шарка се размина слава богу, ама и аз незнам да се радвам ли  newsm78 То все някога ше я минем и нея, но в градината ще е неизбежна, а тогава ще ми обърка и плановете с ходене на работа и на у4илище, но здраве да е, когато тогава. Стискам ви палци да се справите неусетно с неразположенията  Praynig
Аси - страхотна си   bouquet Кога намираш време за тия неша  newsm78 О4ертаваш се като новата Трейси да знаеш  Mr. Green  Party  Hug

Рене - аз дадох оня ден и боровинки от плодово пюре, но съм го купила много отдавна и да не го хвърлям. Ако имах пресни и тях бих дала, но както дойде процедирам. Дори май предпо4итам да е от пюре, 4е нещо новите работи само ги гледа и трудно ги възприема. Даже ми гледа опаковката на буркан4ето или в коя 4инийка съм сипала, за да реши дали става за ядене Simple Smile образа на мама той Simple Smile
Амбишъс - браво на Саванка. Да знаеш, 4е ще проходи на мексиканска територия Simple Smile Страшни нокти да кажа пак. Дано издържат цялото пътешествие Simple Smile

# 7
  • Мнения: 738
Честит първи и най-голям рожден ден на Преслава! Да расте весела, щастлива и много здрава!
А Бубе - ти да си най-щастливата жена и майка на света!
Хм, не трябваше ли да изпишем другата? Или това е заради РД?
Аси мила - браво е меко казано - страшна работа си свършила! И това със снимките с майките е супер (малко съм го пропуснала, но здраве да е  Peace)

Абе, Лиде какво да ти кажа - цял живот съм знаела че 36 градуса е нормалната Т на всички! Е, променят се нещата  Rolling Eyes

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 341
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  НА МАЛКОТО  ПИСИ newsm59  Да е жива и здрава, много да радва мама и тати и да има успех в живота  Hug

Трейсиии и АСИ , ако направите срещичка в Несебър  пишете ми едно ЛС или Аси ми има телефона да ми прозвъниш, да не изтърва и аз да се срещна с вас и бебчовците.

Дани, жълтък дадох един-два пъти с едно пюре на гербер а после вече мисля, че взимайки кухня го има там. Така отделно не съм давала.

Дю, пожелавам леко да изкарате остатъка от шарката  Peace

Аз искам да се похваля , ама тихичко, че оченцето на Деси от една седмица е много добре и изобщо не залепва и няма секрети/предполагам се сещате, че говоря за запушеното слъзно каналче/. Много ми се иска да я закарам на очен да потвърди, че се е оправила, но много ме е страх да не се разочаровам ако ми каже , че е нещо временно.

Глупи, разбирам те напълно с работата и чувствата, които изпитваш  Hug Аз съм така от 3-4 месеца. Сега съм малко по-спокойна вече, свикнах на ритъма, Деси и детегледачката си паснаха, Деси я намирам много по-спокойна и някак по-веселка. Не знам дали се дължи на детегледачката, но тя е толкова спокоен човек, че мисля, че се прехвърля и на Деси. Много се занимава с детето, много и приказва, всъщност постоянно и обяснява нещо, което пък дразнело мъжът ми  Mr. Green

А всъщност днес детегледачката има рожден ден. Как смятате - уместно ли е да и купя подарък или не newsm78  всъщност днес и ще и плащам заплата /разбрахме се заплащане на 15 дни/, дали да не и дам малко парички отгоре тя да си избере сама подарък или да не го правя....в смисъл да не се почувства тя неудобно, все пак се познаваме от няма и месец.

За снимките "форумски приятели" и аз не съм разбрала идеята, жалко  newsm78 ще се класираме за следващият път  Laughing

АСИ, темата е страхотно оформена, снимчиците на децата са суперски, моята даже си я свалих нашата. Благодаря за труда и времето, които отделяш.
А между другото направи ли питка за Ради или още не ? Аз искам да направя на Деси вече, за да се престраши още повече да върви сама, но пък чакаме баткото да се върне, че не може той да отсъства от такова събитие  Naughty

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 08:56 от magare

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 341
АСИ, сега ми направи впечатление, че днешната рожденничка Преславка я няма на отделна снимка, а колажа започва с Софи на Хариелка, родена на 27 юли  newsm78 извинявам се ако аз не довиждам нещо Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1
Честита първа годинка на Преслава! Да е жива и здрава, палава и игрива!
Честит рожден ден и на мама Бубичка! Да е много усмихната и щастлива!
Ех, каква емоция... ама кога се раждаха бебоците, а кога първи рожден ден празнуваме! Просто лети това време...
Аси, прекрасно си се справила с темата! Браво! Ама ти се възхищавам, как намираш време, а и постоянно идеи разни ти идват!  Hug
Поздрави от нас!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 98
Писи, ЧРД!    bouquet Да растеш здрава, палава и много щастлива!


Бубичка, ЧРД и на теб! Много да те радва Писи и скоро да и направите братче или сестричка! Grinning



Аси, страхотна е новата тема!    bouquet Какво ще стане със старата, после пак ще я дописваме ли? newsm78 А защо го няма списъка кой кога има рожден ден, а само на тези, които са сложили снимка?

Трейс, аааа обидих се жестоко Crossing Arms Laughing и сега Дани няма да си получи подаръка. Mr. Green Heart Eyes

Амбишъс, браво на Саванка. Hug Точно така ще си мълчиш до край. Sunglasses

Мариелка, много се смях с твоя Алекс Laughing, сладурче, пробвай със солети наистина да видиш дали ще ги одобри. Grinning

# 12
  • Мнения: 2 374
Честита Първа Годинка на Писи,бъди здрава,весела,щастлива и имай най-прекрасното детство на света. Heart Eyes  Честит Рожден Ден и на теб Бубичка,пожелавам ти да бъдеш най-щастливата жена и майка на света! Hug

Аси,браво.Темата е чудесна,въпреки,че напоследък не се разписвам често е удоволствие да влизам тук,чудесно си се справила! Hug

# 13
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Честит първи рожден ден на Преслава, да е жива и здрава, весела и щастлива! Бубе, честит и на теб, пожелавам ти същото, а и да се обичате и разбирате с Преслава!   bouquet

Аси - мерсаж за темичката, разкошна е! Благодаря ти, че намираш време да сътворяваш тези красоти, сигурна съм, че с проходилия Ради, това хич не е лесно!  Hug  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 22
Добро утро момичета Simple Smile

Честит рожден ден и на Бубичка! Бъди здрава, щастлива и много обичана майка и жена.  nbirthday

Магаре, аз мисля, че това, което си намислила за детегледачката не е лошо като идея. Много мил жест  Peace

Лиде, нали и ние сме с вашия проблем с атопичната кожа и ме беше страх да дам домат, точно по причината, която ти си написала. Но нямахме реакция слава богу и сега Алекс си хапва всеки ден. Даже нали взимаме кухня и там във всичко почти го слагат.  Peace

Преди малко точно говорех с мъжа ми как си лети времето. Миналата година по това време бях с голямата пупа и се чудех как да се справя с жегата и отеклите крака, а още малко и ще празнуваме годинка Simple Smile Нямам търпение вече Simple Smile


Днес се очертава доста топъл ден. Най- накрая да се усети, че е лято Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт