Днес празнуват първата си година-АВГУСТинчетата .....тема №20

  • 27 545
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 484
Честит рожден ден на Преслава! Да е здрава, умна и щастлива, да прави много бели за радост на мама и тате  Heart Eyes  bouquet Hug
Честит рожден ден и на Калина и Бубичка! Да са и те здрави, щастливи и търпеливи майки, да имат много радости и усмивки в живота си, да са заобиколени от обичащи ги близки и добри и верни приятели!   bouquet   Hug bouquet  Hug  bouquet Hug

Аси, темата е невероятно красива - този път повече от всякога! Направо е страхотно,че се занимаващ да ни създаваш удоволствия на всички, благодаря ти!  Hug

За жълтъка- аз давам събота и неделя, когато няма кухня, по половинка. Обикновено го слагам в зеленчуковата супа, за да я направи по-гъста и по-хранителна.

Прясно мляко му давам от скоро, след топлинна обработка, т.е. в кремчета разни. За пиене още не съм му давала, но май няма и да му дам скоро, засега не виждам смисъл.

За памперсите- сутрин често са много мокри, но той доста вода си пийва нощем в последно време. През деня пък доста по-малко пие, но пак зависи, де, различно е.

Мариелка, честита ви последна месечинка на вас! Още малко остана и сладкия малък Алекс вече ще е едногодишният сладък Алекс  Hug Да ти е жив и здрав, много щастлив и все така разтапящо усмихнат Heart Eyes

Лиде, моят момък също има предпочитания към цветовете- от около Нова година забелязах, че налита на зелено. Винаги първо за зелената играчка се хваща, винаги първо зелената книжка разглежда. Особено любим десен му зелено с лилави точки. Много ми е странно, че има определени предпочитани цветове, ама явно си има някакъв вкус детето.

Целувки и приятен следобед  Hug

# 46
  • Мнения: 15
честита една годинка на Преславчето,да е жива,здрава и много,много щастлива,Бубе,ЧРД и на теб здраве,щастие и много любов
Калинче,ЧРД и на теб душа,здраве,щастие,любов и още нещо Wink Laughing
Аси,евалата мацка  bouquet темичката е номер едно Peace Hug

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 16:48 от rumik

# 47
  • Мнения: 0
Калина - 4естит рожден ден и на теб   bouquet Много да те оби4ат в къщи, ама как няма като им правиш торти4ки  Hug
Мариелка - много да ти е здрави4ак малкия бонбон и много бели4ки да измисля  Hug По4вайте обратното броене и ние идваме скоро  Peace Ве4е търпение нямам като гледам как се раздижиха празниците  Peace
Ужасно съм изморена днес. ПРедната ве4ер станахме в 3:30ч., а снощи незнам кога съм легнала. Днес станах в 6:30 и грим, при4ески, 4еудеса и ако не ми мине котка път нещата май вървят добре с колежа и по4вам да се оглеждам за градина, 4е време не остана  Crazy уфффф доставка и тъкмо се зарадвах, 4е са ми дрешките, които си поръ4ах, а то някакви тъпи работи на мъжо  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 738
Аз пък да се похваля, че утре ще отидем за една вечер на хижа! По-скоро хотел-хижа с басейнче в планината (тук около Мездра на 15 км) и много се кефя!
Вчера имахме годишнина, а мъжо даже не успя да се прибере, та това ще ни е подаръка. Хем да попечем пак Теди (че и мама-т.е. аз) Mr. Green
Ще пусна после и снимчици
Само дано не вали  Shocked

# 49
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Само,че съм ти обидена Crossing Arms Защо не каза,че ще правиш колаж от снимките,който е супер междудругото  Hugот албума-Форумски приятели,та и аз да сложа една с Нико.Само него го няма Sad
Защото ми хрумна снощи да го направя така, не го бях планувала.
Ще ви сложа и вас, ще го коригирам тия дни, като още мами ми пратят снимки.  Hug
Супер сииии,тенкс  Heart Eyes Само кажи къде да ти пратим снимките  Hug

# 50
  • Мнения: 334
Само,че съм ти обидена Crossing Arms Защо не каза,че ще правиш колаж от снимките,който е супер междудругото  Hugот албума-Форумски приятели,та и аз да сложа една с Нико.Само него го няма Sad
Защото ми хрумна снощи да го направя така, не го бях планувала.
Ще ви сложа и вас, ще го коригирам тия дни, като още мами ми пратят снимки.  Hug
Супер сииии,тенкс  Heart Eyes Само кажи къде да ти пратим снимките  Hug

АКо искате на пощата или скайпа/ще ги дам на ЛС/ или си ги ка4ете в snimka.bg в албумите...аз нямам претенции  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 145
Ей! Я стига сте мрънкали! Асето се е справила блестящо и няма вина, че сте подходили несериозно към подканването за албума  Grinning

Ако филетата ви не щат вода, давайте чай на Хип или сок. Аз лично давам от новия на Ганчев, който е на супер далавера - 750 мл за 2,10лв...и нашия човек си пие по 300 мл вече на ден...отделно водата де..

Нищо нямаше да пиша конкретно...само да ви пожелая лека нощ! Hug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 341
Шайн, Аси, благодаря ви че ме отразихте  Hug
То аз направих така както го мислех - дадох и повече пари като бонус, жената беше много доволна дори леко се притесни, че съм и давала много пари  Heart Eyes Като добавка се върнах един час по рано , зада я освободя да си ходи , и тя беше хепииии

# 53
  • Мнения: 251
Честита първа и най-сладка годинка на Преси Simple Smile да е много здрава, щастлива, обсипана с обич и късмет. Нека живота и дари най-хубавото Simple Smile
Бубче, Калина честит рожден ден и на вас Simple Smile Да сте все така щури и весели Simple Smile Да ви обичат и радват малките принцеси Simple Smile Много здраве и късмет ви желая Simple Smile Весел празник от нас Simple Smile

Мариелче, честита последна месечинка на вас Simple Smile Хайде още малко остана Simple Smile

И аз много се развълнувах покрай тези рожденни дни и както мислх да не празнуваме така от сега замислям градиснко парти Simple Smile Даже и рождения ден ни се пада в събота Simple Smile Руми вие ще правите ли нещо парти за Тонката?

Ех тази Ивуша, колко пъти я подсещам за басейна и тя пак се прави на разсеяна Simple Smile) Ивушкеее обеща ми басеййн когаааа ????

Целувки и спокойна нощ от нас Simple Smile

# 54
  • Мнения: 67
Хоп, троп, цоп

Аси, този път ..... думи нямам, страхотна си   bouquet

ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА ПРЕСЛАВА! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БУБИЧКА! Да сте живи и здрави и дълги години да празнувате заедно. Бубичка, от сърце ти желая да направиш Преслава кака.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА!

Аз минавам само за честитките и за малко мерки и теглилки: 8 300 кг (+ 400), 70 см (втори месец застой)

Магаре, стискам силно палци при вас да се свършва с проблемите

# 55
  • Мнения: 72
Аз докато се вредя те минаха рождените дни. Но все пак, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БУБИЧКА, ПРЕСЛАВА И КАЛИНА!   bouquet Ех, че е миличко, почна се с рождениците... Ще имаме много хубави емоции в темата тези дни!  Grinning
Аси, винаги са били хубави темичките, но сега е направо върха! Само се чудя, като гледам що бебета си наредила в рамчици, кога смогваш? Евала! Егати и киборгите дето сте всички ... То деца, то торти и сладки и засукани манджи, теми правят с по сума ти снимки, че хобита разни, че и работят някои... Ох, искам и аз да мога такааа ...
Хубава вечер!

# 56
  • Мнения: 1 804
Честит рожден ден на Преслава, Бубичка и Калина!
Да са живи и здрави!
Пожелавам им винаги да бъдат обичани, обгрижвани и глезени!

Наистина страхотно начало на новата тема! Аси - супер е - страшно много труд си вложила!  bouquet

На мен ми се прецака Кантипютъра и сега взехме един на заем! Crazy

Има и хубава новина обаче - резервирахме почивка и заминаваме на 24! newsm44
Дано да е хубаво времето и Аличка да не ни създава ядове на моренцето! Mr. Green Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 22
Добра вечер на всички Simple Smile Тези рожденни дни наистина породиха само хубави емоции тук:) Е и Аси има заслуга с оформлението  Hug

Аз да се присъединя към Ивуша за чайовете- Алекс също не иска чиста вода, но пък от чайчетата на Хип си изпива по 4 малки шишенца  Peace

Еееее, Магаре, каква е тази дискриминация- аз също се изказах по твоя въпрос още рано- рано сутринта   Hug ( шегичка)

Алегория, весело изкарване на хижата  Peace

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 341
Мариелка, сори мила, знам си аз , че имена не трябва да се цитират, че все ще пропуснеш някой ама на Simple Smile нищо, зло да те забрави  Peace

# 59
  • Мнения: 334
Ей! Я стига сте мрънкали! Асето се е справила блестящо и няма вина, че сте подходили несериозно към подканването за албума  Grinning
hahaha hahaha hahaha Ама как ги нахока набързо  Joy Joy Joy

Да кажа, 4е коригирах колажа с нашите снимки. Добавени са Италиана и Алегория, а Дани я махнах , и 4акам да ми прати нова снимка.

Пак да ви подканя, който иска да ми праща снимки, или да ка4ва в snimka.bg
Магаре, хубаво е ,4е жената е останала доволна...а и като си я пуснала и по-рани4ко, още по-добре
Рени _вм , на см ли не сте пораснали само.То нали знаеш, 4е толко и ги мерят правилно  Mr. Green
Г-ца Кобрети  Hug нали знаеш, "Луд умора нема...."
Ссииллввии ко му стана на компютъра ви?Честита ви резервация...Я казвай къде ще ходите?

Общи условия

Активация на акаунт