Днес празнуват първата си година-АВГУСТинчетата .....тема №20

  • 27 556
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 382


Честит първи рожден ден на Преслава!Писенце, бъди здравичка жизнерадостна и много палава за радост на мама и тате!
Бубичка, честит рожден ден и на теб и честит празник!Най-прекрасния подарък си го получи, бъдете живи и здрави и двечките Hug

# 16
  • Мнения: 338
Добро утро.... Радвам се, 4е ви харесва новата тема......а на който не му харесва, да ми пише на ЛС.


И това със снимките с майките е супер (малко съм го пропуснала, но здраве да е  Peace)
За снимките "форумски приятели" и аз не съм разбрала идеята, жалко  newsm78 ще се класираме за следващият път  Laughing
Не сте го пропуснали, то нали преди това някой беше предложил да сложим наши снимки,в албума "форумски приятели" , и снощи като ги разглеждах, просто ми дойде идеята да сложа и нас.

Ще ви добавая вси4ки, които ми пратите снимки, ОБЕЩАВАМ  Hug

МАгаре , не сме правили още питката.Чакам свеки с племенницата да дойдат в понеделник и тогава ще я направим.
АСИ, сега ми направи впечатление, че днешната рожденничка Преславка я няма на отделна снимка, а колажа започва с Софи на Хариелка, родена на 27 юли  newsm78 извинявам се ако аз не довиждам нещо Simple Smile
Чакам Бубичка да ми прати снимка от днес, и ще я добавя
Аси, страхотна е новата тема!    bouquet Какво ще стане със старата, после пак ще я дописваме ли? newsm78 А защо го няма списъка кой кога има рожден ден, а само на тези, които са сложили снимка?
Ганушке, списъка е там, просто е направен на документ docs.google.com, за да не заема толкова много място.Я цъкни в/у "Тук е списъкът на нашите деца" , и виж дали ще ти се отвори.
А старата тема помолих модераторът да я заклю4и.Няма да я дописваме.

# 17
  • Мнения: 1 054
Момичета, много съм трогната да знаете!
Сутринта прочетох на майка ми заглавието на темата и се разплаках!
Много благодаря на всички за пожеланията! Да ви се връщат... тъпкано  Mr. Green Hug
Качвам няколко снимки набързо и бягам по задачи докато Пис спи  Hug



Почерпката по-късно, моля моля, като вземем тортата да е аФтентиШна   Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 98
Аси, видях го сега, отвори ми се, аз се бях притеснила да не се обидят тези майки, които ги няма на първа страница, но не бях видяла списъка. Blush

# 19
  • Мнения: 338
Аси, видях го сега, отвори ми се, аз се бях притеснила да не се обидят тези майки, които ги няма на първа страница, но не бях видяла списъка. Blush

 Hug Ами то като не о4акваш да е така скрит.... Mr. Green
Мисля ,4е така е по-добре , ина4е то отива половината тема в имена и после като сложим и снимките и то стана.....
Ако искате да си се вижда списъка н 1 стр. ...няма проблеми

# 20
  • Мнения: 1 054
Идвам с едно рожденническо желание!  Heart Eyes

Искам Захирка да ми пожелае да й копирам подписа до година-2! Без значение какъв цвят ще е  Blush  Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 98
А, не бе така си е добре, много добре си се справила със всичко, наистина много ми харесва. Hug

# 22
  • Мнения: 2 374
Идвам с едно рожденническо желание!  Heart Eyes

Искам Захирка да ми пожелае да й копирам подписа до година-2! Без значение какъв цвят ще е  Blush  Hug

Оооо,колко милоо Heart Eyes  Аз не съм Захира,но от все сърце ти пожелавам до година да имаш синя лентичка,а в резултат на нея най-прекрасното бебе на света,и понеже ти го желая много искрено-сигурна съм,че ще се случи! Heart Eyes

# 23
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Честит първи рожден ден Преслава
Честит рожден ден и на Бубето
Аси темата е страхотна,надминала си себе си  bouquet
Само,че съм ти обидена Crossing Arms Защо не каза,че ще правиш колаж от снимките,който е супер междудругото  Hugот албума-Форумски приятели,та и аз да сложа една с Нико.Само него го няма Sad

# 24
  • Мнения: 338
Само,че съм ти обидена Crossing Arms Защо не каза,че ще правиш колаж от снимките,който е супер междудругото  Hugот албума-Форумски приятели,та и аз да сложа една с Нико.Само него го няма Sad
Защото ми хрумна снощи да го направя така, не го бях планувала.
Ще ви сложа и вас, ще го коригирам тия дни, като още мами ми пратят снимки.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 791
Честит първи рожден ден на Писи! Весела,засмяна,палава,щастлива....радостта на мама и тати да е! Много,ама много здраве и късмет в живота и желаем!   bouquet
Момичета,разкавайте после как организирате първата годинка и как минава тържеството!
Аси оформлението на темата е меко казано разкошно,а снимките с мама , оооо и аз искам!
И за желтъка аз направо ги забравих откакто сме на кухня,но тази сутрин и дадох с филийката с масло и сиренци около четвърт.

# 26
  • Мнения: 12
Eххххаааа! Браво Аси, темата освен, че е много красива носи страхотно настроение!!  Много е хубава идеята за общите снимки, ако може и аз да се включа. bouquet

Честит 1-ви Рожден ден на Преслава да расти здрава и щастлива!   bouquet

Честит Рожден ден и на Бубичка да е красива, обичана и щастлива!   bouquet



# 27
  • Мнения: 338
Честит Рожден Ден на ККалина
Да си жива и здрава...много да те слушка Ния и другите де4ица.



П.П. И по-4есто се включвай тук  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 22
Ехеееее, много празници днес Simple Smile

Честит рожден ден на Калина! Всичко най- хубаво ! newsm59


Ние днес празнуваме последната си месечинка.  ura И при нас започва обратното броене Simple Smile



Почерпете се и от нас по един коктейл в този горещ ден Simple Smile

# 29
  • Мнения: 781
Тази тема се очертава да е с много емоции и настроение  Heart Eyes newsm44 newsm44

Аси колажа ни е много хубав  newsm10 newsm10 Мерси,че намираш време да ни украсяваш темата така хубаво  Hug

Честит рожден ден на Преслава.Желая и здраве и едно прекрасно и щастливо детство



Честит рожден ден на Калина и на Бубичка Най важното здраве да е  Hug и много да ви слушкат сладурките




За жълтъка аз давах близо месец,но по съвет на един доктор който много ни помогна каза след годинка да му давам.Да избягвам жълтъка сега в тези жеги.
После пак ще се включа,че ме чака работа.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт