Днес празнуват първата си година-АВГУСТинчетата .....тема №20

  • 27 558
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 72
Честит първи рожден ден и от нас на Писи-да е жива и здрава,да расте много щастливо, усмихнато,обичливо, красиво детенце и да радва всички около себе си    newsm59  bouquet

Честит рожден ден и на мама Бубичка и Калина-живи и здрави и на Буби пожелавам още едно бебенце в най-скоро време щом това желае Wink  bouquet

Аси темичката е супер newsm10 и аз съм от закъснелите за албума форумски приятели и сега ще кача снимка там когато решиш да ни добавиш Laughing

Абе тия зъби много бавно излизат при нас-един горен от 2 седмици прозира,тия дни се вижда вече съвсем ясно но все още не се е показал да драска, като се сещам долния колко бързо изби newsm78, а и да ви питам как приготвяте риба за бебоците, аз мисля да я добавям към зеленчуковите пюрета, но не знам вари ли се, пече ли се и по колко време, другото месо го варя и после го пасирам и във фризера ама ако ме светнете за рибата как е ще е супер.

Лека нощ.

# 61
  • Мнения: 1 241
Е, сега видях, че днес има и други рожденици - Калина, Бубичка - да сте живи и здрави, щастливи майки и желани съпруги, много късмет и усмивки!   bouquet

За съжаление днес Коци се предаде - толкова пъпки му избиха, че направо ми се свива сърцето. Дано тази нощ и утре бъдат по-спокойни. Лидия, радвай се, че ви е подминала варицелата. Много е тежко про толкова малки деца, те са бебета още. Най-сериозно е положението в областта на памперса, въпреки старанието ми да поддържам хигиена. Днес съм сменила памперса повече от 12 пъти, направила съм три вани, четири душа, а на всяка смяна съм мила дупето.

# 62
  • Мнения: 1 807
Ссииллввии ко му стана на компютъра ви?Честита ви резервация...Я казвай къде ще ходите?

200 лева му стана! Sad Crazy Направо не ми се дават - май по-добре нов да си купим! newsm78

Иначе ето тук ще почиваме - http://www.grifidhotels.com/gallery_bg.html
На примоция! Joy


Дю - много мъчно ми стана за Коци, като те чета - дано се оправи бързо миличкия!

# 63
  • Мнения: 338
Дю, много кофти....Напрво като те про4етох и сърцето ми се сви...миличкия Коце.А и на теб не ти е лесно.Дано бързо я изкарва, да минава и да заминава  Hug
Ссииллввии все пак към Златните се запътихте.Много хубаво изглежда, дано да е хубаво времето само и да си искарате Суперско. Аз подаръка още не съм го купила  Embarassed ,та явно ще ви го пращам след като се върнете от по4ивката...

Айде Лека нощ......

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 23:51 от A_S_Y_77

# 64
  • Мнения: 439
Аси, поздравляваме те за новата темичка, невероятни колажи, страхотни снимки, римувано текст-че, сладки бебоци, бравоо!
Честита първа сладка годинка на Преслава! Много да е здрава, палаво и весело детство и много игри!

Бубичка, весел празник!Бъди обичана и желана!

Дани само в понеделник вечерта беше с Т, сега не е вдигал, пу-пу, иска да ходи на градина /и сигурно като дойде времето пак ще се пазари да го взимаме първи, миличкия/, по цял ден сме навън, само в жегите наобяд спят вкъщи, едвам изчакват да се нахранят, доиграват и като заклани.
Щу го водяна пулмолог, защото има една постоянна кашлица, ако не дам хомеопатичното лекарство.
Трейси и тук е така, миналият месец се навличахме с дълги ръкави, сега не се диша, а в Ямбол ги засипва дъжд-в петък и порой се очаквало
На Павел давах преди по малко жълтък като си му готвех аз, а сега слагат от кухнята, но е ял и само белтък и от жълтъка на едно сварено яйце за бати. Динята не я хареса, определено, пъпеша също, но умира за по-киселички плодчета-джанки, ябълки, като му ги вземеш и мрънка.
Днес му свърши джанката и докато отидем отново до дървото беше едно ъъъъъ и се изпъва, диване.

Дю, давай му ако искаш Енгистол, Павел нали и той я изкара на четири месеца, след батко му,само първият ден вдига Т и не спахме цяла нощ, после яко пъпки и по главата най-много. Бързо да ви минават и направи питка с мед и остави до леглотто с чаша водичка да си хапне и пийне баба шарка, така каза циганката, също се купува грепен да се реше, огледалце да се гледа, че обичала.
лека нощ

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 00:02 от pepejeans

# 65
  • Мнения: 338
Честит Първи Рожден Ден на НИЯ !!!
Много здраве и щастливо детство...

# 66
  • Мнения: 2 374
Честит Първи Рожден Ден на порасналата Ния!Бъди здрава,красива и много обичана!Прекрасно детство!

# 67
  • Мнения: 0
Мъни4кото Ний4е порасна голямо моми4еце  Party Да е жива, здрава и все така борбена и упорита  Hug
Дю - зву4и ужсасно мила, искрено ти съ4уствам  Hug Милото детенце, много мъ4но ми стана  Cry Аз днес пак съм супер скапана и дори ушите ми бу4ат в момента, но се стягм, 4е утре съм пак сама. Представям си и с шарк съвсем щях да се скапя. Силно стискам палци д ви минава ве4е  Praynig
Неможе да се спи в тая къща  #Cussing out Мъжо си купи нов ван, 4е стария нещо се с4упило и сега го продава в ебей, е неспряха да се обаждат и детето ще събудят ве4е  #Cussing out луди хора по нощите  #2gunfire Айде сладки сънища на вси4ки и спокойна нощ  Tired

# 68
  • Мнения: 15
Честит първи рожден ден на Нийчето,да е жива и здрава и безгрижно детство
Весе,за сега сме решили да съберем родата в къщи,но не се знае,може и да ги заведем някъде на заведение,не сме решили напълно как ще е,а вие кво сте решили за Мартито?

# 69
  • Мнения: 1 807
Честита първа годинка и на Нийка! Да расте смела, силна и готова за предизвикателства също като мама!  bouquet

Не сме ви забравили, но за подаръка ми трябва още малко време! Надявам се, няма да се сърдите! Praynig


Аси - мерси за пожеланията и изобщо не се притеснявай за нашия подарък - както казах нашето РД е още далече, пък и след него да е - няма никакво значение - подаръци приемаме по всяко време! Wink Hug

# 70
  • Мнения: 1 569
Здравейте, прекрасни!  Hug Честити първи рожден ден на Писито и на Нийчето! Да са живи, здрави, умни, добри, късметлийки и мноооого да се слушкат с мама и тати, които пък от своя страна скоро да ги зарадват с някое братче или сестриче  Grinning Hug  bouquet

Ние малко трябваше да прекъснЕМ почивкатам, тъй като животът си е живот и за съжаление се случи нещо непредвидимо и неприятно. Няма да развалям празничните дни с подробности. Вчера стигнахме от Синеморец до София за 5 часа, а днес трябва да идем до друг град и после пак през София до Синеморец, където детенцето ми е с баба си. Иначе там ВСИЧКО е просто ПКРЕКРАСНО! Хотелът, басейнът, плажът, времето, селцето, спокойствието, природата. Просто няма такава невероятна почивка и май догодина пак ще сме там!  Heart Eyes Анди адски се кефи на водата (пък и на пясъка), но много ме е яд, че специалният й пояс, който бях взела от Бургас не издържа и един пълен ден и се спука.  #2gunfire Та засега е най-вече на брега с басейнчето си...

Много целувки на всички и ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДЕНИ НА МАЛЧОВЦИТЕ, НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ДА ПОРАСНАТ ДОКАТО НИ НЯМА  Hug  bouquet

ПС, защо старата тема е свършила на 42 стр??  newsm78 Сигурно някъде има обяснение, ама нали не съм чела и ми стана супер странно  Mr. Green

# 71
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
ЧЕСТИТЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКОТО-ГОЛЯМО НИИЧЕ

Дю миличкия Коци Sad Дано бързо да му затихнат пъпчиците.А защо не пробваш да го оставяш без памперс,само с гащички.Е ,вярно,че ще прави белите на пода,ама ако е свикнал с гърнето,можеш да го слагаш по честичко.Стискам палци днес да сте по добре  Praynig
Силви сигурно си много хепи за почивката,пожелавам ти хубаво време и спокойно дете Hug
Джиджин,на Нико все още не съм му приготвяла риба,но на Вики я печах на скарата и така я давах.По честичко скумрия хапваше,че при нас няма голям избор на риба Peace
Лиде,прати мъжо в другата стая да спи с телефона  Joy
Янче много кофти,че е трябвало да си прекъснете почивката  SadДано всичко е наред  вече и да се върнете благополучно в приятното селце Синеморец при най-сладката Анди Hug А старата тема е заключена от модератор по молба на Аси за да започнем с РД на Белослава и новата ,празнична тема  Peace
Днес се очертава отново горещ ден,сега е 22градуса.Към 9 часа будя Вики и отиваме на плажа  Laughing Следобяд сме на детски РД,даже два иначе пак на морето щяхме да сме.Адска жега е   grinning039

# 72
  • Кърджали
  • Мнения: 10 333
Може ли първо да поплача малко? Компютъра тия дни ми прави номера и всички снимки на Кати от началото на месеца са изчезнали нейде из небитието. Tired Не е честно пък. Сега ще метна поне другите снимки на диск да не им се случка, и нямам търпение вече брат ми да се прибира в края на месеца и да ми го преинсталира.Дано тогава се свършат проблемите.
Честита първа годинка на Ния! Да расте весела, палава и жизнерадостна. Честит рожден ден и на мама ККалина /на патерица/, много щастие и късмет!

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 341
ЧЕстита първа годинка на Нийчето  newsm59  Калинче, да ви е много здравичка, палава, щастлива и много, много да ви слуша  Hug

Янче, много лошо така , когато независещи от теб неша прекъсват нещо толкова хубаво. Радвам се ,че поне ви е харесало в Синеморец.

jijin, сори ама и аз не мога да помогна с рибата  Rolling Eyes като взимам от кухнята гледам, че е варена и пасирана с зеленчуци и така даже не мирише толкова на риба.

Ох Дю, дано днес вече има облекчение Коци, милото момченце , стискам палци да се оправя  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Аз за подаръка Поли, съм решила като ви наближи РД-то тогава да го изпратя , но ще видим и аз самата дали ще устискам до тогава  Laughing

За рождения ден на Деси съм замислила да е парти на плажа.....от години съм си мечтала РД да се празнува на плажа, но все сме родени в студените месеци и не ставаше до сега , този Август вече ще ми се сбъдне мечтата  bowuu

Уффф ставам, че работата ме зове. А ако знаете колко е гадно да ги гледам  туристите как се плицикат в басейните по Synny beach  а аз да работя  #Cussing out  А жегата е неописувма, представям си какво е във вътрешността на страната  ooooh!

И нещо да напомня нещо, ако не сте го направили вече.....вчера забелязах , че на Деси и е време за номер 3 на адаптираното мляко и го сменихме. Ако някой като мен има заблян , просто напомням  Peace

# 74
  • Мнения: 196
Честит първи рожден ден на малката прекрасна Ния!

Дю много лошо с тази шарка, дано бързо да се оправя Коци! Hug

Общи условия

Активация на акаунт