Днес празнуват първата си година-АВГУСТинчетата .....тема №20

  • 27 595
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 2
Здравейте! Моите мъже още спят  #Crazy та да се включа,че пак ще изпусна.

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на Преслава и Ния! Да бъдат винаги на мама и татко засмяните слънчица!
И честити рождени дни на Бубучка и Калина! То вие миналата година сте получили най-хубавите подаръци  Heart Eyes

Ние вчера оставихме малчо на дедин/бабин дом и ходихме на ПЛАЖ за втори път това лято(първия бяхме с Марти),после обядвахме като бели хора,спахме след обяд и се разходихме из центъра. Направо си беше супер-както се казва: "Колко малко е нужно човек да е щастлив".Сега мислим в събота да ходим на Перла на плаж пак с баба и дядо  Mr. Green ,а в неделя - самички на Аркутино.Та да стане ясно,че мъжа е в отпуска най-накрая...
По този повод-забелязвам,че Марти пак започва да проявява инат спрямо нас.С дядо и баба е супер,а на нас ни мрънка и все не можем да го разберем какво иска,а търчим до припадък с него из къщи(нали сам не може,а и проходилката я ползва точно 2 седмици),разхождаме го по детски кътове,абе съобразяваме си живота предимно с него,а той-неблагодарен...  Laughing

Дю: Стискам палци бързо и леко да я изкарвате пустата шарка.Че и баш в тия жеги....  Hug  Praynig

# 76
  • Мнения: 521
Честита първа годинка на малката голяма кукла Ния. Да емного здрава и послушна, много обичана и палава, много са слуша мама и заедно да катерят планини.
Честита първа годинка и на Писето. Много много здраве, радости, да расте весело, усмихнато дете, да слушка и да папка.
Честити рожденни дни на Калина и на Бубето. Ех какви хубави подаръци имате вие.
Бубе, пожелавам ти съвсем скоро лентичка в подписа като на Захира. И аз си пожелавам такава  Crazy Crazy Crazy


Ние тръгваме след  2 минути, просто исках да пожелая на всички, на които няма да мога да пиша на ройденните дни на дечицата им - най-врекрасните неща - здраве, щастие, безхрижно детство, много приятни мигове със семейството и всичко останало, което си пожелаят.

Лек и приятен ден. Оказва се, че няма да имаме нет в Бг, така че ще ви чета като се върнем

# 77
  • София
  • Мнения: 1 498
Честита годинка на Ния! Да расте здрава, весела, умна, щура и щастлива!      bouquet  bouquet  bouquet

Дю, дано се оправя скоро Коци, измъче се милото Hug

Трейс, лек  път и весела ваканция!   Hug  

# 78
  • Мнения: 12
Честит 1-ви Рождене ден на Ния, да е здрава усмихната и щастлива! Всички много да й се радват и обичат!  newsm59

Дю, всичко ще мине бързо и Коци ще е пушка  Simple Smile В крайна сметка е хубаво да ги преболедуват тези шарки и по-добре когато са малки.  Hug

Аз днес стягам багажа за Смолян, утре заминаваме при баба и дядо! А после ще дойде и братовчетката на Гоги, Валерия която му е кака с 1ден!  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 241
Честит рожден ден на Ния, да расте здрава, умна и щастлива! Калина, весел празник!   bouquet Hug

Благодаря ви за подкрепата, и аз се надявам днес вече да минат кризите. Дани, оставям го даже и без гащи, след баня седи колкото може повече чисто голичък.

Пепе, енгистола са хапчета, как се дават на малко бебе? Разтворени във вода ли?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 98
Честит рожден ден на Ния!     bouquet Да расте все така пъргава, борбена и да радва много мама и тате!



Дю, миличкия Коци, дано по-бързо да му минава и да не го сърби много. Hug

Янче, дано всичко при вас е наред. Hug Радвам се че изкарвате добре и че времето се оправи. Hug

Трейс, айде че те чакам, направо вече нямам търпение да ти дам подаръка. Sunglasses

Ссииллввии, на Златни Пясъци ще идваш, а никакво желание не показа да се видим. Crossing Arms Ако ще идвате към Варна и ако имаш желание може да се видим.

Много се смях вчера с момченцето на приятелката ми, на годинка и един месец е, бяхме навън, аз давах на Дария банан и той искаше, майка му му даде 1/3 банан да си го гризка и той си го натъпка целия в устата без да го дъвче Shocked, направо бузите му толкова се надуха че щяха да се пръснат Joy, как успя после да го глътне незнам, аз после се пробвах вкъщи да го направя и не успях. Whistling

Забелязах че Дарито казва на рекламите "капа" ooooh!, откъде и хрумна това незнам.

# 81
  • Мнения: 341
Хелоу....
Сега се прибирам.Излязохме само за 40 мин .и умрях от жега...ама трябваше да ида до магазина да купя кус кус, 4е от 5 дни е свършил и все забравям.Никакво излизане в тия жеги......
Ян4е, много кофти.Писах ти на ЛС.
А старата тема е заключена от модератор по молба на Аси за да започнем с РД на Белослава и новата ,празнична тема  Peace
Всъщност ,да запо4нем с рождения ден на Преслава...ама карай  Mr. Green
Весело изкарване на рожденните дни.
МАгаре ,ти къде ба4каш в Съни бий4? А за рожден ден на плажа, зву4и суперско.Замислила ли си го как и къде то4но ще стане?
За млякото, ние от около 3 седмици минахме на Хумана 3 /с банан и ванилия/ , 4е неискаше ве4е да яде Хип 2....Това засега го ядем, ама то нали само ве4ер пие...и 4ат пат сутрин, ако станем по-рано.
Фликс браво за плажа...Наистина ,колко малко е нужно ,4овек да се по4увства добре....
 ,лек път и ще 4акам да звъннеш  Hug
Геринела ,лек път и на вас.Да си изкарате готинко на Смолян.
Ганушке,   hahaha hahaha hahaha малка ти е устата сигурно  hahaha Joy Joy Joy А Дари усещам ,4е ще е първото проговорило бебе.А тая "капа" ,кво ли зна4и? newsm78

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 2
Божеее,колко съм загубена  ooooh! Аси,страхотна тема!!! Личи си колко ти е близко до сърцето всичко това (разговорите в темите).

Забелязвам,че повечето отиват нанякъде - дали на почивка,дали по родните места - пожелавам на всички приятно изкарване и хубаво да си разнообразят живота и да си починат,че и откакто сме станали родители,нещо сме забравили,че сме и други неща  Laughing

# 83
  • Варна
  • Мнения: 98
Аси, на думата "реклами" така казва, те като почнат и тя нали много им се радва и аз и казвам "Айде, мамо, почнаха рекламите" и тя сега като почнат им вика "капа". Grinning

# 84
  • Мнения: 341
Аси, на думата "реклами" така казва, те като почнат и тя нали много им се радва и аз и казвам "Айде, мамо, почнаха рекламите" и тя сега като почнат им вика "капа". Grinning
Да да...разбрах аз.Ама ми е 4удно от къде пък то4но "капа" и дойде на акъла  Joy Joy Joy Какво ли се върти в детските глави.То и ние се хипнотизираме на рекламите

# 85
  • Мнения: 2 382
Честит рожден ден на нашето геройче Ния!Да расте все така здрава , борбена и палава Hug!

Дю, стискам палци Коцето бързичко да се оправя , че много ви се насъбра Hug.
Трейси, лек път и приятна ваканция Hug!
Янче, съжалявам за неприятния повод Sad. Браво на Анди, че така се забавлява.Ще чакаме с нетърпение подробности от ваканцията Hug!
Магаренце, твоето наистина е мазохизъм Mr. Green. В тази жега да си на морето и да си на работа Mr. Green.
Ние се опитахме да минем на тройка от млякото, но е с вкус на ванилия, а не неутрално и Белослава не го хареса. Сега сме пак на двойка, не знам до кога.

# 86
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на малката-голяма Ния! Да порастне голяма за радост на мама и на тати! И на мама Калина ЧРД на патерица!
Аси, мерси за експедитивността, с която ни тупна и нас на първа страничка! Направо си супер!  Hug
Ама вярно голяма жега навън..
Да ви кажа сега... нали имам гледачка, която сега викам почасово, за да свикне Марти с нея, като почна работа , ами просто се чувствам страхотно откакто някой ме отменя за по няколко часа на ден! И най-важното, когато съм с детето му обръщам много повече внимание, занимамвам се с него много по-добре, и му се отдавам напълно! Сега разбирам колко е хубаво за по-малко да ти помага някой... а и аз си видя някои мои неща и така.. Лошото е, че като почна работа няма да го виждам по цял ден и ще ми е много терсене! Ама няма как, трябва да се работи! А и като сме свикнали не на 2, а на 200 , с 240 лв на месец не ми се мисли...
Има ли мама без цикъл още като мен???  Не че ми липсва де  Twisted Evil
Мами, искам  да пробвам да му давам АМ вечер и да видя дали с шишето ще заспи, а не на цицата ми!!! Та да питам по колко мл им давате на вашите бебоци?  И някоя мама ползва ли НАН 3 и дали е доволна, че ми го похвалиха...

# 87
  • София
  • Мнения: 791
Честит първи рожден ден на Ния! Да порасне голяма и красива госпожица за  радост на  мама и тати !
 
Хич не се оплаквайте ,че е жега по морето или пък в София,  почивните дни ходихме до Пловдив,щяхме да пукнем,направо съм забравила що е жега и как се диша сгорещен въздух!

Италиана ние сме на НАН 3 ,вечер си изпива 210 мл без проблем,чисто, без бисквити. До сега сме ползвали и  Розовия ХИП -инцидентно в началото ,когато още беше на кърма. След това го смених с НАН,нямам оплаквания ,пие го.
 Отивам да пера сгъваемата кошара,че при нас играе роля на чесало за зъби  ooooh!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 98
Аси, то никой не знае какво им е в главите на малките, на една моя приятелка дъщеря и на възглавницата казваше гъзамница. Joy hahaha

Италиана, ние сме още на Нан 2, пие си го без проблем, аз и правя 190мл вода и 6 лъжички и малко АМ, общо става към 220мл и я държи сита до сутринта до 8-9 часа, иначе на кутията пише 210мл вода и 7 лъжици АМ за тази възраст, което общо става към 240мл. За помоща си много права, как искам и аз някой да ми помага от време на време, много съжалявам, че бабите не са при нас.

# 89
  • Мнения: 196
Аз влизам да съобщя невероятната новина - ОТ-БИХ-МЕ СЕ!
Вече трети ден не съм кърмила. Най-проблемно ми беше заспиването през деня, защото я държах будна само и само да не цока, защото само така заспиваше. Значи цаката е просто да се сведат кърменията до минимум и тогава малчовците почват да налитат на АМ като невидяли.

Италиана, аз точно по темата се включвам, на обед приспивам Анди вече 3 ден с АМ, по 200мл., вечер изпива 250 и сутрин в 6 към 180мл. - в часовете в които е свикнала да се кърмим. Просто трябва да се намалят много кърменията и тогава започват да налитат на другото мляко. Гушвам я все едно ще я кърмя и давам шишето, до 5 минути е заспала.  За НАН не знам, при нас не се хареса, опитахме какви ли не, но най- си харесва Фризолак, ние още сме на 2, но тройката знам, че е много вкусна - има мирис на ванилия.

И аз нямам търпение майка ми да идва от септември да ми помага, малкия ми брат е във ваканция и всеки ден е при мен, гледа Анди, играят си, направо се родих. Днес даже ходих на фризьор и си отрязах дългата коса на късо каре Grinning Много ме кефи и така ми олекна втези жеги.

Общи условия

Активация на акаунт