Искам съвет

  • 1 071
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
а пила ли си някакви лекарства и редовен ли ти е цикълът?

# 16
  • Мнения: 796
Не се напрягай излишно, а отиди на друг гинеколог. В Палма де Майорка не може да няма нормален гинеколог с нормален ехограф, който да ти определи содмиците. Честита бременност! Grinning  bouquet

# 17
  • Мнения: 195
не съм пила лекарства, а цикълът ми е редовен и нямам гинекологични проблеми.

# 18
  • Мнения: 195
със сигурност има някой нормален гинеколог, но трябва да изчакам за да се види има ли някакво развитие при плода, а това чакане ме убива

# 19
  • Мнения: 4 546
най-добре друг да потърсиш. стискам палци всичко да е наред  Hug

# 20
  • Мнения: 858
моят последен цикъл беше ноември,януари ходих на преглед и се виждаше точица,казаха ми да отида след 10 дни тогава се видя туптящо сърчице.Успокой се,това са етапите,предполагам си още в първите седмици.За собствено успокоение отиди и при друг лекар,но съм убедена че всичко е наред и бебчето расте.Успех   bouquet

# 21
  • Мнения: 195
Благодаря, момичета! Дано е наред всичко...

# 22
  • Мнения: 1 465
Спокойно Крис, в момента се притесняваш за нещо абсолютно неизвестно. Успокой се и не се притеснявай. Мен тук все ме съветваха, че се ходело чак в началото на третия месец на ехограф, гинеколог и т.н. Тогава вече е важен ехографът. Тогава наистина се разбира добре ли се развива бебчето.

# 23
  • Мнения: 2 950
Виж, вземи се в ръце. Нито кървиш, нито са ти казали, че плодния сак е празен. Спокойно. Много вредиш на бебето така! Най-добре си измисли нещо интересно да правиш и не мисли за това. Знам че звучи тъпо, но се постарай - заради бебчо. Hug

Общи условия

Активация на акаунт