Пловдив-10

  • 23 288
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 966
Обувчици има във "Вис виталис",там са качествени има на различни фирми,но са над 20 лв.Магазина се намира в близост до "Метро"....отвори сайта им да ги разгледаш.А ние до сега сме купували на "Колев и Колев" и те имат сайт.Там ще видиш къде имат магазини в Пловдив.Друго не мога да те посъветвам.Успех в търсенето Peace

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
В подлеза на Тримонциум има магазин на "Капчица". Или поне имаше до преди 2 месеца, оттогава не съм минавала оттам.

# 92
  • Габрово
  • Мнения: 336
Много благодаря!    bouquet

# 93
# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Мамачета, някой знае ли откъде да купя пъзел-килим, но искам да е от повече части, т.е. по-голям като площ?! Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 3 216
Стели аз 2 пьти купувам от Хипо-то до Метро.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Мерси, ще ходя да проверя! Hug
А ти доволна ли си, бебо радва ли им се?!

# 97
  • Мнения: 31
И аз се записвам сега в темата! Район център. В момента не живея в Пловдив (иначе съм от Пловдив и там съм се родила и израснала) , но до 1-2 месеца живот и здраве ще сме там и мислим там да родя. И имам питане дали може да дете мнения за родилните домове в града. Ние сме се замислили за ТОРАКС, само дето цената още ни спира иначе от отзвуците мислим че е добре. Какво ще кажете...? newsm78

# 98
  • Мнения: 3 216
ООО много,ама сега сьм ги прибрала,че ми писна всяка сутрин да ги подреждам,а той с такова настьрвение ги разхвьрля из целяи апартамент и все се спьвам в тях Embarassed Иначе много хубаво изолират и са свежи,стават и за дьвкане.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Здравейте,пловдивски майчета!Приемате ли нови членове във вашите редици? baby

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 343
И аз се записвам сега в темата! Район център. В момента не живея в Пловдив (иначе съм от Пловдив и там съм се родила и израснала) , но до 1-2 месеца живот и здраве ще сме там и мислим там да родя. И имам питане дали може да дете мнения за родилните домове в града. Ние сме се замислили за ТОРАКС, само дето цената още ни спира иначе от отзвуците мислим че е добре. Какво ще кажете...? newsm78
Ако държиш на частна клиника,моя съвет е да разгледаш "Селена"(на Пещерско шосе),мисля че е по-евтино и е съвсем нова и модерна.А ако не,виж в родилното на Хирургиите,сравнително чисто е и имат добра апаратура,а и екипите са добри.Клиниките са една до друга,така че няма да ти отнеме много време.Леко раждане!

# 101
  • Габрово
  • Мнения: 336
azira, благодаря ти за линка, макар че съм била вече в Пловдив по това време  Grinning Защо ли не ми се показа тази тема като рових с търсачката  newsm78 ? Ще имам предвид и тези магазини за следващия път.
Чудесен ви е града, момичета! Толкова оживен и весел! Приятни разходки из него   bouquet

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Къде сте бе,момичета?Няма ли кой да ме посрещне в Пловдивската тема?Аз ще ви се представя все пак.Живеем в Кършиака,до търговиите.Мама съм на Пресиян,весел и засмян.Ами лек ден от мен,и дано някой ме забележи newsm03.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Добре дошли на новите мами!  welcome

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Момичета, току що ми се обадиха от пресцентъра на д-р Чомаков, имат ми джиесема от миналата година и искат да поканят сдружението на майките на откриване на нова детска площадка днес в градската градина от 18 часа!

Общи условия

Активация на акаунт