Пловдив-10

  • 23 052
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 14:54 от ЗлаВещица

# 286
Айде,милички маменца от Пловдив да направим нещо за Криско.Някаква разпродажба на детски и какви да е стоки и да пратим паричките на малкото бубулече.От както видях снимката-не мога да спя.И понеже съм зле с финансите-няма как да помогна така.Но пък имам 3-4 много запазени дрешки на сина ми които мога да продам.Не става в продавалника,защото 3-4 дрешки,ако се купят от 4 различни мами-е горе долу 15лв.уви пътните такси за пратката излизат пак толкова.Хрумва ми една идея.Ако някоя от вас има магазин или сергия.Да и дадем малко дрешки-и тя като ги продаде да се изпратят парите на Криско.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Аз съм ЗА! И аз имам и повече запазени дрешки и бих участвала стига да се намери някой, който да ги продаде. Simple Smile Предполагам, че и други майчета ще се присъединят към тази идея.  Peace

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз защо съм в Прослав, като живея в Центъра?  Shocked Някой, ако знае как нека ме премести моля  Praynig

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Аз защо съм в Прослав, като живея в Центъра?  Shocked Някой, ако знае как нека ме премести моля  Praynig

Защото не видях да си казала от къде си и написах най-отдолу, извинявай, сега ще го поправя!   bouquet

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Момичета, заповядайте в новата темичка  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211580.new#new

# 291
  • Мнения: 455
  bouquetЗдравейте,мами и от нас!
Аз съм мама Гери и това е моята 10-месечна дъщеря Симона.ние живеем в Кючук париж до Събота пазара.Всеки ден правим разходка до Градската градина. Flowers Rose

# 292
  • Мнения: 455
Мами,моля ви,обяснете ми как да си кача снимка в профила ми,за да мога и аз да се похваля с моята Симона.
Благодаря ви! Embarassed

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 580
simona06, имаме си нова тема, ела там Hug

Общи условия

Активация на акаунт