Пловдив-10

  • 23 085
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 153
Някой кръщавал ли е в църквата "Св. св. Константин и Елена " , ако е каква е цената за кръщене.

# 256
Здравейте,я ме пишете и мене,че нямам никаква представа как става макар да съм от доста време в тоя форум.Живея в Тракия.До 5-то РПУ.Имам си момченце-Кирил. Laughing

# 257
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
За 4-ти и аз сьм на линия.
Ха така! Grinning Идвайте всички с компания, хей! Grinning

# 258
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Впрочем, момичета - на похода ще ни свири Градския Духов Оркестър Grinning
Ще вървят начело и накрая ще посвирят малко и в Градската градина. Купон отвсякъде - елате!

# 259
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте Пловдивски майчета.Извинявайте че нахлувам така в темата ви,но искам да помоля за услуга.Къде в Пловдив се намира детския магазин " Пинокио"(на коя улица) и пак къде се намира Търговски център"Гранд-Евмолпия"
Предварително ви благодаря.

# 260
  • Мнения: 1 264

Това което искам да знам е дали имаме още ваксини да правим. Сега сме на 2г.и 3 месеца а последна правихме на 1.5  ДТК реимунизация .
 smile3515  smile3516 smile3512
Тази реимунизация ни разказа играта (както и разправията с нашите некадърни лекари)за 2месеца и половина три пъти влизахме в болница и много много проблеми просто си напатихме жестоко и сега чесно да си призная не искам въобще да ми я ваксинират затова и при Джипито не съм ходила от както ни се случи този ужас.
Но сега мисля да я пускам на ясли и няма как ако трябва да правя ваксина.   newsm17
http://www.riokoz-vt.com/imkalendar.htm
Като гледам календара май няма повече до 7 годинки.  Wink

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте Пловдивски майчета.Извинявайте че нахлувам така в темата ви,но искам да помоля за услуга.Къде в Пловдив се намира детския магазин " Пинокио"(на коя улица) и пак къде се намира Търговски център"Гранд-Евмолпия"
Предварително ви благодаря.
Zdrawej:)
Ами магазин Пинокио е на бул."България" 190 пада се по посока Пазарджик в дясно преди сфетофара с бул."Васил Априлов" , а  Търговски център"Гранд-Евмолпия" е на ул."Капитан Райчо" незнам за какво са ти и дали те ориентирах добре .......може да си потърсиш местоположението на улиците ето на този сайт.....http://bgmaps.com/home.asp

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте Пловдивски майчета.Извинявайте че нахлувам така в темата ви,но искам да помоля за услуга.Къде в Пловдив се намира детския магазин " Пинокио"(на коя улица) и пак къде се намира Търговски център"Гранд-Евмолпия"
Предварително ви благодаря.
Zdrawej:)
Ами магазин Пинокио е на бул."България" 190 пада се по посока Пазарджик в дясно преди сфетофара с бул."Васил Априлов" , а  Търговски център"Гранд-Евмолпия" е на ул."Капитан Райчо" незнам за какво са ти и дали те ориентирах добре .......може да си потърсиш местоположението на улиците ето на този сайт.....http://bgmaps.com/home.asp
Много ти благодаря.Казаха ми че в тези магазини има детски дрехи на испанската фирма "Мак бейби",а аз ще идвам до Пловдив тези дни и за това.

# 263
  • Мнения: 394
здравейте, може ли да ми препоръчате педиатър (или още по-добре алерголог), който да поддържа изключителното кърмене до 6 м. и късното захранване. аз съм от тракия, но квартала няма значение вече, искам адекватен съвет съобразен с начина по който гледам детето си. благодаря

# 264
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Впрочем, момичета - на похода ще ни свири Градския Духов Оркестър Grinning
Ще вървят начело и накрая ще посвирят малко и в Градската градина. Купон отвсякъде - елате!
Момичета, Голяма Драма! Градският оркестър всъщност бил частен, пък пари искат, ама не знаят как да си поискат и увъртат... Военният оркестър е ангажиран...
Давайте идеи - лошо е да сме без музика. Някой няма ли познати музиканти, които да ударят едно рамо?
Моля ви, помислете - не ви ли хрумва нещо?

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Не са ли във ваканция по това време?  newsm78

# 266
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не са ли във ваканция по това време?  newsm78
Явно не - имат хора в отпуска, но пък и на нас ни стигат двама-трима, колкото музика да има. Ти някакви връзки?

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Ще питам довечера, но не обещавам, моите познати са на турне в Испания, затова мислех че всички са във ваканция  Sad

Тейлър  http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=17398  свири във филхармонията, но не е влизала тук от май месец, ако някой я познава може да даде някакви координати, мисля дори че мъжът и е от духовите инструменти там.

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 17:28 от ЗлаВещица

# 268
 Simple Smile здравете и аз ще следя темичката все още не съм мама но имам планове да ставам в най-скоро време  Blush .
Някои да знае дали някаде има басейн за бебета?  newsm78 аз не се сещам да има такова място но моля ако някой знае да пише

# 269
  • Мнения: 6 206
Бу, нали в момента тече фолклорния фестивал, всяка вечер по главната е голяма думканица, все някой ще е наш човек.
Иначе аз не се сещам нищо...

Общи условия

Активация на акаунт