Пловдив-10

  • 23 083
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Мила Креми,
бъди все така чаровна, жизнена и усмихната!!!
Цалото ни семейство ти желае много обич и щастие, радост и  дълголетие!!!


 newsm51 nbirthday Gift  party023 Tada


baloni bdbaloni baloni

# 241
  • Мнения: X
Кремена и от мен с пожелания за много здраве,късмет и любов!!!

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА КРЕМЕНА!!!
Много любов, здраве и дълго семейно щастие!!!

# 243
  • Мнения: 108
Честит Рожден Ден,Кремена! newsm51

Да си здрава и много обичана ти пожелаваме !
Бъди щастлива и винаги така красива!
Не ги брой,а празнувай! newsm59  ura

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И от мен за Кремена мнооого пожелание за щастие и любов  newsm59
Зная че в момента са на почивка дано си изкарат добре!

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Зная че в момента са на почивка дано си изкарат добре!

Аха, тъкмо мислех да питам къде се губи рожденничката ...

Поли, как ще се оправяте с липста на ясла от понеделник  newsm78 Аз отидох да кажа, че ще я пускам, а те  ме отрязоха, че излизат един месец в почивка за ремонт ....

# 246
  • Мнения: 1 671
Честит рожден ден, Креми!

Желая на теб и цялото ти семейство много здраве, добро настроение и сполука.

# 247
  • Мнения: 987
Креми, честит рожден ден !
Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма.
Защото вече си и с една година по-красива,по-умна и по-привлекателна!!!


                                             

# 248
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828


Пловдивчанки и пловдивчани  Grinning Моля, прочетете долното.
Искам също горещо и сърдечно да ви поканя на долуспоменатия Поход в подкрепа на кърменето - няма значение кърмите ли или кърмили ли сте - ако подкрепяте идеята по принцип, моля ви, заповядайте заедно с близки и приятели - нека се види, че сме много и сплотени  Grinning



Световна седмица на кърменето 1-7 август 2007

Световната седмица на кърменето се отбелязва всяка година в редица страни по света през първата седмица на август. У нас ще се чества за четвърти път - с организатори Национален Комитет по Кърмене към Министерството на Здравеопазването, Ла Лече Лига България, Център за бременни жени - Пловдив и ентусиастите от най-големия в България портал за родители www.bg-mamma.com.

"НАЧАЛОТО Е ВАЖНО!" е тазгодишното мото на Седмицата на кърменето в България.

Темата на Световната седмица на кърменето е ранното поставяне на гърда след раждането като един от ключовеите фактори за успешно кърмене.

За център на събитията на Седмицата на кърменето в България тази година е определен гр. Пловдив. Там ще се проведе и най-масовата проява в рамките на Седмицата – Походът в подкрепа на кърменето, организиран от Ла Лече Лига – България.

Програмата на Седмицата на кърменето включва редица активности и прояви както в Пловдив, така и в различни градове в страната. Присъединете се към тях, за да покажем, че кърменето е важно за нас и децата ни!

*******************

1.08. - Откриване на изложбата от фотоконкурса за любителска снимка на тема кърмене в 10 часа в Градска Художествена Галерия - Пловдив. Повече информация тук. Заповядайте, за да разгледате изложбата и да разберете кои са наградените.

*******************

Център за бременни жени - Пловдив и Ла Лече Лига България
Ви канят на среща-разговор ‘Начало на кърменето’
част от Световната седмица на кърменето
Kъде: ДКЦ-1, пл. Понеделник пазар, ет.4 (Конферетна зала), тел.:032/651152
Kога: на 3 август, от 18 часа, вход свободен

Каним всички желаещи заедно да насърчим и подкрепим кърменето. Ще имате възможност да зададете всички онези въпроси, които не спират да ви вълнуват. На място и в неформална обстановка ще можете да поговорите с майки, кърмещи и кърмили успешно бебетата си, както и ще можете да научите повече за Ла Лече Лига България. След това със сигурност ще се чувствате по-сигурни и уверени да кърмите своите деца.

*******************
Каним ви да се присъедините към нас на 4 август - събота, на пл. Съединение от 10:30 ч., за да вземем участие в поход-разходка World Walk for Breastfeeding, организиран ежегодно по цял свят, с който да покажем, че кърменето е наистина важно за нас и децата ни. Всички, които подкрепят кърменето, са добре дошли – поканете роднини, приятели и познати да се присъединят!

На Похода в подкрепа на кърменето ще може да разберете повече за това какво представлява Ла Лече Лига, да се сдобиете с материали и да станете член.

Ще имаме възможност да покажем, че сме много - и като акт на подкрепа за тези важни неща ще направим мирно шествие в самия център на Пловдив, тръгвайки от пл. Съединение, като краен пункт ще бъде Градската градина.

*******************

Като част от тазгодишните инициативи за ССК има предвидено издаване на брошура за Първите дни на кърменето (темата на ССК 2007 е Ранно поставяне на гърда), както и на нов тираж на стикери за кола "Аз подкрепям кърменето!".
Брошурите са за раздаване в болници, лекарски кабинети, АГ консултации и изобщо там, където да достигнат максимален брой майки, които биха проявили интерес към тях. Стикерите са за всички, които биха искали да облепят задната броня на колата с такъв, да дадат на приятел, лекар или друг подкрепящ идеята.
Надяваме се с общи усилия и помощ да наберем финанси:

Банкова сметка IBAN - BG91 FINV 9150 1000 0064 08
Банков код BIC - FINVBGSF
Титуляр на сметката - ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ЙОРДАНОВ
Банка - ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА, клон СТАРА ЗАГОРА

*******************

Партньори в тазгодишното провеждане на Световната седмица на кърменето в България са:
Министерство на здравеопазването
Ла Лече Лига България
Национален комитет по кърмене
Център за бременни жени - Пловдив
Родители от интернет сайта за родители www.bg-mamma.com
Български национален комитет “Заедно за децата”
Mustela
Девин
Радио FM+
сп. 'Кенгуру'
сп. 'Моето дете'
в-к 'Марица'
Gorichka.bg
ВUS Media

*******************



Заедно можем!

# 249
  • Мнения: 1 671
На трети ще изпратя зълва ми - бъдеща майка. Много ще й бъде полезно.
На четвърти, живот и здраве, ще дойдем  на площада.

Бу, искам няколко брошури, които да дам на нашата педиатърка. На четвърти?

# 250
  • Мнения: 6 206
Бу, дай брошури и при мен като имаш път към Главната.
За съжаление няма да мога да се присъеденя, защото 4-ти ми се очертава изключително инфарктен ден, но с удоволствие ще раздавам брошури!

# 251
  • Мнения: 102
Здравейте! newsm03  newsm53
Аз от много много отдавна не съм влизала тук всъщтност изощо в форума  Embarassed
Ама от както започнах работа не ми остава време изобщо.
Та имам един въпрос.Някои знае ли какви са промените в имунизационния календар.   newsm12
До колкото разбрах има такива търсих и в нета ама тъй като незнам какво е било преди не мога да разбера каво му е новото
Освен 4е полиомелитните от капки ваксината става на мускулна инж. и жива се заменя с инактивна или нешо такова.
Това което искам да знам е дали имаме още ваксини да правим. Сега сме на 2г.и 3 месеца а последна правихме на 1.5  ДТК реимунизация .
 smile3515  smile3516 smile3512
Тази реимунизация ни разказа играта (както и разправията с нашите некадърни лекари)за 2месеца и половина три пъти влизахме в болница и много много проблеми просто си напатихме жестоко и сега чесно да си призная не искам въобще да ми я ваксинират затова и при Джипито не съм ходила от както ни се случи този ужас.
Но сега мисля да я пускам на ясли и няма как ако трябва да правя ваксина.   newsm17

# 252
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
На трети ще изпратя зълва ми - бъдеща майка. Много ще й бъде полезно.
На четвърти, живот и здраве, ще дойдем  на площада.

Бу, искам няколко брошури, които да дам на нашата педиатърка. На четвърти?

Моли, много ще се радвам Hug Доведи колкото можеш повече роднини, приятели и изобщо - съпричастни с идеята. Нека бъдем много Grinning
Да, ако са готови брошурите - ще даваме, разбира се - те са затова! Ще има и стикери 'Аз подкрепям кърменето!' - надявам се, достатъчно са не-инвазивни, за да може да си ги залепи на колата всеки, който подкрепя кърменето, без непременно да кърми (или да иска да го прави, примерно).

# 253
  • Мнения: 6 206
За колата аз искам задължително, както и на врати разни да си ги сложа стикерчетата.

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 09:42 от Каспър

# 254
  • Мнения: 3 216
Маминки много ви благодаря за пожеланията-да ви се вьрнат многократно. beer newsm38 beer
За 4-ти и аз сьм на линия.

Общи условия

Активация на акаунт