Има ли други деца, които не искат да излизат?

  • 2 680
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 740
Знам я аз причината, казва се компютър. Дори да му изтекло времето пред екран - защото се налага аз да го ограничавам, ако остане на него, въобще няма да стане - акълът му е все там. Непрекъснато ми обяснява как се програмирало еди-какво си. То лошо няма, ама с мярка.

# 16
  • Мнения: 1 640
Да,от 1-2 месеца насам често се случва с увещания и лек натиск,манипулация и т.н.методи да накарам дъщеря ми/2г.8м./да излезем навън-в парка,дето е под балконите ми.После пък няма тръгване,стоим до последно,всички се прибират,а ние сновем като мухи без глави.
  Отдавам го на този пуст бебешки пубертет-всичко да е наопаки на казаното от мен.

# 17
  • Мнения: 5 362
Споко, явно е в период, в който казва не. Ще мине. Пробвай, шансът да стане е 50:50, но все пак пробвай да й кажеш: Днес няма да излизаме, да видиш дали пък няма да поиска обратното  Grinning
И аз така си мисля,че е някакъв период,който ще отшуми.
Виж,ние нямаме такъв проблем Laughing Wink

# 18
  • Мнения: 1 919
И ние изпращаме всички Simple Smile). Като не остане никакво дете и вече с малко убеждение се прибира.

# 19
  • Мнения: 3 456
Не сме имали такъв период, винаги и искала да излиза.

# 20
  • Мнения: 3 146
Знам я аз причината, казва се компютър. Дори да му изтекло времето пред екран - защото се налага аз да го ограничавам, ако остане на него, въобще няма да стане - акълът му е все там. Непрекъснато ми обяснява как се програмирало еди-какво си. То лошо няма, ама с мярка.

Вярно, че всичко трябва да е с мярака за компютъра. Имам приятели, на които почти цзелият им тийнейджърски живот премина в чата, прид компютъра. Да, много са добри по информатика, много разбират от компютри, но не това е най-важното. Е, надявам се, че той ще го преодолее  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт