Изчезнало дете

  • 33 006
  • 361
  •   1
Отговори
# 90
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Това е сайта направен за Мадди
http://www.findmadeleine.com/
Последно има новини 4е е видяна на един гръцки остров
 Praynig Praynig
Lozeva,
 къде го пише това за гръцкия остров?
 Вили

# 91
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не ми се отваря сайта

тук днес не казаха нищо конкретно, полицията тъпчела на едно място,
английски полицаи си заминали у дома, португалските нямали следа по която да работят....
а времето си тече неумолимо

# 92
  • Мнения: 7 091
не ми се отваря сайта

тук днес не казаха нищо конкретно, полицията тъпчела на едно място,
английски полицаи си заминали у дома, португалските нямали следа по която да работят....
а времето си тече неумолимо

Хара, това е сайта:
http://www.findmadeleine.com/

Поради някаква причина като кликнеш на горния тръгва да се отваря ФТП сървър и забива.

# 93
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Тандури, благодаря ти.
не е истина направо, това малко слънчице Cry

# 94
  • Мнения: 7 091
Някой може ли да ми каже към колко часа е изчезнала Маделин? Опитвам се да намеря по сайтовете, обаче нещо не мога да намеря точната статия. Ако някой го срещне пуснете линк моля!  bouquet

Прочетох доста статии по въпроса, за съжаление се оказва, че много неща са съмнителни. Най-вече от страна на родителите. Не искам дори да си помисля, че са направили нещо на детето и сега организират този медиен цирк за прикритие, но наистина има мнооого въпросителни и несъответствия в информацията, подадена от тях.
Направо сърцето ми се свива за това малко момиченце, дори не искам да си представя през какво е минало, дано още да е живо и здраво!
Четох доста и в чуждестранните форуми. Понеже имаше тук въпроси как можело да се коментира за родителите. Не се коментира само тук. Във всичките форуми, в които четох се коментира точно това. И там, както и тук хората са се хванали за гушите, трябва или не трябва да се обвиняват родителите. Хората негодуват и заради тази масова кампания, смятат, че сега цял свят "плаща" ( има се предвид събриането на пари) за тяхната безотговорност, много хора питат дали сега полицията ще подведе под отговорност родителите за престъпна небрежност ( все пак е наказуемо деца под 14 годишна възраст да се оставят без надзор), особено след като има толкова много несъоветствия, които са се опитали да прикрият. Негодува се и по въпроса защо за тях " не дават" да се говори и ако бяха обикновени работници, а не заможни лекари дали щяха да бъдат същия обект на внимание ( имаше цитирани статистики колко деца изчезват), в което има резон, защото изчезват хиляди деца, много от които са също жертва на родителска небрежност и има доста случаи, в които родителите са съдени за това.
Четох, четох и си мисля....всички тези приказки са си дъвканици. На родителите може и да им е тежко, може и да им е всичко, но определено не преживяват това, което преживява това малко слънчево детенце.
Питам се в такива моменти..с какво ...с какво е заслужило детенцето подобна съдба...Ужасно ми е мъчно... Cry

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 20:06 от Tandoori

# 95
  • Мнения: 1 101
Това е сайта направен за Мадди
http://www.findmadeleine.com/
Последно има новини 4е е видяна на един гръцки остров
 Praynig Praynig
Lozeva,
 къде го пише това за гръцкия остров?
 Вили
Казаха го по португалската телевизия

# 96
  • Мнения: 1 101
Някой може ли да ми каже към колко часа е изчезнала Маделин? Опитвам се да намеря по сайтовете, обаче нещо не мога да намеря точната статия. Ако някой го срещне пуснете линк моля!
Tandoori  в официалния саит на полицията пи6е като 4ас на из4езването... 22.40
Да си кажа 4есно и на мен ми минаха такива мисли през главата за у4астие  на родителите но...дават ги всеки ден и си ли4и 4е са съкру6ени Cry
Хара не е вярно това което казват...има доста следи по които се работи....такава ма6табна акция португалците не са правили досега....
Друг е въпроса 4е няма конкретно ни6то....или това което ни се иска на вси4ки,но.....ДАНО Praynig Praynig  в скоро време да има хубави новини

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 20:19 от lozeva

# 97
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Това е сайта направен за Мадди
http://www.findmadeleine.com/
Последно има новини 4е е видяна на един гръцки остров
 Praynig Praynig
Lozeva,
 къде го пише това за гръцкия остров?
 Вили
Казаха го по португалската телевизия
Благодаря ти,
А тук защо нищо не казват- пак ни държат в невидение.
Вили

# 98
  • Мнения: 601
Tandoori,

и аз мисля напълно като теб
и тук в холандката преса се постави въпроса дали се оствят такива малки деца сами и имаше реакции на родители които казаха - никога.
ние също не оствяме нашите деца сами , не съм мислила че могат да ги отвлекат но може да стане пожар, да се събудят и да ни потърсят , ако е бебе да реве или да се задави.
според мен са постъпили безотговорно и детето плаща за това.
кое ми направи впечатление като разглеждах картата на курорта - родителите са седели в ресторант които е във вътршността на курорта, наоколо са къщи като пръстен , тяхната се вижда от ресторанта, детето е било отвлечене през прозореца които гледа към улицата обикаляща курорта.
е, как е знаел, този които го е отвлякъл, че в стаята няма никой?
може би е получил сигнал отвътре, от някой който е наблудавал родителите
или пък е било съгласувано с тях? - звучи жестоко!




# 99
  • Мнения: 878
Хубавата новина е,4е покрай Маделин полицията е на крак и спират коли с де4ица,та в4ера доколокото разбрах една кола не е спряла и се е опитал да избяга.Оказало се е,4е в колата е отвле4ено детенце от Румъния,из4езнало в Малга.Та мисълта ми е,4е покрай тоя шум около Мади намериха друго детенце.

# 100
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Хубавата новина е,4е покрай Маделин полицията е на крак и спират коли с де4ица,та в4ера доколокото разбрах една кола не е спряла и се е опитал да избяга.Оказало се е,4е в колата е отвле4ено детенце от Румъния,из4езнало в Малга.Та мисълта ми е,4е покрай тоя шум около Мади намериха друго детенце.
Една добра новина в тази тема! Браво!

# 101
  • Мнения: 5 476
Сутринта разказваха подробно и по РАИ за това дете(преди имаше само по няколко думи в новините) ,на гости беше  майката на едно изчезнало момиченце италианче (което вече 2 ра година  не могат да намерят  Confused)и една полицайка,която се занимава със случаите на изчезнали деца.
  Прочетоха някой статистически данни ,че в световен мащаб за 2005 год. са изчезнали над 60 000 деца. ooooh!
  Най голям бил броя в САЩ. Rolling Eyes
   newsm78 За Италия ,само за миналата година ,изчезнали са около 1500. Shocked
  Направо тръпки ме побиха от ужас. Tired
  Преди около година тук издирваха 2 братчета ,на по 10 и 12 години,които така и не се намериха. Rolling Eyes

  Дано поне за това дете да има шанс и успеят да я намерят. Praynig Praynig Praynig

# 102
  • Мнения: 7 091
Хубавата новина е,4е покрай Маделин полицията е на крак и спират коли с де4ица,та в4ера доколокото разбрах една кола не е спряла и се е опитал да избяга.Оказало се е,4е в колата е отвле4ено детенце от Румъния,из4езнало в Малга.Та мисълта ми е,4е покрай тоя шум около Мади намериха друго детенце.

Това в чудесна новина!!! Дано, дано да намерят не едно, а всичките изчезнали деца!!! Praynig

# 103
  • Мнения: 4 458
Някой има ли предства дали са потвърдили историята на жената която твърди че е видяла детето в Африка?
Само като казаха колко е лесно да се стигне до Африка, тръпки ме побиха какво може да се случи и как  ако човек реши винаги може да намери начин да изведе някой "незабелязано".

А, това че са намерили друго детенце е много хубаво. Дано полицията все така си върши работата а не само в такива моменти когато са притиснати от пресата.

# 104
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Даваха по новините как журналист от ББС взема интервю от работещ в бензиностанцията в Маракеш( където жената казва че е видяла Мадалин)- та този човек каза че във бензиностанцията има записващо устройство с камера, но  полицията не  е искала да види записа.Отвън където  е видяно детето за съжаление камери няма.Показаха колко е голям Маракеш и ако това дете е наистина някъде там - Господ само знае как може да се намери( все едни игла да търсиш в копа сено)Днес бащата кацна  в Англия за да говори с полицията и хора , които се занимават с фондовете за подпомагане на случая и събиране на средства.Доколкото знам мислят да наемат частен детектив.
Днес полицията призовава всички туристи почивали в този комплекс преди и по време на отвличането да изпратят техните снимки правени по време на предстоя  за да може полицията да ги разгледа и евентуално да намери някаква следа.
Дано намерят нещо което да ги насочи в правилната посока- не може да няма никакви следи оставени....
Вили

Общи условия

Активация на акаунт