"Орифлейм" - тема за консултанти 2

  • 13 506
  • 356
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 782
Аз лично тази на Вижънс я харесвам много и то точно тази кафявата. Една клиентка си я поръча,но я нямаше и после дойде на чакаща другият месец и аз викам айде ще я взема. Харесва ми, дори повече от тази на Джордани. Имам и безцветната, но гледам сега в новия каталог я пускат.

# 301
  • Мнения: 9 095
някой има ли информация защо няма балсам Свободен дух, брошурата е до 15и, а го няма Rolling Eyes и като попълвам искам да взема продукта, заместващия, но ми начислява такса обработка и спиралата ми я смята на 4.54 Rolling Eyes

# 302
  • Мнения: 36 093
и като попълвам искам да взема продукта, заместващия, но ми начислява такса обработка и спиралата ми я смята на 4.54 Rolling Eyes

и пробвах да взема заместващия продукт, но го смята все е дно си го поръчвам и се отказах  Twisted Evil

# 303
  • Мнения: 9 095
значи не е само при мен, някой вземал ли го е вече, на фактурата пак ли е така?

# 304
  • у нас
  • Мнения: 5 733
и на мен така ми даваше и аз също се отказах

# 305
  • Мнения: 1 035
Това за миалия месец ли е? Защото имаше една оферта, ако поръчаш за еди си колко ти пращат пловод гланц. Но не помня точно какво беше.

ами за юнския каталог става въпрос. Rolling Eyes

ама сега си мисля...да не би това да ми е подаръка за първа поръчка пусната по нет-а,над 50т. newsm78

# 306
  • у нас
  • Мнения: 5 733
а някой по принцип знае ли как става този номер - вместо такса обработка  - заместващ продукт newsm78

# 307
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Тедка, писали сме в едно и също време. Как е самобръсначката?

# 308
  • Мнения: 3 782
Това за миалия месец ли е? Защото имаше една оферта, ако поръчаш за еди си колко ти пращат пловод гланц. Но не помня точно какво беше.

ами за юнския каталог става въпрос. Rolling Eyes

ама сега си мисля...да не би това да ми е подаръка за първа поръчка пусната по нет-а,над 50т. newsm78
аха за това ще ти е,заради пуснати първи 50 точни по интерент.

# 309
  • Мнения: 3 782
Това за което говорите за заместващият продукт такса обработка, ами то е наботвация според мен. Една консултантка си поръча още в началото като го въведоха и и начислиха цялата сума, примерно продуктът е бил спирала и вместо 2 лв. тя си плаща 4.50 лв.
Има нов мини каталог.http://www.oriflame.bg/content/live/attachments/V2Standard/bg_BG/881800017-1.pdf

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 14:15 от ani_4ka

# 310
  • Мнения: 9 095
да де ама Ани, ние ли сме с грешка, пише Вижте продуктите.... като отвориш хоп- спиралата, кода, цената, като въведеш Shocked

# 311
  • Мнения: 3 743
...
 Как е самобръсначката?

Честно казано не съм много доволна Confused, може би аз не я използвам както трябва, но доста бавно маха косъмчетата и то не чак толкова добре, колкото очаквах.

# 312
  • Мнения: 3 782
да де ама Ани, ние ли сме с грешка, пише Вижте продуктите.... като отвориш хоп- спиралата, кода, цената, като въведеш Shocked
В какъв смисъл бе Теди,вие да сте в грешка? Те си начисляват тази цена и хоп.

# 313
  • Мнения: 9 095
да де, като въведеш хем спиралата по- скъпа, хем има такса обработка Rolling Eyes

# 314
  • Мнения: 3 782
да де, като въведеш хем спиралата по- скъпа, хем има такса обработка Rolling Eyes
Такса обработка, това беше 1 лв,нали. Ние тук като нямаме център и си плащаме направо три лева и веднъж се излъгахме с тези заместващи продукти, ама повече  Naughty, пък и не ти носят точки, а плащап почти двойно.

Общи условия

Активация на акаунт