"Орифлейм" - тема за консултанти 2

  • 13 490
  • 356
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 782
колко е такса регистрация за следващия месец, защото не ми се отваря файла, който са ми изпратили.
При вас така ли е? Що не го виждам newsm78
За какъв файл говориш Синара? Аз доколкото знам таксата отново е 15.00 лв.

# 346
  • Мнения: 1 708
До края на месеца е 3.90! Peace

# 347
  • Мнения: 1 708
  bouquet

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 16:35 от sneji_

# 348
  • Мнения: 3 782
До края на месеца е 3.90  Peace
До края на месеце знаем, ама тя пита за август.

# 349
  • Мнения: 1 708
Явно съм слънчасала  Laughing-и аз нямам информация за август!

# 350
  • Мнения: 59
НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ОБЯСНИ КАК СЕ ПОЛЗВА ЕКСФОЛИАНТА "СИЯЙНА ЕНЕРГИЯ" - МИСЛЕХ ЧЕ Е КАТО КРЕМЧЕ А СЕ ОКАЗА ПРАШЕЦ...

# 351
  • Мнения: 223
намокряш си лицето, слагаш малко прашец и търкаш
казват 4е бил много добър, аз още не съм го изпробвала  Wink

# 352
  • Мнения: 3 782
Есфолианта е супер. А как мирише само.Ползва се два пъти в седмицата.

# 353
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
momi4eta, predi vreme, vijdaiki ot konkurenciqta, vi predlojih da razdelim temata na dve - za konsultanti i za produkti. Vie priehte i az mnogo se radvam, za koeto Wink. Sega 6te vi predloja ne6to, koeto pak vidqh v tehnite temi, pyk vie si pomislete Laughing. Ta zna4i, praveiki si nova tema za konsultanti s vsqka kampaniq /nezavisimo kolko str. sa izpisani po temata/, si puskat i anketka, koeto moje da e ot polza za samite nas - konsultantite /a za6to ne i za klientite Wink/. Tova ve4e zavisi ot temata na anketata - haresa li vi edi koi si produkt, ljubimoto vi 4ervilo e ... i t.n..
Drugoto, koeto me vpe4atli, e 4e v na4aloto osven link kym starata tema, ima takyv i za katalozite. Tova e mnogo udobno, osobeno za tezi, koito vse podpitvat nqma li nqkoi da snima i ka4i kataloga Laughing. Estestveno tova nalaga nova tema za vs. nov katalog, kakto ve4e spomenah.
Predlagm vi tova, poneje nali v Oriflame se raboti v ekip vse pak Grinning, a tova rte go zatvyrdi i za nas ot foruma Peace.
P.S. izvinqvam se za latinica, no vse o6te nqmam kirilizator Sad. I na men mi e trudno da pi6a taka - otne mi 17 min za tozi post Mr. Green

# 354
  • Мнения: 694
Момичета, можете ли да ми дадете инфо за това как се ползват картите за определяне типа на кожата???

# 355
  • у нас
  • Мнения: 5 726
колко е такса регистрация за следващия месец, защото не ми се отваря файла, който са ми изпратили.
При вас така ли е? Що не го виждам newsm78
За какъв файл говориш Синара? Аз доколкото знам таксата отново е 15.00 лв.

незнам изпратиха ми някакъв файл и като се отвори е празен. Пише, че е относно регистрация и рали комплекти, а пък нищо не се вижда. Че за това питах.

# 356

Общи условия

Активация на акаунт