"Орифлейм" - тема за консултанти 2

  • 13 495
  • 356
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 743
Вероятно, това червило е намалено и за това печалбата ти не е 30%.

# 331
  • Мнения: 9 095
Тедка, този въпрос сме го водили вече, печалбата е 30% над дистрибуторската, ако един крем на дистрибуторска е 3лв, на клиентска е 3.90, това прави точно 30%, просто не смяташ правилно, Емия, твоята спонсорка трябва да те е зпаознала с това, но конкретно за мострите се закупуват отделно Peace

# 332
  • Мнения: 3 782
Момичета, имам спешен въпрос Praynig Можете ли да погледнете в каталога за Август дали "Съвършения фон дьо тен" е намален.
Мерси Hug
Да, на 7.90 лв е.

# 333
  • Мнения: 3 743
Момичета, имам спешен въпрос Praynig Можете ли да погледнете в каталога за Август дали "Съвършения фон дьо тен" е намален.
Мерси Hug
Да, на 7.90 лв е.

Мерси  bouquet, ще изчакам тогава другия месец да си го поръчам Peace

Да се похваля, че и този месец направих над 150БТ и ще взема и халата Party

# 334
  • Мнения: 3 782
И аз го чакам халата, да видим дали ще е хубав.

# 335
  • Мнения: 9 095
браво на теб, кажи дали е хубав че аз се чудя Rolling Eyes

# 336
  • Мнения: 8 470
Тедка, този въпрос сме го водили вече, печалбата е 30% над дистрибуторската, ако един крем на дистрибуторска е 3лв, на клиентска е 3.90, това прави точно 30%, просто не смяташ правилно, Емия, твоята спонсорка трябва да те е зпаознала с това, но конкретно за мострите се закупуват отделно Peace
Нямам спонсорка. WinkАз бях на два пъти дистрибутор и на два пъти се отказвах.Моя приятелка иска да опита и се интересува.Ще предам инфото,мерси!

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 16:05 от Емия

# 337
  • Мнения: 3 782
Ами, това не ви пречи да се регистрирате двете. Поне сте приятелки и така ще работите заедно. Wink Пък и то не е заължително да се регистирарате под някой от вашия град,може от цяла България да са консултантите в една група. Peace

# 338
  • Мнения: 8 470
Благодаря,Аничка,но на мен явно не ми върви като консултант на Орифлейм,почвах с голямо желание  нищо не стана.В момента работя за Ейвън и съм доволна.
Но ти си права, не пречи да обменяме опит с приятелката ми. Wink И продукти,които ни харесват.

# 339
  • Мнения: 3 782
Не мога да ти повярвам,че въпреки голямото желание нещата не са се получили. Напротив, точно тогава се получава. Може би не си попаднала на своя наистина добър и обучен спонсор. Лично мое мнение е, че не трябва да се отказваш, трябва да намериш колектива с който ще работиш не само с хъс и заряд,но и ще се забавляваш.
Ето аз също имам моменти на спад,но съм твърде убедена че ще успея и не се отказвам.
Желая ти успех!

# 340
  • Мнения: 8 470
Благодаря,не искам да коментирам тук,защо не се е получило,причините са много.
Може би вината е и моя,малко трудно се вписвам в такива схеми,планове и т.н.А и съм откровена,ако нещо не ми харесва,не го предлагам.Това доста противоречи на политиката на този вид фирми като Ейвън и Орифлейм.Колкото и чудно да е ,в Ейвън ми провървя точно защото ги накарах да разберат,че не ходя по сбирки/нямам нито време ,нито желание/,не се поддавам на манипулации относно продуктите и въпреки това правя поръчки.Просто попаднах на координатор,който ...ме остави на мира. Joy
Надявам се тя да успее и да не бъде разочарована.
Надявам се,че не съм обидила никого с поста си,не това ми беше целта.
Още веднъж благодаря за инфото!  bouquet

# 341
  • Мнения: 3 782
Не изобщо не си обидила някой и не вярвам,че с този пост може да обидиш някого. аз също съм на мнение, че нещо което не е хубаво не мога да го предложа на някой. Както и да е - всеки намира своето поприще. Wink

# 342
# 343
  • у нас
  • Мнения: 5 731
колко е такса регистрация за следващия месец, защото не ми се отваря файла, който са ми изпратили.
При вас така ли е? Що не го виждам newsm78

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Таксата регистрация до 31.07. е 3,90 лв.

Общи условия

Активация на акаунт