Не мога да й изрежа ноктите :(

  • 4 434
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
Ми аз пък с никое от децата не съм имала тоя проблем, е вярно че е имало уговорки и гонене по половин час,но съм успявала.Може да пробваш да и ги изрежеш докато спи.

# 16
  • София
  • Мнения: 67
При нас беше същото докато баща му не му показа как той си ги реже. И от тогава дава само на него.     

# 17
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Преди малко свърших тази работа, все още спи малкото зверче.  #Cussing outПонякога и докато е будна ми дава да изрежем ноктите на ръцете, но рядко. А на краката никога. Sad Събота и неделя следобяд са ми най-удобните моменти  за тези процедури. Днес даже я и постригнах малко (още и не съм видяла резултата Embarassed), защото иначе не дава и да се проговори за постригване.

# 18
  • Мнения: 999
И дъщеря ми не дава. Гъдел ли я е какво ли не знам, рита като кон. Като започна да и режа ноктите гледам да има реклама по телевизията или и давам нещо което по принцип и е забранено да пипа, като ножица или  например. Само така успявам да ги изрежа. За ръцете нямаме проблеми.

# 19
  • Мнения: 8 917
И аз не можех да се справя, но татето беше шампион Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 426
Изобщо бях забравила, че имаше и такъв проблем  Grinning. Ставала съм в 3 през нощта да му ги режа докато е дълбоко заспал  Laughing. И недай си боже да се размъда - веднага щрак! лампата и залягам да не би да ме усети  Mr. Green!

# 21
  • Мнения: 705
 Mr. Green  Нашето решение е малко гадно, но работи. Ноктите така му порасват, че започват да му обиват обувките  Mr. Green И после ела да видиш дали не дава да му ги изрежа. Е, истината е, че два пъти се е стигало до там, но той има свободата "Добре, няма да ти ги режа". Мисля, че вече почти нямаме проблем.

# 22
  • Мнения: 1 555
Само като заспи ги режа и на краката и на ръцете, иначе рискувам да му отрежа месо заради дивото блъскане и рев, койта надава когато му хвана или ръчичката или пък крачето ! Незнам докога ще продължава това  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 356
Taм е работата, че и насън рита като я хвана за крака  Confused Днес успях малко да поорежа с хватка на крак в скута ми и див рев, ама..  Confused

# 24
  • Мнения: 2 220
От известно време много се съпротивлява, а преди как обичаше... Както и да е, приклещвам го някак си и направо насила ги изрязвам. Поне на краката му растата много бавно, за разлика от ръцете.

# 25
  • Мнения: 98
    Като заспи дълбоко веднага режа и на ръцете и на краката.
    На ръцете не усеща, но на краката усеща . Спирам и след малко пак продължавам или на другия ден.
     И аз изпитвам непоносим ужас някой да ми пипа краката .Не гъдел направо ужас  smile3514   та напълно ги разбирам дечицата.
     Понякога му давам ножицата  да си ги изреже  сам.Той се мъчи, мъчи и му казвам "дай мама да ти покаже" и ми дава режа 1,2 после пак я взима и така....

# 26
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Режа ги, докато го къпя и той си играе с водата. Иначе пак дава, но мрънка и прави фасони, та и аз като някои от вас рецитирам стихчета или пея песнички за пръстчетата. Много му действа и като кажа: "Ау какви ужасно черни мръсни нокти. Бързо да ги отрежем, че да не кажат утре децата и госпожите: какво мръсно дете". На краката го режем понякога в поза той легнал по корем, а крачето вдигнато, свито в коляното. Аз съм откъм краката. Избягвам да режа до дъно, за да не го заболи.

# 27
  • Мнения: 8 505
И дъщеря ми не даваше да и режа ноктите.На краката винаги пищеше,на ръцете-почти винаги.И така повече от 2г.Решението се оказа много лесно-смених ножичката с нокторезачка.

# 28
  • Мнения: 8 462
И аз не мога и затова таткото ги реже.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
татко му ги реже с НОКТОРЕЗАЧКА  Peace
Пробвай и така! НА Влади му е много интересно, въпреки,че за краката се опъва малко  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт