Реплики в леглото

  • 4 619
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и още една...точно преди да свърши, започва да повтаря до припадък "Браво, браво..." Mr. Green

# 91
  • Мнения: 4 753
А ти ръкопляскаш ли или му викаш " Бис,бис,бис..." Mr. Green

# 92
  • New Zealand
  • Мнения: 871
А ти ръкопляскаш ли или му викаш " Бис,бис,бис..." Mr. Green
винаги се чудя за кого е "браво-то" Joy

# 93
  • Мнения: 4 586
Свършвай, че говедарят идва!
(Музицирано - "Изкарай Гано говеда").

# 94
  • София
  • Мнения: 1 176
"чакай, чакай...да знаех  в коя поза няма да свърша-ти сещаш ли се?" ooooh!   ( Sick)
и друга реплика много ме дразни
"Ти почти свърши, нали?Много малко ти трябваше този път? ooooh! -как почти, бре или съм, или не съм  #Crazy

# 95
  • Мнения: 63
"Усети ли колко дълбоко влезе?" - е, кажете ми, ако аз не съм усетила, кой..... Shocked

# 96
  • Мнения: 603
и още една...точно преди да свърши, започва да повтаря до припадък "Браво, браво..." Mr. Green
Пак, че не повтаря "мамо, мамо, мамо......".  Е, тогава трябва да се притесняваш.

# 97
  • Мнения: 4 753
А , " Голям ли ми е "... Това последното е класика в жанра Mr. Green Какво отговаряте на подобен въпрос  Thinking

# 98
  • Мнения: 603
Казвам "ндам" - да се чуди, дали да или не казвам  Flutter

# 99
  • Мнения: 4 753
Е, остава ли задоволен след подобен отговор?! Laughing

# 100
  • Мнения: 603
Трябва да е. Друг няма да получи. Дори да му е 25 см..

# 101
  • Мнения: 198
Беше ли ти хубаво?
Обичкам те! Една барза целувчица и 'хайде да те гушкам'

# 102
Прясно от снощи-Вика айде да почваме,че после в кухнята има една паяжина трябва да се качиш на стола да я махнеш,свършваме работата,той пак-айде паяжината.Какви бяхме,какви станхаме???? Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 1 095
За жалост хората се променят Sad Казвам за жалост,защото по-често се променят за лошо ,отколкото за хубаво.
Ама да не ви пука, момичета, мъже колкото искаш  newsm53

# 104
  • Мнения: 139
Айде п бързо,че почва второто полувреме-събитието се развива по време на Шампионска лига!
Въх Shocked Верно ли бре? ooooh!

На мен така ми протече 1-вия път
на поканата ми след 6 месеца изчакване "Най-сетне искам да правим секс" ми се отговаря
"Ееееее баш сега ли намери, има мн важен мач по ТВ...Дай поне след 1-вото полувреме" (младежа беше девствен и чакаше 6 месеца да се наканя да му пусна)
И след  luvbed ми казва "Ти се обличай, аз ще ида да видя как е свършил мача"

 Shocked Shocked Shocked
 #2gunfire

Още се чудя как му се навих?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт