Имате ли си редом с детето и домашен любимец ???

  • 3 803
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
С доста животни живеем - две котки, папагал жако, игуана, гекони и други гущери и доста паяци-птицеяди. Нямаме си куче, но работя по въпроса  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 668
Когато се роди Рали имахме 3 котки и 1 куче. Две от маците, за жалост, умряха - едната от старост (беше 16 годишен чисточерен котарак и със сигурност по-умен от кучето, за което ще пиша след малко Wink) Другата маца, ето я:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117489&photo=4
по-любимо другарче не съм имала и още си я оплаквам (умря незнайно от какво миналото лято - може и да се е отровила, но ветеринаря каза, че причината била, че не е ваксинирана Thinking) Страшно ми липсва, но вече се замислям дали да не си взема друга маца - задължително женска - понеже преди нея сме гледали все мъжки и разликата е огромна! Та, ако някой има нещо котешко и женско, и дет` се вика току що родено, че иначе нама да се разберат с другите двама... Praynig
Ей го на и третия котарак-дебелак с много проблемни бъбреци, та от поне 10 год. е на специална храна, която ми излиза през носа, образно казано:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117489&view=1&photo=9
Кучето е старонемска овчарка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117489&photo=8, но много го е страх от фотоапарата и всичките му снимки са все такива - осукан около мен, рядкост е да се види в цял ръст. Преди няколко дни го снимах с мобилния, от него не го е страх, ама още не съм качила снимките, а и снимка.бг нещо не ме пуска да вляза...?
В заключение искам да кажа, че без животинки живота не е толкова интересен  bouquet

# 17
Сигурно ще съм на първо място по брой на дом.любимци вкъщи Mr. Green-две големи кучета-немска и каракачанска овчарка,корела,игуана,змии,тарантули,гекони/токи/ и други гущери,жаби-дървесници и водни и мн.др.Абе цялата ми къща е пълна с пълзящи,летящи,лаещи,квакащи и т.н. JoyВсе внимаваме да не настъпим някой FlutterГосподарят в къщата е бебка и всички животни й се подчиняват Laughing

# 18
  • Мнения: 6 993
След месец ще имам хамстер по принуда Tired То не беше мрънкане, не беше чудо ooooh!
Не съжалявай, ще се влюбиш! Heart Eyes Толкова са сладки. Моите родители също бяха против домашни любимци, но когато бях в подготве, за Коледа, приятелките ми ми подариха хамстер заедно с аквариума. Аз го оставих вкъщи на гол аквариум, защото трябваше да бързаме за училище. Баща ми като го видял, първо се стреснал, после слязъл до близкия магазин, купил му талаш и храница, постлал му, сложил му да яде и като се прибрах аз с талаша и храната, баща ми седи и го гледа как хамстерът хванал слънчогледови семки с лапички и ги бели и после яде Grinning Аз си се грижех за него, де, но и двамата изпаднаха във възторг. Сега като мъкна Тони (морско свинче) в Пловдив и в началото също му се цупеха, ама сега даже го гушкат. Heart Eyes
Само - вземете аквариум на хамстера, защото се промушват през решеките, особено ако са дребна порода. Също така му вземете колело, за да се раздвижва. Покривайте аквариума, защото много лесно бягат - обръщат колелото, качват се по него, изскачат навън и после екшън Grinning Покривайте го с друго стъкло с дупки, например.

Нямаме дете още. Имаме две морски свинчета Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Имам...  Mr. Green
Немски овчар - Норд... Flutter Flutter Flutter
Хлапето много го харесва... и кучето също харесва хлапето  Wink

# 20
  • Мнения: 129
Имаме си котарак-Тигър,и аквариум с рибки.Малката се разбира много добре с котарака,гони го постоянно,тормози го,дърпа го,а той все бяга милия.Последно време прави много бели,а започна и да се скубе много и май ще хвърчи на село newsm78.А рибките са обичани от всички Mr. Green

# 21
  • Мнения: 356
А сестра ми си има малко лисиче вкъщи. И две морски "прасенца" и две котки. Баба ми има също две котки и куче (сестра ми и баба ми живеят в една къща) и си представете каква олелия се вдига когато се срещнат най-малко две котки на едно място  bash

# 22
  • Мнения: X
След месец ще имам хамстер по принуда Tired То не беше мрънкане, не беше чудо ooooh!

И ние заради такова мрънкане преди 1 год. взехме хамстер.Синът ми толкова искаше някакво животно да гледа,че накрая се съгласи и на хамстер.Беше в клетка.И един ден го оставил с клетката на терасата,защото му беше направил всичко със стърготини...
Следобяд го намерихме озъбен на терасата.Беше умрял от силното слънце ooooh!
После му купих кученце- болонка.Бях много против куче вкъщи,но сега си я обичам много. HugИ грам не съжалявам за нея.

# 23
  • Мнения: 8 505
Не.Точно заради детето нямаме.

# 24
  • Мнения: 1 426
Да, винаги сме имали куп животни вкъщи - папагалчета, канарчета, риби, костенурки, игуана, морски свинчета, хамстери, мишки, куче, котка, зайчета... не помня още какво... Е, не всичките по едно и също време, разбира се.
И всичките, без игуаната и костенурката, сме ги размножавали...

# 25
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
имаме кученце - йорки, тя ми лежеше до корема, после посрещна и бебето, никакъв проблем не сме имали. разбира се предварително бях направила всякакви проучвания за съвместното съжителство на бебе и куче. е, при нас е малко лесно, кучето е 2.5кг, не излиза на вън, много е чистичка, върши си работата в тоалетната и докато не измия не влиза там.
сега детето е на почти 2 години, играят си много, гонят се из къщи, крадат си игрушките, забавляват се сами.

# 26
  • Мнения: 2 677
Не за жалост.
Имахме и куче, и котка. Кучето се разгони и избяга... Crazy Котката я подарихме, защото дълго време оставаше сама и започна да прави много бели.
Сега нямам кога да се грижа и за домашен любимец.

# 27
  • Мнения: 393
До преди няколко дена имах зайче много мило същество, но от около 8 месеца беше болно операция му правихме ама не можахме да го спасим, с малките ми племенници много се разбираше животинчето.Сега мисля да си взема друго животно, но не мога да реша какво защото искам всякакви ако може ама не може не живея вече в къща.Иначе много обичам животните от малка съм живяла с какви ли не сладурчета и мисля че това е правилния подход за да не се страхуват децата от животни.Аз като дете и змии съм имала и гущерчета и не ме е страх.Животинките обогатяват само можем да се учим от тях колко са обичливи и какви верни приятели са. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 316

Ето го и моя любимец Руфър/Руфи/.Имам го от 10 години.Когато го взимах бях безгрижна и мн. му се радвахме.Сега вече семейна ми тежи  да се занимавам и с него,но го гледаме толкова време и сме свикнали ,че си е част от нас. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
Не, нямаме.

Общи условия

Активация на акаунт