Идеи за балканска почивка през лятото??

  • 16 280
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 399
Имам спомен, че някой беше се оплакал от кръчмата или на Боаза, или на Усоето. В смисъл, че била много известна, чалги идвали на живо и било дандания голяма, проблем за децата.
За Боаза ще да е ставало въпрос.
Освен данданията, може да се окаже и че няма места за вас в ресторанта  Mr. Green, защото има някакви куверти и идват външни хора да слушат певачките.
На басейна също допускат външни лица.

# 16
  • Мнения: 2 839
Ей, набито око, аналитична мисъл, знаех си аз, че ще се окаже Боаза  Mr. Green
Така, или иначе Боаза и Усоето отпаднаха.
У Враца не ща, не им разбирам ко говорят  Mr. Green
Чепеларе и то малко далечно идва. С мъж отивам, ама само жени сякаш не. Освен да вземем някой чужд  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 658
Буба - Имението е в пъти по-добро  Нигованка  - ние редовно си ходим там. А в неделите  задължително ходим за обяд  там с малкия - има огромен двор - 6-7 декара, басейн с топла вода и закрит/когато е студено/, но той се ползва само и единствено от гостите на хотела. Едната от къщите е еднофамилна - с две спални, хол обзаведена кухня/вкл. съдомиялна и  пералня/. Много е красиво и спокойно, обезопасено за децата - малкия е на 2г.и 3 мес. и си е доста палав. Няма да съжалявате ако отидете там Laughing Peace  bouquet

# 18
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Ние миналата година ходихме  с детето тук http://www.elena.bg/hotels/bungala_chakali/index.htm  много ни хареса  тази година мислим пак да отидем. На 7 км от Елена се намира   комплекса в с.Чакали има открит басейн , детска площадка и поляни да тича на воля детето,спокойно е тихо имаме доста снимки от там.

# 19
Момичета, намислили сме няколко мамки да избягаме от мъже и къщи за седмица-2-3-...  през лятото. Те да бачкат, ние да се излежаваме на полянки и басейни с децата.
Засега имаме като варианти Имението, Нигованка, Ягодите и Усоето.
Четох отзиви за тези четири места, Ягодите лично ще ги проверя по празниците, но приемаме още впечатления  Hug
Молбата ми към вас е да дадете още идеи за място на което можем да отидем  Praynig Понеже изходната точка е Варна, добре е да е нещо из Балкана. Родопи, Пирин, Рила ни идват малко далеч.
Днес се върнахме от Априлци в Троянския балкан.Супер беше особенно за малкия ни син който е на 1.10м.Страхотна природа,чист въздух няма много хора има и басейни.Горещо го препоръчвам за почивка с деца.

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Априлци, Рибарица, Троян, Шипково

# 21
  • Мнения: 81
Извинявам се, че се включвам с въпрос в темата, но и ние мислим да ходим на планина това лято и сме решили да е в с.Чифлика-Троянски балкан, но ме интересува някой има ли координати на комплекс Чифлика и скоро да ли сте го посещавали и какви са ви впечатленията.
Благодаря Предварително!

# 22
  • София
  • Мнения: 203
 И аз да кажа за Троянския Балкан Peace
 И по-точно - Скандалото - на 3 км от Априлци и на 15 км от Троян. Супер!

# 23
  • Мнения: 1 893
На нас много ни хареса на хижите Странджа и Божура до град Средец.

# 24
  • Мнения: 4 970
Априлци, Рибарица, Троян, Шипково

И ние сме се насо4или към тези места .Плюс Чефлика.Но не знам кое да избера newsm78.Ще ходим  с малката,така 4е ви моля за съвет  и препоръки Praynig

# 25
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Още един глас за Йовчевата къща!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Разгледах всички предложения, има страхотни места. По-конкретно се спрях на Крушуна и Нигованка. Дайте някакви ориентировъчни цени за тях двете, плс. Praynig

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Крушуна само за разходка. Спете си в Ловеч. Поне има избор.

# 28
Здравейте. От този форум съм прочела и научила толкова много неща, че незнам как да ви се отблагодаря. Искам да ви попитам какви са ви отзивите за Априлци. Има ли заведения и магазини...има ли изобщо някакъв живот. Мислим да ходим натам, но се страхуваме да не се окаже че няма да имаме къде да ядем и да се розходим. Ще сме с колата, но пък все до Троян да ходим... малко не върви въпреки че са 20-25 км... понякога ще ни се поиска да се хвърлим на някое кафе за 1-2 минути например. Моля разказвайте какво има там за да се подготвим. Praynig

# 29
  • Мнения: 13 512
Здравейте. От този форум съм прочела и научила толкова много неща, че незнам как да ви се отблагодаря. Искам да ви попитам какви са ви отзивите за Априлци. Има ли заведения и магазини...има ли изобщо някакъв живот. Мислим да ходим натам, но се страхуваме да не се окаже че няма да имаме къде да ядем и да се розходим. Ще сме с колата, но пък все до Троян да ходим... малко не върви въпреки че са 20-25 км... понякога ще ни се поиска да се хвърлим на някое кафе за 1-2 минути например. Моля разказвайте какво има там за да се подготвим. Praynig
Хранителни магазини има няколко, бих казала- добре заредени. Аптека-също. Кафене- има едно Miami, което вечер е дискотека. За ядене- има ресоранти във всеки хотел.Но- според мен е място за почивка, а не за забава.

Общи условия

Активация на акаунт