Пликове от маркови магазини

  • 12 787
  • 210
  •   1
Отговори
# 180
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Иначе да си ги влачим само за разкош и престиж верно е смешно и показно.
Анджък! За такива люде идеше реч  в темата

А как се разбира ? По какво се познават такива хора , които си носят пликчетата "за разкош "  Laughing ?

# 181
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
А как се разбира ? По какво се познават такива хора , които си носят пликчетата "за разкош "  Laughing ?
Не ставай смешна. Всеки знае, че ССФ има рентгенов поглед.

# 182
  • Мнения: 2 759
                  Но точно студентките едва ли могат да бъдат обвинени, в подобен разкош. Предполагам, че при тях е по необходимост.

# 183
  • Мнения: 7 186
А как се разбира ? По какво се познават такива хора , които си носят пликчетата "за разкош "  Laughing ?

Ами и аз това се чудя. Вчера даже, след като прегледах темата, се позагледах по няколко торбички Grinning
Дори видях едно момиче с торбичка Бершка и се зачудих откъде е пазарувала тази марка, но не можах да преценя дали я носи нарочно или я е грабнала в бързината да прибере нещо. От друга страна беше забързана, ако я носеше нарочно може би трябваше да върви по- бавно, да се чете надписа Whistling

# 184
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Изводът, който направих за себе си от тази тема, е че вчера съм била егати селянката проста, разхождайки лаптопа си в пликче от Есприт по улиците.

# 185
  • Мнения: 14 503
Изводът, който направих за себе си от тази тема, е че вчера съм била егати селянката проста, разхождайки лаптопа си в пликче от Есприт по улиците.

аз пък като видях че си отговорила по темата реших че най-накрая си я заключила Mr. Green

# 186
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А..ще я заключвам!

Слагам я в пликче Бенетон и си я нося до работата!!!

# 187
  • Мнения: 1 533
Изводът, който направих за себе си от тази тема, е че вчера съм била егати селянката проста, разхождайки лаптопа си в пликче от Есприт по улиците.

Ти си извратена просто. Хората джанките си носят в чанти за лаптоп, нашта лаптопа си завила в найлон.

# 188
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Изводът, който направих за себе си от тази тема, е че вчера съм била егати селянката проста, разхождайки лаптопа си в пликче от Есприт по улиците.

Ти си извратена просто. Хората джанките си носят в чанти за лаптоп, нашта лаптопа си завила в найлон.

 hahaha

# 189
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Изводът, който направих за себе си от тази тема, е че вчера съм била егати селянката проста, разхождайки лаптопа си в пликче от Есприт по улиците.

Ти си извратена просто. Хората джанките си носят в чанти за лаптоп, нашта лаптопа си завила в найлон.

Найлон, ама марков, нали се разбрахме, че това променя вида и предназначението му?!

# 190
  • Мнения: 2 839

Изводът, който направих за себе си от тази тема, е че вчера съм била егати селянката проста, разхождайки лаптопа си в пликче от Есприт по улиците.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пък под моя прозорец вчера ми подсвирна известна съфорумка, няма да я издавам коя, да не я компрометирам какви торби носи. Беше с голяма зелена торба Бенетон, видимо стара. Запитах защо си носи парцалите в маркова торба, тя пък ме поряза, че дрехите вътре били в пъти по-скъпи от Бенетонските.
Такъв синдром има ли? Скромни жени, носещи скъпи вещи в стари полу-маркови торби?
До тук са въпросната особа и Реза. Други?

# 191
  • Мнения: 623
Не знам дали е дребнав въпроса,но аз скоро също се замислих над него.
Що се отнася до марковото....ми нещо не мога да се убедя,че дори дънките "Rifle",купени от
емблематичния магазин на "Витошка" са наистина оригинални.За мен високата цена не е гаранция,че стоката е "истинска",а не е от Илиянци. SunglassesТъпо е да си казваш"а бе щом е толкова много пари и е от "Витошка" ,значи е ОРИГИНАЛ". ThinkingНо много хора робуват именно на този вид самовнушение.
А относно пликовете с фирмен знак или надпис...и аз мисля,че е елементарен опит за показност...ми то си личи .....натокала се момата,грабнала торбето "Prada" и по-ниско от носа си не вижда. Rolling Eyes Confused
Извинявайте,ама картинката е смешна,независимо какво има в плика........ Sunglasses Laughing
 

# 192
kolko zabavno kakvi ne6ta vulnuvat horata. A ne e li po dobre da si gledash sobstvenata torbichka?

# 193
  • Мнения: 3 500
Нося такива пликчета, когато съм си купила нещо от такъв магазин. Какво трябва да направя? Да извадя покупката, да я сложа в обикновено пликче, а тази да изхвърля, за да не си помисли някой, че съм селянка и нося само марково пликче, а в него има "пуловер от Илиянци", така ли? Ай сиктир. Sunglasses Grinning Освен това на нас почти всичките ни пликове са от "Адидас" /мъжа ми е фанатик/. Тези пликчета са огромни и здрави и са адски удобни да си носиш и други неща в тях. Ясно?! Crossing Arms

# 194
  • Мнения: 911
Ясно!!!
Вие си купувате много Адидас!!!

Общи условия

Активация на акаунт