Пликове от маркови магазини

  • 12 795
  • 210
  •   1
Отговори
# 165
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Естествено, че в торбичка...
Но със сигурност не в една и съща хартиена,полусъдрана, и мръсна, но 'маркова', с идеята да ме забележат..  ooooh!

За това иде реч в темата. Peace

М/у другото, сляха ми се заглавията на двете съседни теми и  прочетох 'най-въздействащи пликове' и 'балади от маркови магазини'  hahaha Joy
Значи, когато нося джанки от село, искам да ме забележат и затуй нарамвам неразкъсаната още торбичка на "маркова" стока  newsm78 Затова ще нося бабините джанки в какво?
Мило момиче, на мен ми се струва много трудно да живея с такива мисли в главата, но аз нося къси поли и е позволено мозъкът ми да е изстинал оттам   bouquet

# 166
  • Мнения: 599
Да, това е масово явление при студентките/имам наблюдение щото работя с такива/.Точно днес гледах една с такава торбичка на рамо и в момента ,в който се чудех какво демонстрира с нея и минаха още две....

# 167
  • Мнения: 3 405
Добре де, като трябва да занесете нещо от точка А до точка Б, примерно дрехи на химическо чистене или книги в офиса, или джанки от вилата за баба, ССФ в какво ги слага? В кошница?
                  Няма да се учудя и на дипломатическо куфарче  hahaha.

Слага ги в чанта за лаптоп, да видят всички, че има лаптоп (евентуално). ССФ няма да се принизи до нивото на така оплютите и омразни вече торбички от маркови стоки.  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 2 386
Не знам, Франзела. Аз нямам село..и къси поли не нося  Stop 

# 169
  • София
  • Мнения: 3 099
Не мога да повярвам колко важно се оказа да внимавам към кое торбе посягам, когато нещо трябва да бъде занесено/пренесено някъде....
Ако някой ме засече с торбичка от безмитен магазин - ще бъда ли анатемосана в нарочна тема? Кажете, бе, че страх ме хвана от вас!

# 170
  • Мнения: 2 759
...Слага ги в чанта за лаптоп, да видят всички, че има лаптоп (евентуално).
                   Помислих си го, но не ми достигна смелост да го напиша  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 2 563
...Слага ги в чанта за лаптоп, да видят всички, че има лаптоп (евентуално).
                   Помислих си го, но не ми достигна смелост да го напиша  Mr. Green

В раница или някоя от по-едрите ми дамски чанти. Много са ми смешни студентки с малки чантички, колкото едно червило да поберат, и наилонов плик с учебници. Ясно е, че акълът им не е в ученето. И въобще от какъв зор ще имам плик в ръката, след като има красиви и удобни варианти да си носиш джаджите на рамото или гърба?

# 172
  • Мнения: 7 837
Не знам за вас, оправяйте се с хартии, найлони и кашони.
За мен се погрижи мюриел...  Mr. Green

# 173
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
знам, момиче, знам, затова е хубаво, че хората биват и различни.
 Stop Stop Като студентка никога не съм се разкарвала с учебник, но полите ми пак бяха къси. И тогава и сега не съм обръщала внимание на по-ниските...
М и за мен се погрижи, ама пусто, гъзарийка, ще хабя торбата като съм събрала "маркови" торбички

# 174
  • Мнения: 4 138
менкам торбичка ДИОР и АРМАНИ за торбички от 1980 - булгарплод или родопа. прилагам подарък три изрязани етикетчета от дрехи, марка ХУГО БОСС. Crazy Mr. Green

# 175
  • Мнения: 2 309
Не мога да повярвам колко важно се оказа да внимавам към кое торбе посягам, когато нещо трябва да бъде занесено/пренесено някъде....
Ако някой ме засече с торбичка от безмитен магазин - ще бъда ли анатемосана в нарочна тема? Кажете, бе, че страх ме хвана от вас!
За да нямаш пробеми,ползвай тези на Кауфланд , ЦБА , Пикадили...тъкмо ще показваш,че си домакиня Mr. Green

# 176
  • Мнения: 650
8 страници за едни торбички  ooooh!


 Joy Joy Joy
10 Лени, 10 Лени Laughing

# 177
  • Мнения: 1 216
Не знам, Франзела. Аз нямам село..и къси поли не нося  Stop 

Барем едното нямаш ли?
А поне имаше ли щастливо детство, беше ли абонирана за списание '' Мурзилка''?

# 178
  • София
  • Мнения: 368
Ама вместо дамска или по принцип?   Щото аз ако трябва да разнасям нещо в допълнителна торбичка, предпочитам да е в такава чанта а не от на баба чантите от плат...
newsm10  и аз така мисля. Иначе да си ги влачим само за разкош и престиж верно е смешно и показно.

# 179
  • Мнения: 2 839
Иначе да си ги влачим само за разкош и престиж верно е смешно и показно.
Анджък! За такива люде идеше реч  в темата

Общи условия

Активация на акаунт