Фотошоп 26

  • 23 697
  • 482
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 039
 mle4ko, ммммммммммммммда
много добре даже си се псравила, по мое скромно мнение
 Wink


забравих да си пусна рамката, оше от снощи е


http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/477?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F5%2F477

# 451
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дамаянти, лилавите лалета, плийз PraynigМоже и в общия албум да ги качиш, или пък на мейла ми Praynig

# 452
  • Мнения: 1 873
KaРмeНчеТо, защо скри така чертите на детето. Не ми харесва така, Искам да видя бляскавите й очи. Sad Cry Sad Cry

и кажи на Дария да си пребере обувките, каква е тая разхварилия, АААААААААААААААААААААА


Много е компроментираща снимката  Sad От една гола сесия... Grinning
А иначе за обувките не можем да се разберем с нея  hahaha

# 453
  • Мнения: 6 039
някой искаше пергамент, това е малко амбалажна хартия, ама става .........мап е, може директно да се ползва като текстура

# 454
  • София
  • Мнения: 6 743
Микки, дай мейла  Hug
Карменче - минала си я през филтър - ок, но по-добре черно бяла я направи да не блещят така светло-жълтите петна  Blush
Млечко, много ми харесва  Heart Eyes
Маленна, ти си знаеш  Hug 

# 455
  • Мнения: 377
ТЕЕЕЕЕС, много, много ми харесва Hug Hug Hug
 newsm44 newsm68 БЛАГОДАРЯ!!!
Обаче не мога да я отворя в голям размер. Миже ли да ми я пратиш на мейла-   vanya1909@abv.bg

Аз с голямо удоволствие си поиграх със сладурчето на Дамаянти.
ДАМАЯНТИ- заповядай!Дано ти хареса Heart Eyes

# 456
  • София
  • Мнения: 6 743
ДИМИКА, страшно слънчева и всяваща настроение - БЛАГОДАРЯ ТИ от сърце - вече ми краси десктопа  Hug  Heart Eyes
Ще те помоля за текстурите които си ползвала  Blush  Praynig и тези паченца  Praynig също  Praynig kokolaj@abv.bg

# 457
  • Мнения: 368
Красота , красота и пак красота.
Аз преди време правих доста колажи за децата на приятелки, но като се старая много после не си харесвам резултата.една такава рамка я правех и преправях по цели седмици и не бях доволна. Няма да експериментирам, надявам се ме разбирате.Иначе стана доста забавно в темата.

# 458
  • Мнения: 377
Дамаянти, радвам се че ти хареса  Flutter. Имаш поща Wink

# 459
  • Мнения: 237
ДИМИКА, надявам се наистина да ти е харесало, че ми се щеше да е нещо по-семпло - нали са големи госпожиците Wink

# 460
  • Мнения: 3 050
Някой има ли желание да рамкира снимки, правени от мен, за да кача newsm78  bouquet

# 461
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Естествено, Игуанке, давай!
Дамаянти, christozovi@mail.bg

# 462
  • София
  • Мнения: 4 033
И аз да попитам същото Embarassed
Биляна, Карменчето , Димика и Дамаянти- всичко , което сте направили страшно много ми харесва!
Само тази с гърнето - ами странна ми е .
Ето и аз да се запиша:

Mишолина, хубави рамки са ти направили, твоята госпожица много я харесвам от край време и аз бих ти направила, но и аз съм се затрупала със снимки за рамкиране.

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 19:21 от EliG

# 463
  • Мнения: 3 050
Естествено, Игуанке, давай!
Дамаянти, christozovi@mail.bg

Ето избери си-това са част от многото ни снимки, дано нещичко ти хареса-

http://firesea.multiply.com/photos/album/1

# 464
  • Мнения: 179
Ето и аз да се включа с една рамчица  Grinning
Страхотна  идея за размяна на снимки на дечицата ни Peace Ако някой иска ето малко снимки на мойто диване  Laughing http://millennaa.multiply.com/photos/album/2

Общи условия

Активация на акаунт