Какво е новото при мен (част 3)

  • 17 143
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Честито, lora_77!

Дано по-скоро си я вземете у дома!

За кога ви насрочиха делото? И кой съд разглежда документите - Ловешкия или Русенския?

# 256
  • Русе
  • Мнения: 729
Във вторник ще ходим да подаваме исковата молба и тогава ще видим кога ще е делото.Ще се гледа от Ловешкия съд.Сега вадя всички документи наново и това много забавя нещата.Казаха че до две седмици от подаването на иска се насрочва делото което е много бавно според мен.В крайна сметка това не е наказателно дело, ами се решава съдбата на едно дете, и нещата според мен трябва да стават по най-бързия начин, но за съжаление в нашата страна нещата не са толкова бързи Sad

# 257
  • Мнения: 2 084
Лора, поздрави! Радвам се искрено за вас и детенце!

# 258
  • Мнения: 921
Лора77, колко е хубаво, че чакането ви най-накрая е приключило!!
Желая ви тези седмици до делото да минат по-бързо и да си гушнете детенцето възможно най-скоро. Peace

# 259
Честито и от мен Лора:)

Толкова е заразителен ентусиазма ти.

Много се радвам за теб и не чак толкова за съпруга ти... Съвсем ще го забравиш...

Бъдете щастливи!!!

# 260
  • Русе
  • Мнения: 729
Благодаря на всички от сърце за съпричастността.Броя дните когато пак ще я видя, а за момента в който ше си я прибера направо незнам как ще го дочакам.Вчера звънях в дома говорих със сестрата която се грижи и я чух отстрани как се смее, направо ми прилоша че не е до мен исках  да се смее на мен а не на нея.Радвам се че има този сайт и има с кого да сподели човек какво го терзае.Ако има някой от Русе, може да ми пише на имейла и дори и да се запознаем.Много бих се радвала. Hug PeaceДо скоро и още идин път ви благодаря.Здраве и щастие на всички. Joy  bouquet

# 261
  • Мнения: 677
Честито Лора.
По-бързо вашето ангелче да е  при вас и да се радвате и гушкате.
 Hug

# 262
  • Мнения: 526
Честито Лора. Страшно ми  е познато това което изпитваш, от мен един съвет не зная от къде си, но провери ако желаеш дали в града където живееш, по точно в районният съд не извършват ли осиновявания. Ако можеш там подай исковата молба, след разглеждането на делото ще мината 14 дни за обжалване на делото и бебока ще е твой. Зная че тези дни ще са кошмарни за теб но кураж и смелост, защото после докато свикнете заедно също ще е изпитание за цялото семейство.  bouquet

# 263
  • София
  • Мнения: 9 519
Това, което ви се случва Лора е страхотно - дано много много скоро гушнете малкото съкравище
  Hug

# 264
  • Мнения: 1 843
Наистина, Лора е много заразителна с тези нейни емоции.

На мен обаче още ми е много прясно и си спомням терзанията, с които живях един месец, от среща на среща, минавайки като диво бенгалско говедо няколко пъти седмично, разстоянието Враца - София.
Вярно, че какво ли е това на фона на други очаквания, но аз бих го спестила, стига да можех.

Не знам защо, ми се е запечатала една картина в главата (хем си имахме проблеми от къде по-важно естество...): Иринка, преобличам я, а отдолу стари гащички, увиснали и с неопределен цвят клонящ към сиво...огромни, може би като за мене...две различни чорапчета с изгнили ластици и различен номер...фанелката...и тя - прокъсана и захабена...В този момент, сякаш в мен нещо се отвори и онази тръпка, за която казвах, че е липсвала при първата ми среща, ме изпълни, стигна до очите ми и с нечовешки усилия си наложих да не се разплача и да понеса детето веднага към къщи...

Лора, имай кураж, ще се справиш. Успешно и леко очакване! Hug

# 265
  • Враца
  • Мнения: 5 224
имаме доклаааааааааааад, имаме доклад.
утре най-вероятно ще бъде подписан, заповедта е с днешна дата.
Щастлива съм Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 266
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
         wa_wa     и    lora_77         МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВАС

# 267
  • София
  • Мнения: 9 519
Честито, Ва Ва newsm10, свърши това чакане, желая ти другото чакане да е неусетно и изключително кратко. Hug

# 268
  • Мнения: 1 843
 Grinning wa_wa!
Весело и емоционално лято, е?

На слука!

# 269
  • Мнения: 526
Честито на Wa wa i Lora newsm51 txtloves stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт