Какво е новото при мен (част 3)

  • 17 140
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 677
wa wa честито,лека по-лека  идва и вашият щастлив момент.
 Hug

# 271
  • Мнения: 128
     Абе кой каза нещо за мрънкането?!  Hug Laughing
     Честито щастие и на двете!


     Отивам да мрънкам на нужното място.........

   

# 272
Честито wa_wa   bouquet! Пожелавам ти истинското чакане да бъде много по-неусетно от това и скоро да гушкате вашето малко съкровище Hug.

Lora, честито и на теб  bouquet. Много усмивки и щастливи мигове!

# 273
  • Мнения: 883
wa_wa, ЧЕСТИТО!!! ЛЕКО И БЪРЗО ЧАКАНЕ!
Сега си поеми дълбоко дъх, отпусни се, почини си, посвети цялото си време на себе си и мъжа до теб, защото после... Е, после няма да разполагаш с много време, но пък ще имаш цялото щастие на света  Hug

Лори, ЧЕСТИТО и на теб! Горните пожелания май важат и за теб, само дето знам колко тръпнещо нетърпеливи и ядно нервни ставаме, когато вече познаваме нашето дете и броим дните до мига в който усмивката му ще огрее дома ни... А след това започваме да чакаме други неща - първите стъпки, първата думичка, първото "Обичам те, мамо!"

Вълнуващо и нетърпеливо лято на всички чакащи!

# 274
  • Мнения: 921
имаме доклаааааааааааад, имаме доклад.
утре най-вероятно ще бъде подписан, заповедта е с днешна дата.
Щастлива съм Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning


Браво, браво!!! Хайде сега бързичко да го придвижат и скоро време пощальонът да позвъни с "онова" писмо. Praynig Praynig Praynig
Как е усещането wa_wa ?? Grinning Grinning Grinning Силна емоция, а!?

# 275
  • Мнения: 921
А между другото да се похваля и аз. Вчера получихме и първото писмо от РДСП-Бургас, че сме вписани в техния регистър. Очакваме включване и от другите рег. дирекции.  Laughing

# 276
  • Мнения: 2 722
Честито всичко на всички, че да не пропусна някой. Ние сме диви и щастливи селянчета в момента, не се знае до кога /със сигурност до 1 август, после на морето, да си попечем.../
Завиждайте ни за чистия въздух, басейнчето на двора, тревата за тичане, люлката и ...никакви жеги. На фона на това растящите зъби на Митко /имаме си още един нов зъб/ и зелените сополи на Милен ми се виждат направо розови  Laughing
Ако не искате да завиждате - заповядайте  Hug

# 277
  • Враца
  • Мнения: 5 224
Благодаря момичета!
Сега чакаме да идват писмата Grinning и да видим кога ще успеем да идем на моренце, че после кой знае..... Praynig Laughing


# 278
  • Мнения: 526
Успех на всички чакащи за онова позвъняване, когато ще ем кажат че имат подходящо детенце и за тях!  bouquet

# 279
  • Мнения: 380
Бе какво позвъняване трябва да е писмо!!!

Но каквото такова  bouquet

# 280
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Честито на Лора и на wa wa. Hug

# 281
  • Враца
  • Мнения: 5 224
хайде вече и официално току-що получихме заповедта, че сме вписани в регистрите. Grinning Grinning Grinning Grinning

# 282
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
хайде вече и официално току-що получихме заповедта, че сме вписани в регистрите. Grinning Grinning Grinning Grinning
Браво,току виж вземат се обадят всеки момент....Знае ли се...
Дай боже да е скоро Grinning

# 283
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Имам си гостенче от обяд...и неиска да се връща в дома Rolling Eyes
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3287973
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3287978

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 14:08 от Дидка

# 284
  • Мнения: 380
Да не е луд да се връща...

Общи условия

Активация на акаунт