има ли фенове на сериала CSI?

  • 8 312
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
кошничке тя жена му не беше ли нещо болна  Embarassed или аз се бъркам 
микки срам не срам ама незнам  Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 6 091
И аз съм от почитателките на CSI!! Peace Cамо че повече ми допадат Лас Вегас и NY, Маями някак не толкова, макар че този Хорейшо е харизматичен... Simple Smile

# 17
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
   Mr. Green CSI ???!!!!  Joy   а не гледате ли и други такива сериали?
   Като Д-р Хаус  или този за моргата по HALLMARK  newsm78, забравих как се казваше тази главната героиня.

   У нас има винаги спор, защото мъжът ми гледа обикновенно разни фантастики, на които аз казват " Каква гадост!!!  Ама има онзи за моргата, мило, искаш ли да го гледаме?"   Joy  Joy  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 6 091
   Mr. Green CSI ???!!!!  Joy   а не гледате ли и други такива сериали?
   Като Д-р Хаус  или този за моргата по HALLMARK  newsm78, забравих как се казваше тази главната героиня.

   У нас има винаги спор, защото мъжът ми гледа обикновенно разни фантастики, на които аз казват " Каква гадост!!!  Ама има онзи за моргата, мило, искаш ли да го гледаме?"   Joy  Joy  Joy

Хе, "Д-р Хаус" ми е любимец! Peace Засега успявам да се уредя и да си го гледам, макар че домашните хич не си падат по него... Wink

# 19
Нямам представа по нова кой сезон, кой епизод върви. Аз си ги свалям от нет-а, в момента съм на 7-ми сезон, еп. 20 на ЛВ. Жената на Хорейшио нямам представа дали е била болна или не, както казах по -горе не го следя особено. Може би е имал друга жена преди това  Joy За съпругата на Мак Тайлър от NY знам, че е починала при терористичните нападения на 11 септеври. Според вас сериала дали отразява реално престъпността в САЩ или нещата са художествено преекспонирани? Щото ако в Лас Вегас наистина стават толкова много убийства, олеле майко! И все брутални. А пък ако не е така, тогава местните не се ли противят, че се създава страшно негативен имидж на града им. Ако ми се отдаде възможност да отида в Лас Вегас ще обхване страшна параноя, то нали и бездругото си живея в сериала  hahaha

# 20
  • Мнения: 1 941
Нямам представа по нова кой сезон, кой епизод върви. Аз си ги свалям от нет-а, в момента съм на 7-ми сезон, еп. 20 на ЛВ. Жената на Хорейшио нямам представа дали е била болна или не, както казах по -горе не го следя особено. Може би е имал друга жена преди това  Joy За съпругата на Мак Тайлър от NY знам, че е починала при терористичните нападения на 11 септеври. Според вас сериала дали отразява реално престъпността в САЩ или нещата са художествено преекспонирани? Щото ако в Лас Вегас наистина стават толкова много убийства, олеле майко! И все брутални. А пък ако не е така, тогава местните не се ли противят, че се създава страшно негативен имидж на града им. Ако ми се отдаде възможност да отида в Лас Вегас ще обхване страшна параноя, то нали и бездругото си живея в сериала  hahaha

Това всъщност съм го написала аз, но на служебния компютър е била регистрирана една друга колежка. Аз пък не съм обърнала никакво внимание   Joy Joy Joy
Сори за офф-а

# 21
  • Мнения: 11 315
Кошничка, сериалите според мен са преекспонирани. Бях в ЛВ преди 2 г. Имам познати, живеят там, видяхме се, не са се оплаквали, че е опасно да се живее там Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 472
Ще се запиша и аз в клуба Grinning Много ме кефи сериала, както и всякакви в този дух! Фен съм на Хорейшио, но наистина повече ми харесваше LV и NY

# 23
  • Мнения: 11 315
Ще се запиша и аз в клуба Grinning Много ме кефи сериала, както и всякакви в този дух! Фен съм на Хорейшио, но наистина повече ми харесваше LV и NY
Ама как снима само операторът на Маями, а? Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Още една фенка, гледам предимно Лас Вегас, в момента тръгна 8-ми сезон.
Гледат ми се и другите, но нямам време да ги подхвана, пък и не всички имат субтитри, но рано или късно ще им дойде ред  Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 672
И аз се присъединявам към този фен клуб на CSI. Ще следя темата и когато мога ще се включвам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 467
И аз ги харесвам много. Първоначално бях голям фен на ЛВ - Грисъм е първата ми любов. После взе, че ми стана симпатичен и Хорейшио и накрая и Гари Синийз(не му помня филмовото заглавие).
Готини са им всичките епизоди. Гледам кога, което и където мога да хвана. И така постоянно се изненадвам и надявам, че са пуснали нови серии:-)) Примерно тези по НТВ ги въртят поне за 3 път, но сега успях да ги хвана от по-началните серии.

# 27
  • Мнения: 3 459
Има,има и фенки на Хорейшио има  Mr. Green.

# 28
  • Мнения: 1 727
Пишете ме и мен  Grinning. Обичам да гледам такъв тип сериали. Не съм от най-редовните, но гледам да следя доколкото мога поне сезоните на CSI New York

# 29
  • Мнения: 2 229
Сега дават ли го по някой канал? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт