месеца си отминава Майско слънце ни оставя!!!!

  • 9 805
  • 300
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 4 590
Честито на Beauty_blondi! Да и е живо и здраво бебчето и много да ги радва!  bouquet
кати, дано всичко бъде наред ! Praynig Hug
На преносващите пожелавам пожелавам да гушкат бебчета в най-скоро време! И аз бях във вашето положение преди около седмица и знам какво е. Сега като си спомня преди една седмица по това време ме подготвяха за операционната. Определено се забравя всичко, сега си спомням с усмивка, въпреки болките след това. Laughing
Аз също се чудя дали му стига кърмата. Thinking А и той е още доста мързелив и сънен, вероятно от жълтеницата и посуче малко и се унася. Tired Педито каза да не се притеснявам и че на 15-я ден ще го заведа да направим пробно теглене или нещо от сорта и ще видим дали наддава достатъчно. Каза също, че ни е рано още за колики и се моля скоро да не се появят. Praynig
Ставам, че трябва да папкаме, а после да ходя да ми свалят конците.  Wink
Стискам палци на Карчита! Hug

# 121
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте май-чета и априлчета Simple Smile.

На новите мами ЧЕСТИТО. Много здраве и щастие!

На Кати95 и Розалина welcome back Hug!

Боми, добре дошла при нас и успешно раждане!

Днес ще ходим при една педка да ни теглят, много се вълнувам - все се чудя дали и стига кърмата ми! Защото определено не съм напращяла, но пък тя изглежда доволна от живота......

Дидка, напълно нормално е гърдите ти да не са толкова твърди и големи като в началото Peace! Просто ти се е регулирала лактацията, няма нищо притеснително във факта, особено пък щом бебка е щастлива и доволна Hug! Въпреки това и на мен ми се беше свило сърцето преди първото теглене Simple Smile.

Ние сме добре! И каката и бебо слушкат Heart Eyes! Ходим на дълги разходки и бебо спи през цялото време (много добре му се отразява). Ама в тези жеги направо не знам как да го обличам и завивам в количката - от една страна е много топло, а от друга подухва, а той е още много мъничък... Дано да уцелвам правилната комбинация Wink.

# 122
  • Мнения: 362
 ей вече си имаме 60 мамииии!!!!!

# 123
  • Мнения: X
Зравейте и от мен! Аз родих на 10 май 2007 г. момченце, казва се Александър, 3 кг и 50 г., 48 см:) Терминът ми беше на 27 май 2007 г. Родих нормално, раждането премина сравнително добре, с изключение на това, че от напъването имам кръвоизливи в очите....не съм много красива гледка, но най-важното е, че всичко премина благополучно и сега и двамата с таткото свикваме с новото човече Simple Smile Честито и от мен на всичик родили майски мами  bouquet

# 124
  • Мнения: 371
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКА, МНОГО ДА СЛУШКА И РАДВА МАМА И ТАТИ  bouquet

# 125
  • Мнения: 371
Малката Илеа Доника на Miss_Diva се роди вчера (14.05.2007) в 9:15 сутринта.И мама и бебе са много добре,секциото е минало напълно безпроблемно!Бебка тежи 3180 грама, да е жива и здрава и много късмет да има! [/color]  bouquet

 
 




# 126
  • Мнения: 146
Честито на всички нови мами  bouquet  bouquet  bouquet
На предстоящите стискаме палци Simple Smile
Ние продължаваме да си имаме колики, давам еспумизан, но само по 3 пъти на ден. Ако откриете някое ефикасно за колики казвайте Mr. Green

# 127
  • Мнения: 265
Здравейте майчета,Днес аз съм вашия щъркел  Hug мама Краси(kar4ita)си има една малка принцеса-да им е жива и зрдава и мнго да ги радва.Все още не знам подробности,само че вс еминало добре и мама сега си почива.По късно ще се включа пак за да  докалвам.Весел и слънчев ден на всички  Hug

# 128
  • Мнения: 371
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА КАРЧИТА, ЖИВА, ЗДРАВА, ВЕСЕЛА, ЩАСТЛИВА ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ!   bouquet

# 129
Момичета,

и аз да ви съобщя мойта новина - бебе НИКОЛА (50 см, 2820 кг) се роди на 3ти май (при термин 27ми) със спешно секцио в Правителствена.
Не беше подготвен за това и още не си е при мен  Cry
аз сега се понадигам, че от неделя съм и с някаква вироза - разстройство + висока температура 39 + ...  Cry

и да ви питам колко време след секциото прокървявахте и по колко?

ех, такива са моите новини, но ще се оправим скоро надявам се ...

браво на всички родили майчета - да са ви здрави и спокойни бебешетата, и стискам палци на очакващите събитието!!!

# 130
  • Мнения: 9
Ехе, колко много нови бебоци! Честито на щастливите мами и много здрави и послушни бебковци!  Heart Eyes


AleJul, бързо оправяне и на теб и на бебчо! Стискам палци скоро да си е при вас!

# 131
  • София
  • Мнения: 4 398
Честито на всички мами да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват  Hugь


И нас ни мъчат колики, аз слагам еспумизан във всяко мляко или 10-20мин. след хранене, а в вечерното слагам бебинос, засега са търпими дано и занапред е така  Praynig Praynig Praynig
Иначе нищо интересно при нас немога да се организирам още да се спретвам по бързо и да излизаме навън с двамата, ама и аз съм малко от поспаливките и сутрин докато отлепя ми трябват 30мин. и повече ако е възможнооо  Mr. Green и после докато се натуткамее да закусим и да излезнем е станало време за обяд  ooooh!

Отивам да се пробвам да намъкна едни дънкиии  Mr. Green, че ми писна с тези анцузи

AleJul бързо оправяне на теб и бебчооо  Hug

# 132

Благодаря ви Bunnita и kimba77 !!!

# 133
  • София
  • Мнения: 1 877
Честито на новите мами!!! Всичко най-хубаво им желая и много бързо възстановяване.

AleJul, стискам палци съвсем скоро да се гушкате с бебо вкъщи Praynig!

# 134
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Извинете за нахлуването .Искам да честитя бебката на Карчита!!!!
Да е жива и здрава и много послушна!!!!!
Аз съм от отбора на декемврийските бебоци 2005 т.е  там където  е и голямата принцеса на Карчита.Цялата ни темичка се радва от сърце  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт