месеца си отминава Майско слънце ни оставя!!!!

  • 9 770
  • 300
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 506
Честито на всички новообебили се майчета   bouquet
Влизам рядко и затова няма да пзодравявам поименно Embarassed
Ние вече свикнахме вкъщи, малката Габриела е супер сладурана, хич не плаче! Последните 2 дни вече е и по-дълго будна през деня, дано лесно да затвърди че денем се будува, а вечер се спинка Wink - за това отивали основната част от усилията на младите семейства казват Laughing
Обличам я дебело май като ви слушам - ризка или боди с дълъг ръкав, бермуди и отгоре костюмче с дълъг ръкав (от две части или цяло) newsm78
За индукцията - Аз преносих 2 дни и ме предизвикаха с Простин без да имам и грам родова дейност на 1 см разкритие. Контракциите си боляха (няма как да знам дали по-силно от "естествените") но пък бързичко и успешно се приключи всичко - така че съм доволна!
Днес ще ходим при една педка да ни теглят, много се вълнувам - все се чудя дали и стига кърмата ми! Защото определено не съм напращяла, но пък тя изглежда доволна от живота......

# 106
  • Мнения: 1 030
Привет и от нас!Момичета и аз съм от чакъщите но това не ме притеснява по скоро много ми тежи вечи пък и моят доктор не е фен на секциото до последно ще ме държи да родя нормално.Аз му се доверявам,така че спокойствие ще си ги гушкаме скоро малките слънца.Честито на всички мами,които гушкат техните слънца,а на тези които се завърнаха Добре доли при нас!  bouquet

# 107
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Имам невероятното удоволствие да вляза в ролята на щъркел!
beauty_blondi е родила вчера момченце,3,750г,51см!За сега не знам повече подробности,но при първа възможност ще съобщя!
Да им е жив и здрав малкия юнак и дано скоро Блонди сама да може да разкаже всичко!

# 108
  • Мнения: 362
 Привет майчета!!! сега се връщам от доки,слуша ми тоновете-добре са,бебчо ще си стои там още известно време Wink
 Caisa,Poli няма страшно ще се родят бебоците  Hug,ще си ги чакаме
    айде да се оплача малко-появили са ми се някакви мравки в банята и направо #Cussing out,незнам от къде излизат-сега напръсках дано изчезнат,ама така е на първи етаж  Crossing Arms
        хубав ден

  Praynigза Карчита

# 109
  • Мнения: 362
 честито на Beauty_blondi!!!!!!Нека много да ги радва малкото юначе!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 110
  • Мнения: 214
утре съм на преглед. Понеже тръгвам да преносвам, бебето е голямо, а нямам никакви признаци за започване на родова дейност, лекарката каза да избирам - предизвикване на раждане или секцио. Четох из форумите за тези хапчета дето предизвикват контракции и меко казано се наплаших. остава секцио, освен ако не родя нормално до четвъртък. надявам се тази седмица да се видя с това бебе дето не ще да се показва.

# 111
  • Мнения: 373
Здравейте майчета , Simple Smile
най -после събрах сили и енергия да се разпиша пак сред вас.
За протокола- беба се казва Яна (голямо умуване беше как да е Mr. Green)

Иначе ние се спогаждаме горе долу прилично, въпреки че 5ти ден съня е мираж заради ужасните колики. Сега пробвам една нова рецепта и ако подейства ще ви я кажа.
Целувки и поздрави на всички Heart Eyes

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 618
утре съм на преглед. Понеже тръгвам да преносвам, бебето е голямо, а нямам никакви признаци за започване на родова дейност, лекарката каза да избирам - предизвикване на раждане или секцио. Четох из форумите за тези хапчета дето предизвикват контракции и меко казано се наплаших. остава секцио, освен ако не родя нормално до четвъртък. надявам се тази седмица да се видя с това бебе дето не ще да се показва.
Какво за тези хапчета?

# 113
  • Мнения: 362
 хммм прави ми впечатление че на нашите майски бебчета никак не им се излиза от коремите,добре си ги гледаме значи или са просто мързеливички отсега Laughing

  Кати95 добре дошла отново сред нас.Прочетох темата ти в "Бъдещи и настоящи майки",надявам се всичко да се оправи и бебка да е добре.оттук нататък от сърце ти желая само положителни емоции с твоето малко слънчице  Hug

# 114
  • Мнения: 213
Здравейте, мили бъдещи и вече настоящи майчета!
Чета ви от самото начало, но ето най-накрая се "престраших" да се регистрирам при вас Simple Smile
Надявам се, че ще ме приемете, макар и късно.
Иначе ето малко информация за мен:
Имам момиченце на 1г. и 9 м. и сега очаквам второто си детенце - момченце. Терминът ми е 27 май. За раждането съм си избрала Майчин дом - София, където раждах и първия път. Надявам се да раждам нормално, макар бебокът да расте доста голям.
Поздрави от мен и естествено - едно голямо ЧЕСТИТО на всички, които вече си гушкат бебешорите.

# 115
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
честито на Блонди да и жив и здрав юнака и без коликииии.

Мина 21
  сподели си лекарството че откачам вече даже се изнервих вече 2-3 пъти.

кати95
добре дошла мила   bouquet  радвам се че всичко е минало като ти се пише соже да споделиш ако искаш все пак

# 116
  • Мнения: 373
Ами освен , че давам чайчето от копър на Хип , давам и капки Еспумизан ,но не както пише в упътването непосредствено преди хранене. Когато дойде време за папане , я будя около 20 минути преди точния час и и давам капките.След това си сменяме гащи, подсушаваме се, приготвяме се и чак тогава ядем. От вчера вечерта я прави тази схема и тази нощ е изплакала само 1-2 пъти,което ме навежда на мисълта, че има ефект.
Освен това , когато положението стане съвсем нетърпимо си слагам ръката на коремчето и като внимавам да не я притискам. От топлината и става по-добре и млъква за известно време  Grinning

# 117
  • Мнения: 162
Благодара ви момичета ще ви разкажа всичко по нататък че сега ми е още прясно и не ми се говори и пише за това

# 118
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
ох ние пием чай нон-стоп и първо бяхме на еспумизан а като свършиха взех бейбинос но те се дават само 3 пъти.Сега поръчах на майка ми да вземе бейби кучоло та да видим.
имам чувството че на вън ще му е добре и няма да се изнервяме и двамата.Миличкия така пропищява и се гърчи направо  Cry

# 119
  • Мнения: 146
Здравейте Май-чета!
Честито на всички Мами    bouquet
И аз станах МАМА на 02.05.07 на малкия Димитър Laughing  Термина ми беше за 11.05 но бебчо реши да избърза малко. Много се радвам че раждането мина леко  Praynig, и двамата сме добре и се гледаме вкъщи  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт