месеца си отминава Майско слънце ни оставя!!!!

  • 9 746
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 589
Здравейте и от мен!
Нас вчера ни изписаха и вече сме си вкъщи. Heart Eyes Първата вечер мина доста спокойно, дай боже да е така и занапред.
За раждането - приехаме на 7 май в Шейново - бяхме се разбрали тогава да вляза, ако не съм родила дотогава. Прегледахаме и както се очакваше нямах и грам разкритие, шийката и тя беше запазена май, контракции също не усещах никакви. Лекарката каза, че вариантите са два: дълго, боленено мъчително индуциране (май така се казваше  Blush) или секцио за другия ден. След това ме прати на запис на тоновете и след като ги видя отсече - "Секцио за утре." Така и стана - на 8 май към 12 и нещо влязох в операционната и точно в 12:30 малкото мишле изплака. Heart Eyes
За възстановяването не ми се говори. Naughty Важното е, че мина успешно и вече сме си вкъщи. LaughingДнес, седмият ден, трябваше да ходя да ми махат конците, но понеже педиатърката дойде и не можах да смогна и сега се притеснявам да не стане някоя инфекция. Надявам се, че един ден няма да е проблем. Praynig
За обличането - в момента е с боди с дълъг ръкав, ританки и памучна блузка отгоре. Педиатърката ме посъветва така да го обличам сега, че преди това беше с едно гащеризонче, с което сигурно му е било топло. Завит е с олекотена завивка, но доктоката каза, че вече е топло с нея и да я сменя с тънко памучно одеалце, увито в някакво чаршафче.
Ставам, че Ники се разрева, сигурно е гладен. По-късно може да кача и снимчици.
Лек ден и успех на всички, на които им предстои раждане! Hug

# 91
  • Мнения: 83
И аз се чудя в този вятър дали да го изкарвам. Поне в Младост духа доста.
Някой с опит да сподели как се процедира. Моля ви!  Hug

# 92
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
passion не се притеснявай за конците -на мен на 10-тия ден ми ги махнаха че разраза ми е доста голям а и имах проблем с раната и имаше вариант да се отвори.На 10-тия махнаха половината а на 13-тия другите.Споко  Hug

# 93
  • Мнения: 96
Хей Пешън , върнали сте се:)))

МИсля че не е чак такъв проблем за конците, но утре задължително отиди да ги махнат.

Да ви питам, мислите ли че за първо излизане 8 часа вечерта е късничко....?

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 618
момичета положението при мен е вече отчайващо. Върнах се доки, където ми казаха, че съм без разкритие, стегната матка и никакви признаци за раждане. До петък ако не родя ще ми предизвикат, което усещам ще е адски болезнено. Cry Cry Cry Cry Cry

# 95
  • Мнения: 6 029
момичета положението при мен е вече отчайващо. Върнах се доки, където ми казаха, че съм без разкритие, стегната матка и никакви признаци за раждане. До петък ако не родя ще ми предизвикат, което усещам ще е адски болезнено. Cry Cry Cry Cry Cry

ееее спокойно! няма, е родиш до петък и всичко ще е наред! не се шашкай!

# 96
  • Мнения: 81
Честита дъщеричка на Валя80!!! Да й е жива и здрава и много да радва мама и тати!
Caisa, не се отчайвай! До петък има много време, вярвай че всичко ще е наред!

# 97
  • Мнения: 1 924
Caisa,отпусни се, всичко ще си дойде на мястото.
И аз "преносвам" трети ден вече, ходя всеки ден на запис,
но лекарката преценява, че може и до понеделник да се изчака с предизвикването.
Най-фрапиращото при мен е , че бебето от 39 -та г.с . започна да расте рязко...
и досега продължава да ми расте корема ooooh!
Дано не наедрее прекалено , че нашенските лекари и без това с доста лека ръка назначават секцио.

# 98
  • Мнения: 832
Най-фрапиращото при мен е , че бебето от 39 -та г.с . започна да расте рязко...
и досега продължава да ми расте корема ooooh!
Дано не наедрее прекалено , че нашенските лекари и без това с доста лека ръка назначават секцио.

и при мен е така.. до към средата на 8-мия почти не ми личеше, сега като че ли расте с дни и корема ми стана огромен Sick

# 99
  • Мнения: 1 269
след няколко часа е секциото но карчита Praynig дано всичко с нея и бебчо е ок!!!

# 100
  • България
  • Мнения: 3 621
 Praynig за карчита. всичко ще е наред  Praynig

# 101
  • Мнения: 68
Здравейте момичета!
Честито на Валя80, живо и здраво да и е бебчето!
Дано секциото на Карчита е ок, и са живи и здрави с бебчо newsm17!
Успех на всички раждащи днес!!!
Аз да ви докладвам, че след вчерашният преглед в шейново, нямам изгледи за скорошно раждане, всичко ми е запушено и няма да е скоро.... сега до понеделник ще ходя да слушат тонове и ако не се е родило малкото телче до понеделник, влизам да го предизвикват! Никак не ми се иска, но за съжаление, май нищо не можем да направим. Аз съм пример за това как физическите упражнения не помагат!Caisa, споко....както виждаш не си сама....така че...ще трябва да се съгласим със ситуацията...просто нямаме избор.
по-добре е  да не го мислим толкова...все някога ще дойде и на на вторият ден ще сме забравили тези ни притеснения...така че...да си живеем бременният живот!!!

# 102
  • Мнения: 162
Здравейте момичета! След по дълъг престой в болницата и проблеми с бебка най сетне сме в къщи и успявам да се включа. Благодаря на всички за пожеланията и честитя на всички мами които са родили/ виждам че са много / и им пожелавам живи и здрави бебета. Преживях голям страх но може би някои друг път ще разкажа. Сега качвам снимки на моето съкровище. Приятен ден от мен.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 618
POLI 25 явно наистина не съм сама и ми действаш малко като успокоително. дано всичко мине добре  и при нас и при всички очакващи, защото това чакане си е много голяма мъка. baby_neutral Ако го нямаше този форум просто не зная как щях да се спрява сама.Благодаря ви момичета. Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 832
стискам палци на карчита Praynig
caisa - всичко ще мине, след време ще си спомняш с усмивка за тези свои притеснения. Принципа е много мина, мъничко остана...
мен ме е обзело едно спокойствие, че чак не е за вярване. през цялата бременност не ми се е спало толкова колкото сега...

Общи условия

Активация на акаунт