Отговори
# 75
  • Мнения: 2 099
мами 73 и аз съм си наумила да си купя обръч и се мажа с Дева Слим /прави ми много гладка кожата и при теб ли е така?/, дано помогне и за моето мехче, но коремни не мога да правя заради гърба та съм си изтеглила и аеробика и тае-бо и скоро смятам да ги почвам.

# 76
  • Мнения: 6 932
Бухтичка на мен кантара винаги ми дава разлика от по +0,5+1кг. сутрин към 8ч. , но след това към 10ч. нещата са се нормализирали. Пробвай да се притеглиш по-късно.
Така и направих, но вече бях пила вода, стомахът ми не беше празен. 52,6 излязох.

Бухтичка споко бе човек, все пак са някакви грамове, нали Laughing. Има хора с килограми варират, а ти се притесняваш. Нали Мирандичка беше писала за плаващи кг., споко  Peace
Знам, но проблемът е, че наистина доста си хапвах последните дни и сега пак ще ми е трудно да премина към по-малко храна.

# 77
  • Мнения: 1 416
мами 73 и аз съм си наумила да си купя обръч и се мажа с Дева Слим /прави ми много гладка кожата и при теб ли е така?/, дано помогне и за моето мехче, но коремни не мога да правя заради гърба та съм си изтеглила и аеробика и тае-бо и скоро смятам да ги почвам.
да мила и на мен ми прави много мека кожата и го харесвам замислям се да си купя и антицелулитния и да ги редувам ама с обръча незнам как ще се справя не съм въртяла от дете

# 78
  • Мнения: 3 647
ANGYA, слънчице как ще ви оставя!
Просто тези дни нямах време да седна пред компа аз и вчера успях да влезна за малко следобед да си дам мерките на Мирандичка  Hug

тъкмо се претисних, че си   забегнала  Flutter Hug Hug Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 2 840
Добро утро и от мен!

Браво на свалилите!
Кураж на задържащите!
Успех на започващите!

Мацки, Поци е прав за някои неща.Честно казано, аз отдавна зная, че мускули трябва да се правят след като се отслабне, защото иначе става много грозно.
Така че и аз съм за кардиото,а усилени преси, тежести, уреди и т.н - после.И то не за всички.Хората, в това число и жените Mr. Green, са различни - някои трупат мускулна маса доста лесно, други доста по-трудно.Ако сте от първите и почнете, докато сте дебелички, вероятността да станете още по-масивни не е никак малка.
Аз съм склонна да трупам мускулна маса и затова избягвам големи натоварвания - става грозно просто, не ми се говори какви мускули по краката мога да заформя.

Ей сега ще видя какво съм свалила от линка на Поци, макар че....едва ли ще почна с упражнения.Аз съм си мързел Twisted Evil

# 80
  • София
  • Мнения: 10 858

Аз ползвам за там един уред, който се стиска м/у краката - просто е перфектен за тези мускули Peace Представлява нещо като ъгъл от около 100-110 градуса, с ябълка по средата. Сещаш се, едно време ги рекламираха по телешопа. Моят не е телешопски, но за принципа да те подсетя.

# 81
  • Мнения: 237
Добро утро,момичета!
Пия си сутрешното кафенце и ви чета, приятно е да се разтоварваш така. Продължавам на режима на Пиер Дюкан и в неделя ще отчитам мерки и теглилки - дано да има минуси.
   Пожелавам на всички успешна и ползотворна седмица с много минуси.
Това е от мен за сега. Чао
Може ли да ми кажеш как се чувстваш на този режим и дали си доволна   bouquet

# 82
  • Мнения: 2 099
Вивиан имам го този уред, но така си и стои в шкафа, едно време като го ползвах нямаше кой знае какъв ефект и го спрях, но и не бях много сериозна. Добре, че ми напомни за него ще го извадя и тъкмо ще правя упр. с него за гърдите и краката.  bouquet

# 83
  • Мнения: 146
добро утро момичета, днес съм на плодов ден, претеглих се- пак един килограм нагоре Sadне мърдам и тва си е

хубав ден на всички  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 2 840
Може ли да ми кажеш как се чувстваш на този режим и дали си доволна   bouquet

То има цяла тема и там се споделят много мнения.Според мен режимът е много добър и много ефективен особено ако се спазва стриктно.

# 85
  • Мнения: 6 958
Здравейте и от мен

Виждам добре се справяте Simple Smile

Белинея радвам се, че всичко при теб е на ред...

А за мускулната част на бедрата, аз намалих моите част благодарение на свалените килограми, част благодарение на упоритите масажи с антицелулитния гел най вече в тази област и част благодарение на кардиото, поне така си мисля аз...

Мерси за кафенцето на всички и до после сладурки Simple Smile

# 86
  • Мнения: 187
ок,тъкмо за 2 седмици -по голям резултат!успех на вси4ки  Hug   bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 10 858
Мимивал, ползвай го щом го имаш, от диетата ще сваляш, а с него ще стягаш. Бъди редовна, има резултат. А и както Миранди казва - кардио също е добре, само да не го мързи човек Whistling

# 88
  • Мнения: 1 384
Добро утро,  милички!  Hug
Благодаря за кафенцето   bouquet Това е най-хубавото започване на деня - душ, кафе и вашите писания  Heart Eyes Wink Май по цял ден мога само това да правя да пия кафе на сладка приказка с вас  Mr. Green ама къде това време  Sad
Аз почвам да се издувам като плондир, ама ми е време за гости и няма да се депресирам Crossing Arms  Иначе днес съм го писала млечен ден  Party
А за месцата м/у краката бях чувала някога, че нямало упражнения за тях, защото там мускулът бил слаб или нещо от срорта, ама не искам да ви лъжа, защото не си спомням вече  Tired
Belinea, много хубаво,  че всичко е наед  при теб Hug
До после сладурки Wink

# 89
  • Мнения: 4 678
Добро утро и от мен!

Браво на свалилите!
Кураж на задържащите!
Успех на започващите!

Мацки, Поци е прав за някои неща.Честно казано, аз отдавна зная, че мускули трябва да се правят след като се отслабне, защото иначе става много грозно.
Така че и аз съм за кардиото,а усилени преси, тежести, уреди и т.н - после.И то не за всички.Хората, в това число и жените Mr. Green, са различни - някои трупат мускулна маса доста лесно, други доста по-трудно.Ако сте от първите и почнете, докато сте дебелички, вероятността да станете още по-масивни не е никак малка.
Аз съм склонна да трупам мускулна маса и затова избягвам големи натоварвания - става грозно просто, не ми се говори какви мускули по краката мога да заформя.

Ей сега ще видя какво съм свалила от линка на Поци, макар че....едва ли ще почна с упражнения.Аз съм си мързел Twisted Evil


Ако искаш,мога да ти пратя и филм с упражнения във фитнес  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт