Как родихте?

  • 9 292
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
И двата пъти нормално и без упойка.

# 16
  • Мнения: 27 524
Нормално.
Без никакви упойки.
Защото не виждам смисъл от тях при едно нормално раждане, болката не е нетърпима, нито ужасна и най-вече защото ме е страх много повече от ровичкане с дълги игли в гръбнака ми, отколкото от малко по-силни менструални болки.

# 17
  • Мнения: 772
секцио със спинална упойка

# 18
  • Мнения: 6 618
Нормално с епидурална упойка.

# 19
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Нормално , без упойка!

# 20
  • Мнения: 950
Секцио по спешност с пълна упойка.

# 21
  • Мнения: 686
Нормално.
Без никакви упойки.
Защото не виждам смисъл от тях при едно нормално раждане, болката не е нетърпима, нито ужасна и най-вече защото ме е страх много повече от ровичкане с дълги игли в гръбнака ми, отколкото от малко по-силни менструални болки.
Взе ми думите

# 22
  • София
  • Мнения: 978
Нормално раждане с епидурална упойка.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
Нормално, без упойка - така исках, така родих, писала съм и в много други теми - не съжалявам за решението си, единственото за което съжалявам, е че не знаех че мога да откажа системата окситоцин. Нямам епизиотомия, само 2-3 външни шева и за съжаление заради бързо разкритие - доста вътрешни - нацепване на шийката на матката.

# 24
  • Мнения: 1 183
Нормално с епидурална  Peace
smile3521И аз  newsm10

# 25
  • Мнения: X
Нормално, бързо, без упойка.

# 26
  • Мнения: 1 691
Нормално.
Без никакви упойки.
Защото не виждам смисъл от тях при едно нормално раждане, болката не е нетърпима, нито ужасна и най-вече защото ме е страх много повече от ровичкане с дълги игли в гръбнака ми, отколкото от малко по-силни менструални болки.
Взе ми думите
Просто нямам какво да добавя.

# 27
  • Мнения: 592
И двата пъти родих с планово секцио,със спинална упойка.Не съм си избирала упойките и в МД и в Тина Киркова ми сложиха такива

# 28
  • Мнения: 663
Нормално, но предизвикано, поради преносване със система Окситоцин. Sick

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нормално с епидурална упойка.

Общи условия

Активация на акаунт