Олио,масло или лосион за бебо?

  • 1 420
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 368
Аз редувам, но напоследък ползвам само боди лосиона на Хип. Много е нежен и попива чудесно, а как срахотно мирише ...

# 16
  • Мнения: 398
Лосион. Олио и масло изобщо не съм и няма да ползвам.

# 17
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ей, верно бе! Добре, че ме подсетихте.  doh doh dohТова го казаха и на една от лекциите на у-щето "9 месеца", ама кой да си записва...

Иначе Хип имат нова козметична серия за бебета. Пробвах олиото -- много е добро! Може би предлагат и лосион/мляко...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С маслото на Бюбхен сме.

# 19
  • Мнения: 128
Зимата с олиото на Chicco a отскоро започнах млякото заради топлото време. Ползвам и всички останали продукти на тази фирма- кремчета против подсичане, хидратиращи, шампоанчета, пяни, мокри кърпички и т. н.- много съм доволна и миришат страхотно. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
лосион или най-добре мляко, фирмата - зависи от детето обикновенно, не от препоръки или предпочитания на майката.

# 21
за лятото знам,че се слага мляко.Но и по-пронцип млякото е за предпочитане,защото хидратира кожата.

# 22
  • Мнения: 267
От самото начало ползвам бебешкото мляко на Бюбхен и съм доволна.Отначало мажех бебето с олио Джонсън още в родилното му се появиха пъпчици и веднага започнах с млякото ,даже и през зимата си се мажем с него  Peace!

# 23
  • БГ
  • Мнения: 1 162
За зимния период - бебешко олио, действа загряващо, за всички останали периоди - тоалетно мляко! Предпочитам продуктите на Chicco!

# 24
  • Мнения: 5 362
И аз не съм привърженик на марката Джонсън.Чувала съм за доста изринати бебета от нея.
Мажи с мляко през лятото.Избора ти за Бюбхен е добър.

# 25
  • Мнения: 4 621
Мляко или лосион за най-подходящи за сезона Peace

# 26
  • Мнения: 209
Мажа с Бюбхен олио по принцип. а сега съм взела олио на Бочко да пробвам, че съм много доволна от кремчето, засега май и олиото е добро!ще видим!не съм съгласна за лосионите, аз пък мисля, че олиото е също толкова подходящо за лятото, както и за зимата!кожата през лятото ужасно се изсушава!

# 27
  • Мнения: 270
Тоалетно мляко-ние сме но Клоран или Мустела.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Редувам един ден беб. олио, на следващия тоал. мляко. Много съм доволна от козметиката на Бюбхен, от самото начало сме с нея и нямаме никакъв проблем.

# 29
  • Мнения: 6 461
Мисля,че най- добре е да използваш лосион.

Общи условия

Активация на акаунт