Какви витамини пиете?

  • 4 795
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 467
Аз пия О'мами от началото на четвъртия месец. На листовката пише, че са подходящи по време на бременност и след раждането също. Те са на пазара от няколко месеца и има доста аптеки, в които ще ти кажат, че не са ги чували.

# 16
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
От 7-мия месец пиех Неоксид. А преди да забременнея и в началото до 4 месецц пих и фолиева киселина. Peace

# 17
  • Мнения: 291
Редувах ЦЕНТРУМ, минералите на AC Medicine и витамините за бременни на HIPP. Естествено, до края на 4ти месец пиех и фолиева киселина.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Докато бях бременна пиех само фолиева киселина Peace

# 19
  • Мнения: 6 029
ох някакви италиански и скъпи. зелени ампулки като малки яйца, ама забравих как се казват...

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз не съм пила нищо по време на бременността

# 21
  • Мнения: 1 269
до 3-тия месец-фолиева киселина,а след това о`мами.това,което знам е,че ако се храниш пьлноценно най-добре е да не пиеш нищо.чувала сьм,че от някой хапчета се калцират костите(главичката)на бебето и по-трудно се ражда.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
До края на 3 месец  пих Хип натал актив.После малко почивка,за да не стане хипервитаминоза,тъй като не всички витамини когато са в голямо количество се отделят от организма.Към 5 месец  започнах да пия Центрум Матерна,но и много си похапвах.Сега пак почивам и смятам да си взема пак Хип или да пробвам О.мами.Приятелка фармацефтка беше обяснила,че Центрум Матерна от изброените са най-добри-може би и затова са по-скъпи.

# 23
  • Мнения: 5 362
аз не съм пила нищо по време на бременността
И аз.
Нямах нужда от допълнителен прием на витамини.

# 24
  • Мнения: 8 505
Пих Матерна.

# 25
  • Мнения: 4 621
Пиех Матерна Peace

# 26
  • Мнения: 2 677
Съвсем в началото пиех Матерна за кратко, след това спрях и никакви други не съм пила.

# 27
Аз пия витамините Фалвит, предписани са ми от докито и са за бременни Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Сега пия хип натал, но довечера ще ми свърши сиропчето и мисля да ги сменя с Топ Левюр.

# 29
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Пих малко Хип натал актив, после ми бяха изписали желязо и фолиева киселина. Сега ще потърся О`мами, щом е за след раждане и за кърмене. Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт