Като сме бременни трябва ли и да сме бедни???

  • 5 787
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами аз като й чета поста, стигам до заключението, че точно от това се дразни - не е била с колата си, за да я обслужат добре, виж като е слязла пред магазина и колата се е видяла, нищо че е по джапанки....ехееееееееееее, какво обслужване. Crazy

# 16
  • Мнения: 7 111
Назначаваните с конкурсно изискване - до 25, висока, стройна и с приятна външност, имат сериозни изисквания към клиентите си.
Данте, не си го слагай на сърце. те ще дойдат на твоето дередже, ти на тяхното едва ли (като възпитание и отношение).

Дороти, екземплярките от твоя град явно са по-сервилни като чуят твърда реч от западните дължини.  Wink

# 17
  • Мнения: 490
Продавачка и сервитьорка е диагноза. Ужасно племе с огромни претенции и никакво покритие.
В 99% от случайте нагли и прости.



То и аз съм била продавачка преди няколко години, но нито съм проста , нито съм нагла Wink.....може да ми е била сбъркана диагнозата, а? Mr. Green


На  въпроса - и аз съм имала такива приключения, но просто се врътвам и заминавам ! Няма кво да се разправям ! Магазини- 100!!!!

# 18
  • Мнения: 2 386
А с каква торбичка влезе във въпросния магазин,а?  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 167
Отиди в София Сити на последния етаж е Овиессе - там би трябвало да има хубав отдел за дрехи за бременни. Няма никой да ти стои на главата и да ти оригиналничи.

Да не би да си била с торбичка на Билла, или... Фантастико  Rolling Eyes   Joy

# 20
  • Мнения: 1 924
Боже , колко мъка има по тоя свят , боже....

# 21
  • Мнения: 4 668
Не им се връзвай ... то не им е лесно и на тях - мислят си , че трябва да са принцеси , ама могли да станат само продавачки  Mr. Green
С това отношение си избиват комплексите ... защото , когато накарат някой да се чувства кофти , за момент забравят колко са зле те горките  Confused
Аз пък най обичам да влезя по джапанки примерно в някой магазин и аз да ги изгледам с пренебрежение от главата до петите и после да гледат ей така  Shocked като си тръсна покупките на касата ... Joy

# 22
  • Мнения: 1 216
Продавачките и сервитьорките не падат с кошница от небето.
Каквото обществото, такива и продавачките, таксиджиите, учителите и т.н

Всеки да си прави изводите за себе си, да помисли за своето отношение към работата си, към хората и нещата рязко ще си дойдат на мястото.   Peace



# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И на мен ми се е случвало, когато бях бременна...най- тъпото е , че такива неща се случват точно когато си най- уязвим и не можеш да се защитиш адекватно.........  Cry само ми се ревеше ... явно гадовете усещат кога не си носиш самочувствието и си го изкарват

# 24
  • Мнения: 459
Когато бях бременна, влязох в един магазин да купя подарък за една приятелка, която е много слабичка. Харесах една блузка и се загледах в нея. И веднага реплика:
- Няма да ви стане.
Аз да не съм малоумна, много ясно, че няма да ми стане, ама то не е лъжа, че продавачка и сервитьорка 90% без акъл.

# 25
  • Мнения: 2 891
Продавачка и сервитьорка е диагноза. Ужасно племе с огромни претенции и никакво покритие.
В 99% от случайте нагли и прости.

Мила, Лили, ще те помоля да не обиждаш  Naughty и да не слагаш всички под един знаменател. Питам се, ти какво толкова значимо работиш и каква диагноза да ти поставя  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 095


Дороти, екземплярките от твоя град явно са по-сервилни като чуят твърда реч от западните дължини.  Wink

Ееее, това е сигурно! Simple Smile
Ама ела да видиш,аз като отида в София,как се подсмихват на акцента ми в магазина ( хранителни стоки ) за магазин Европа говоря, те там са назначавани с конкурс  Joy

# 27
  • Мнения: 3 423
Ама ела да видиш,аз като отида в София,как се подсмихват на акцента ми в магазина

Вземат те за германка сигурно.

# 28
  • Мнения: 1 095
Няма начин, така ще е Simple Smile
Нали съм руса  Joy

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695


Дороти, екземплярките от твоя град явно са по-сервилни като чуят твърда реч от западните дължини.  Wink

Ееее, това е сигурно! Simple Smile
Ама ела да видиш,аз като отида в София,как се подсмихват на акцента ми в магазина ( хранителни стоки ) за магазин Европа говоря, те там са назначавани с конкурс  Joy

Защо си мислиш, че те нямат същия акцент?
Аз имам приятелка от Търново и супер се кефя на акцента й Simple Smile А тя пък твърди за мен, че й звуча странно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт