Ужас - стрии, какво мога да направя?

  • 2 194
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Лелеее.Този подфорум не се ли казва "красива мама", а той да не би да се занимава с проблемите на сколиозата и други такива тежки заболявания.Може и аз да не съм разбрала.Не разбирам откъде се взе това отношение.Наистина съжалявам , че изобщо се захванах да пиша тук, защото явно навсякъде има злобливи женици.Предполагам, че според проблема който е възникнал засягаш определен подфорум.Според мен "ужас" във всеки един би имал определено звучене.Естествено, че ако става дума за инфаркт бих го отразила другаде.
Тук в този " Красива мама" какви теми се засягат?А щом има толкова много разисквания по темата СТРИИ явно доста жени са ангажирани от този проблем и на доста от тях не им е все тая как изглеждат, което е похвално. А в интерес на истината никого не съм ангажирала лично да дава отговор на въпроса ми.Никоя от вас не е длъжна да чете поста ми нито да си дава мнението, така че тия от вас които се дразнят от подобни теми най-очтиво моля да не засипват със кофти отношение

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МИЛИ МОМИЧЕТА КОИТО МЕ РАЗБРАХА ПРАВИЛНО И МИ ДАДОХА СЪВЕТ!!!  bouquet

# 16
  • Мнения: 8 462
Отново синдрома на "обидения нов потребител".Ще свикнеш,тук тонът е такъв.Няма злоба,нещо си се объркала.Ако искам да отсвиря някого злобно мога да бъда много лоша.Моля все пак да забележиш,че се пише"Учтиво".Аз не съм от "милите" момичета,що се отнася до такива теми,защото съм преживяла доста по-големи ужаси от стриЙте,но съм от най-милите,ако имаш нужда от друг съвет.Заповядай!Държа да отбележа,че също като Монда съм в прекрасна кондиция,нямам стрес и не си го изкарвам на теб. Wink
Всичко щеше да бъде в реда на нещата,ако заглавието не беше "Ужас",а просто "СтриЙ". Joy
Под "ужас" разбирам нещо друго.
Някак не разбирам как наричаш злобен някой,който ти пожелава да имаш живо и здраво дете. newsm78Рисковете от стрии са налице и какво от това?Ако знаеше предварително,че ще ги получиш,това щеше ли да те спре да имаш дете?Има жени,които мечтаят за дете,пък макар и с цената на множество стрии и затова това заглавие е доста смешно.

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 08:53 от Емия

# 17
  • Мнения: 1 952
Отношението Ви е ужасно, ако аз бях бременна и някой така ме нахокаше, само защото имам стрии и съм попитала какво да ги правя, бих се почувствала много зле.
Можеше просто да пуснете линк към някоя стара тема, след като всичко по въпроса е казано и с това да се приключи случаят.
Не разбирам отношението Ви. Все пак хора всякакви, за всеки различни проблеми. За едни стрии, за други косми....какво толкова.

# 18
  • Мнения: 255
Емия изобщо не съм визирала теб.Имаше доста неприятни постове и както казах този подфорум не е ли за това , да се дават съвети как и с какво бихме предотвратили или премахнали дребните неприятности възникнали  по време на бременността , а имено стрии, целулит и прочие.Кога прочетохте че умаловажавам проблемите на някоя настояща или бъдеща майка или пък че нямам подобни свои? Имам такива повярвайте, но не смятам че точно тук трябва да ги поместя.И последно щото вече се отегчих, къде прочетохте че не съм щастлива от това, че съм бременна ?Събитието го чакам от доста време преди изобщо да забременея.
Явно като четете си добавяте ваши си тълкования и някои от вас(повтарям не визирах Емия) са решили да сложат етикет на някой когото изобщо не познават.
Спирам изобщо да чета и да пиша тук. Отскоро да участвам в това пространство и никога не  съм се нахвърляла така в/у участничка и винаги когато съм имала отговор на въпроса съм давала възможно най-внимателно мнението си.
Пожелавам успех на тия които смятат че могат да списват тук.

# 19
  • Мнения: 601
Ще свикнеш,тук тонът е такъв...

Виж с това не съм съгласна. Ако нещо ме е подразнило, не ми е било интересно или подобно, го отминавам и не отговарям. Не може някаква си тема да ме изкара до толкова извън релси, че чак да си променя тона. Достатъчно дразнители имам в ежедневието си, за да се изнервям и тук.

По темата -  мас с невен и дерматикс са най-препоръчваните по мое впечатление мазила за стрии. Аз съм с много суха кожа. До 4 месец се мазах с Мустела и Виши, но след 4 нещо взеха да не ми помагат. Кожата започна да ме сърби и да се бели и колкото и да ми беше неприятно се мазах със свинска мас. Измивах я (в голяма цедка на водна струя), смесвах я с парфюм, олиото на Икаров против стрии, крем за много суха кожа на др.Тайс и всичкото това го разбърквах. Така смесена маста по не мирише. Мажех се цялата сутрин, обед и вечер.
След като родиш продължавай да се мажеш 2-3 месеца, докато не си възвърнеш старите кг. От бързо отслабване пак се появяват стрии.
И не се ужасявай чак толкова! Laughing

# 20
  • Мнения: 1 426
Защо пък ужас? Да не би като сте се женили в брачния договор мъжът ти да е настоял за клауза за стриите? Ако е така - много си сгрешила, че си приела... Защото това не е нещо, което зависи от тебе.

# 21
  • Мнения: 664
Можеш да пробваш с Галеник, аз бях прочела тук много положителни мнения за него и го ползвах от 4-я месец, страшно съм доволна. Единствените ми няколко стрии са по гърдите и са от периода преди 4-я месец, когато се мажех с някакъв уж много ефикасен и скъп крем с плацента.

# 22
  • Мнения: 8 462
Ще свикнеш,тук тонът е такъв..


Не съм сложила едно емотиконче ,ето това  Wink,и пак буквално ме разбрахте.Сори.Много обидчиви,що така днес?Малко настроение,стриите не са причина за лошо такова. Hug

# 23
  • Мнения: 601
Ще свикнеш,тук тонът е такъв..

Не съм сложила едно емотиконче ,ето това  Wink,и пак буквално ме разбрахте.Сори.Много обидчиви,що така днес?Малко настроение,стриите не са причина за лошо такова. Hug


Може. Днес нещо с д-то нагоре станах и само търся по вола теле!  Hug

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 310
Здравейте, момичета.
Темата ми е с това заглавие, защото преди няколко дни точно на финала 36 г.с. забелязах, че на корема ми около пъпа  са избили отвратителните стрии и то всеки ден стават все почече Cry.


Седмица преди да родя така ми се нацепи корема, че и аз си казах УЖАС. Баш на финала  Twisted Evil
След раждането се мазах с контратубекс, но нямаше ефект при мен. Ползвах около 4-5 тубички и се отказах. В началото ми беше доста трудно да свикна с новите ми придобивки, но 3 години по-късно не ми пука особено  Wink
Колкото и да ти е гадно в момента се опитай да не мислиш за стрийте. Леко раждане и здраво бебче ти желая   bouquet

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Настоящите стрии ще поизбледнеят и завехнат, но наистина е важно да не спираш с мазането до възстановяване на предишните килограми, защото стриите се появяват и при отслабване.

И, я по - ведро към всички, вижте какво хубаво време се е отворило навън   bouquet!

стрийте - и стига вече с тия стрий

# 27
  • Мнения: 1 250

стрийте - и стига вече с тия стрий
newsm78

# 28
  • Мнения: 1 540

И аз много се дразня на такива грешки  Whistling

# 29
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Здравейте, момичета.
Темата ми е с това заглавие, защото преди няколко дни точно на финала 36 г.с. забелязах, че на корема ми около пъпа  са избили отвратителните стрии и то всеки ден стават все почече Cry.Цяла бременност се мажа с уж най-ефикасния за целта крем по 2/3 пъти (Mustela) и кво най-накрая стрии.Ужасена съм и отчаяна .Прочетох толкова неща по въпроса и съм обезкуражена.Не знам какво да правя.След като родя живот и здраве с какво да се плескам и търкам.Готова съм да не жаля средства.Сега съм си взела за последните седмици крем на Galenic , но явно и той ще излезе прехвален.
Не искам да се притеснявам да се събличам на светло пред момчето ми.Нито искам да завиждам на всяко момиче с гол корем по улиците.
Кажете как да спася положението. МОЛЯ ВИ!!!!


Стрии, нямаш проблем ще помогнем, ама причините поради които се притесняваш са мноооого тъпи

Общи условия

Активация на акаунт