Тълкуване на името ...

  • 2 710
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Чувствам се леко тъпа, но нали първото име само трябва да се напише? newsm78 Или всичките 4?! Thinking

# 16
  • Мнения: 1 924
Аа, въведи всичките , така ще научиш повече за себе си Joy

Едит : не може. Само първото излиза.Другите ги игнорира...

# 17
  • Мнения: 603
Знаех си.... doh
Нали съм Мара-подробната, трябваше да си питам.
Иначе разчете до първата фамилия. След това му дойде в повечко на сайтчето.
Като се замисля, в четирите ми имена има почти цялата азбука  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 100
При мен доста вярно излезе. Само дето за "Т" не ми се струва вярно, но то пък, кой ли ще си признае, че е завистлив и злопаметен, надменен... Аз мисля, че не съм нито едно от трите, но ... ще попитам от другата страна на монетата какво мислят.

# 19
  • Мнения: 1 095
Е само аз ли съм с "повишена сексуалност, често потискана от комплексираностnewsm78

Не си сама Simple Smile И аз съм такава,както и още 30 % от хората Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 924
Абе , дайте да ги извадим всяка буква за какви качества на характера говори , Joy
че  още не сме се спрели на окончателно име за  детето.
 Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 3 405
С моето дълго име съм наистина многостранно развита и пИрфектна  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 585
Онождайте се бе, хора. Що се стискате?
Е само аз ли съм с "повишена сексуалност, често потискана от комплексираностnewsm78

Не си сама Simple Smile И аз съм такава,както и още 30 % от хората Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 070
Тази вибрация показва духовна свобода и независимост в действията.
Ако вашето име е с вибрация 5, вие притежавате жив и находчив ум. Цените много повече придобития и натрупан опит, отколкото съветите, дадени отстрани. Проявявате инициатива във всичко, стремите се да опитат силите си в рядко срещани професии.
Стремителни и мобилни сте: мислите бързо, бързо вземате решения и бързо преминавате от думи към дела. Обзети сте от жажда за знания, притежавате остър критичен ум, находчивост, но не сте способни на рутинен, еднообразен труд, от неуспехите бързо изпадате в униние. Вроденото обаяние ви прави душа на компанията, а ярката ви индивидуалност може да ви издигне до върховете на популярността.
Най-много обичате пътешествията и приключенията. Не сте много къщовни и практични. Числото 5 често говори за философска нагласа на ума, а понякога и за лекомисленост и безразборност във връзките.

Това излезе като въведох име и фамилия, онова от първия линк с тълкуването по букви съвпадаше за много малко неща, но това горното е вярно за мен.

# 24
  • София
  • Мнения: 819
Е само аз ли съм с "повишена сексуалност, често потискана от комплексираностnewsm78
Не си само ти, споко Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 993
Абе , дайте да ги извадим всяка буква за какви качества на характера говори , Joy
че  още не сме се спрели на окончателно име за  детето.
 Twisted Evil
Тъкмо да ти кажа - да не е Михаела. Ма то момченце Crazy

# 26
  • Мнения: 2 070
Излиза и хороскоп...хехехе, ама нали е важен и часа, в който си се родил.

За 02.06.1979 излиза това:

Човек, отличаващ се с добронамереност, обаяние, справедливост, богато въображение и идеализъм. Рецептивен и чувствителен е по отношение на заобикалящата среда. Отличава се с изразено чувство за принадлежност и инстинкт за притежание. В много случаи неговата доверчивост и мечти водят до непредвидливост и разочарования в контактите. Понякога е надарен с екстрасензорни, лечителски, медиумни или окултни заложби. При този тип хора личният избор и житейската/професионална ориентация в повечето случаи се предопределят от заобикалящата среда. Индивидът има добри възможности за реализация в области като дребен и среден бизнес, вътрешна архитектура, изкуства (музика, живопис), естетически, образователни, хуманитарни и творчески дейности и професии и др.

Негативни аспекти: Пасивност, податливост, мекушавост, песимизъм. Сантименталност, неувереност в себе си. - тук пък хич не са познали, единствено съм мекушава на моменти, също и сантиментална, но само понякога. Пасивна и песимистична пък никога не съм била.

За дъщеря ми излизат мн хубави неща.

 



# 27
  • Мнения: 14 490
Е само аз ли съм с "повишена сексуалност, често потискана от комплексираностnewsm78

и аз Mr. Green но ми пише и бъбривост и то на буква която се повтаря два пъти. последното нещо което би казал някой за мен е че съм бъбрива

# 28
  • Мнения: 4 138
за името незнам, ама за датата направо ме разби.
Личност с решителна, магнетична натура и доминиращ интелект. Понякога й липсва достатъчно предприемчивост за сметка на богатата душевност, широките познания и мироглед. Склонността й към идеализация подхранва честите състояния на съзерцание и медитация. Този човек се отличава с усърдие, щедрост, настойчивост, амбиции и чувство за отговорност. Бързо минава от решение към действие. Обича да се налага, но и да помага на хората, като едновременно извлича полза от това. Родените на тази дата често отдават повече значение на социалния живот, отколкото на близките и дома си. По природа са индивидуалисти, проявяват влечение към риска и предпочитат да действат самостоятелно. Техните способности в повечето случаи им дават възможност за успешна социална реализация и за заемане на високо обществено положение. Животът им обикновено е белязан от трудно извоювани успехи, от важни обрати, географски промени и неочакван късмет.

Негативни аспекти: Нетактичност, импулсивност, крайности в поведението.Фанатизъм, инат, склонност към саморазруха.

 

почти няма нещо да не е истина.
а според тълкуването на името съм просто една ПЕРФЕКТНИЦА.

# 29
  • в Низината
  • Мнения: 705
Само донякъде съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт