Късно ли е някога да станеш майка?

  • 6 193
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Аз вече имам дете бре Simple Smile Питам по принцип ( в моя конкретен случай за второ )

Леля ми роди третото си дете на 47. Около 6м. беше с миома  Mr. Green Останалите 3 беше бременна. Така става ли  Grinning

страхотно!
леля ти къде живее?

# 16
  • Мнения: 2 891
страхотно!
леля ти къде живее?

Словакия. Това се случи през 86г. Тогава ехографи имаше само в районните болници. Точно преди да и назначат операция, виждат "истината" Grinning. Братовчетка ми е на възрастта на племенниците си, та даже и по-малка от тях.

# 17
  • Мнения: 2 792
  Много си млада за подобни терзания даже. Ще ти споделя една тайна нищо съществено не се променя след като минеш 30-те, дори и акълът не идва, за което искрено се надявах, но не би  Confused

# 18
  • Мнения: 6 167
страхотно!
леля ти къде живее?

Словакия. Това се случи през 86г. Тогава ехографи имаше само в районните болници. Точно преди да и назначат операция, виждат "истината" Grinning. Братовчетка ми е на възрастта на племенниците си, та даже и по-малка от тях.

аз си помислих, че й е било неудобно и 6м е казвала, че има миома  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 7 474
 Thinking До към 33 - 34 г. бих родила второ

# 20
  • Мнения: 5 468
о я приключвай с това, след 5 години ще живееш. каката ще гледа бебето.
Нагласила си ги ти, от сега си намерила работа на каката, а? Joy
Няма ли да отиваш да раждаш, като те гледам, имаш признаци вече Simple Smile Peace.

# 21
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
На 35г съм , имам  дъщеря на 6м. Второто мисля да е на 39.
Споко, имаш достатъчно време.  Wink

# 22
  • Мнения: 4 733
 Така като ви чета и си давам наистина сметка колко съм се вманиачила ooooh! Все си мисля, че колкото времето напредва ще ми мине и мерака...И само си повтарям че биологичния ми часовник тик-така с по-ускорени темпове, че трябва да побързам, защото посля я стане , я не...Пълна ми е главата с подобни мисли

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Късно е да раждаш след 50 години, мен ако питаш...
Касиди, не си съвсем прецъфтяла Laughing, ако си толкова навита и имаш кандидат за татко - давай смело.
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
  Много си млада за подобни терзания даже. Ще ти споделя една тайна нищо съществено не се променя след като минеш 30-те, дори и акълът не идва, за което искрено се надявах, но не би  Confused

Хммм, абсолютно вярно, и аз така се надявах...

# 25
  • Мнения: 143
Аз съм решила второто да го родя на 40 год. и никой, и нищо няма да ме разубеди (сега съм на 37).
Чувала съм, че една късна бременност, действала на жената позитивно.Желая успех на смелите.

# 26
  • Мнения: 11 747
Thinking До към 33 - 34 г. бих родила второ
Аз по това време мисля да раждам първото. ThinkingНа 30 съм,явно колкото Kasidy,а още не съм се решила и на едно! Confused

# 27
Късно е според мен, когато вече станеш баба Laughing
Не знам прави ли ви впечетление, но във Франция, Англия, USA и на други места семействата, включително и жените до към 40 годишна въраст градят кариера и след като са добре осигурени започват да мислят и за деца. Друг е въпросът, че една по-късна бременост крие повече рискове и според мен за над 40год трябва да се правят всички изследвания, защото аномалиите се  по-често срещани... Бременността трябва да се следи прд лупа, което е хубаво да се прави и независимо от възрастта де Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 733
една по-късна бременост крие повече рискове
Ето това е. Не че съм престаряла, но приятелката ми е по-възрастна и ми пълни глават с подобни щуротии  Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 3 099
Моето второ - около 38-39. Отлага критическата.  Mr. Green
Риск за плода в днешно време има и в най-фертилната възраст. Нищо вече не е каквото беше. А и начините за ранно диагностициране са много и достатъчни.

Общи условия

Активация на акаунт