ПрИмоцията на Premaman

  • 3 316
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
на дрехите дето се свиват като се перат ..аз си купих всичко преди раждането от този магазин като бодита и като ги изпрах се свиха ...много се разочаровах наистина (:

И моите бодита се свиха много Sad Взимат луди пари за нищо!  #2gunfire В Белгия, например тези дрешки са супер евтини (поне много по-евтини от тук)!  Crossing Arms
Всяко представителство си има различна политика.Гърците примерно държат на адски високи цени и гонят клиентела над средната класа.
Купувам дрешки от Премама откакто се е родил сина ми и никога до сега не е имало проблем с тях
Мисля, че 10 лв за боди е добра цена, материята е сурер и десените също.На тях пише да не се перат на повече от 40 градуса

# 16
  • Мнения: 2 039
И на мен ми беше интересно някой ходил ли е да "провери" промоцията!  Peace
Хехеее, и тази тема се изроди в "ЗА" или "ПРОТИВ"  Премаман! Вижте заглавието, бе, хора!   bouquet Peace
Права си  Peace Embarassed

# 17
  • Мнения: 936
Ходих първата неделя на Май - имаше едно щендерче с детски дрешки, не повече от 10 броя артикула, намалени на 50%. Общо взето - голяма реклама, нищо в действителност. Намалението не важи за дрехи за бременни или други стоки. Може спокойно да си спестите ходенето...

# 18
  • Мнения: 5 500
Аз също съм доволна от марката. Друг е въпроса, че във Варненския само на откриването видях изобилие, отдавна пазаря от софийския и съм повече от доволна. И даже някои от цените са по-ниски от турските, специално бодитата: Премаманско 3 броя за 17 лв срещу турските 1 за 10 лв! Не ми харесва, обаче това, че не си отговарят на размерите, на малкия 8-месечен вземам бодита за 23 месеца.
На големия също купувам от там, поне не са толкова наклепани с картинки като всичко останало!

# 19
  • Мнения: 5 255
Аз също съм доволна от марката. ...отдавна пазаря от софийския и съм повече от доволна......
Спомням си  когато пусна тема, че търсиш координати на магазина и .... к`ва стана тя накрая  Mr. Green
 Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 500
Аз също съм доволна от марката. ...отдавна пазаря от софийския и съм повече от доволна......
Спомням си  когато пусна тема, че търсиш координати на магазина и .... к`ва стана тя накрая  Mr. Green
 Hug  bouquet
Верно, спомняш си  hahaha hahaha hahaha стана мазало Joy Joy Joy Вече не се приема като снобизъм да пазариш от Премаман, само от Лапин Хаус  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт