"Не така си представях този ден"...

  • 3 355
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 323
Ти нямаш сърце! Това е репликата с която, моя хубостник ме убеждава, че 3 часа на градинка съвсем не са достатъчни...
Друг случай - изгонен от масата по време на вечеря, заради безобразно поведение. С вой и потоци от сълзи се запътва към банята, където " концерта" продължава. Отивам да видя каква е тая неспирна мъка, а човека си прави физономии пред огледалото, уплътнявайки си времето и вие.

# 16
  • Мнения: 1 113
"А преди само как ме обичаше..." е фразата, с която Лилия ми бърка в сърцето. Използва я при всяко мое "Не".

# 17
  • Мнения: 3 456
Оф, как искам моята щерка да ми каже нещо такова. Аз като й се скарам и тя заявява : Искам тати да си дойде от работа. Защо ме оставя с теб, защо, докога така ще прави така този човек ? Embarassed- предполагам е ясно, кой я лигаво до безобразие...Направо мислех по едно вреем да я водя на детски психолог...

# 18
  • Мнения: 3 211
моята само цупи долната устничка и надава вой
много филми гледат тези деца, на моя позната детето не ходи на градина и се гледат с бабата, която по цял ден гледа сапунки, какви лафове пуска това дете, направо ooooh!

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени не гледа сапунки. Идва и отвътре драматизма. Обаче не може да плаче по желание, докато малката го умее. От нея пък какво чудо ще излезе, нека да понатрупа речников запас и ще ме разиграва както си ще  ooooh!

# 20
  • Мнения: 503
Ох, падам от смях! Моята красота не гледа сапунки, понеже съм и промила мозъка, но драмата наистина и е сила. "Сърцето ме боли, като правиш така!", "Някой в тази къща ще ми обърне ли внимание!", "Ох, боли ме главата от вашето мрънкане!". А физиономията така е отрепетирана, че няма нужда да се гледа в огледалото.

# 21
  • Мнения: 2 070
Моята е малка още, но много артистично се тресе и ревтуни на моменти и много си и личи обаче като се преструва.

Да ви кажа за едно друго детенце, една приятелка ми е разправяла. Техните само висели пред компютрите, детето било 2-3 годишно... Дошло, нацупило се и казало - "Колко съм горкичка, никой не ме обичка"  И на рима го е докарала.

# 22
  • Мнения: 920
Седи на пода и си мърмори Трябва да си прибера играчките, трябва... Ох, много работа имам. И въздиша издълбоко.

# 23
  • Мнения: 5 877
Цитат от онзи ден "Мамо, имаш си детенце. Завий си го."

# 24
  • София
  • Мнения: 1 345
Страхотни сладурковци! Моя пък уж малък ама като си дойде тати и играе с него изръси - така се чувствам много добре и се хили и чака реакция

# 25
  • Мнения: 6 029
"така като ми говорите ще се разплача"

"днес ми е най-лошия ден!"

# 26
  • Торонто
  • Мнения: 837
"Помниш ли преди колко се обичахме"
Tова когато почна да се карам  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 406
"Защо ме караш да страдам ?" когато му отказвам нещо и вече е опитал с "Моля ти се от душа!!!!"

# 28
  • Мнения: 3 116
 hahaha Joy hahaha

Скъсах се от смях момичета, но едва ли ще ми е толкоз смешно след една две годинки, като го докарам и аз до този хал  Laughing

# 29
  • Мнения: 765
 Някои деца са артистични по рождение , моето май е по-скоро агресивно , но ще видим .
 Имам пример с дете на наши приятели - на 3 и половина, родена актриса , при нея няма емоция без драматизъм . Обикновено започва с това , че е много самотна напоследък ( не , не е ) , че има странно главоболие (няма , най-малкото "странно") и любимото ми : " мисля , че малко жени  имат вкус" - това по повод на обувките , които леля и си купи и тя не одобри . Естествено често и става лошо и "припада"  най-вече когато брат и получава нещо , а тя не .
 Когато стана на 3 и майка и я подготвяше , че ще тръгва на градина тя се размечта : "Ей колко ще ни е хубаво на двете там , нали мамо ?" Обясниха , че няма "двете" и че ще ходи на градина без майка си , а тя пълни очите със сълзи  и казва :" Омръзнах ти вече , така ли ?"

Общи условия

Активация на акаунт