Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 37 467
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Ааааааа, не Naughty
Вече съм на диВета.......трябва да се подготвя за морето все пак Whistling

# 16
  • Мнения: 87
...всички предлагат кафета , фрапета , баници маници... , а някоя да предлага секс за закуска?!

# 17
  • Мнения: 7 474
...всички предлагат кафета , фрапета , баници маници... , а някоя да предлага секс за закуска?!

Секса беше преди баницата и кафето, закъснял си  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 87
...всички предлагат кафета , фрапета , баници маници... , а някоя да предлага секс за закуска?!

Секса беше преди баницата и кафето, закъснял си  Mr. Green
...нещо не се вързва ситуацията..., 'щото след сутрешен секс следва метене на двора или предблоковото пространство....таз баница кога е правена... newsm78 , а кога ше се яде?!  newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 2 724
Лео, баницата изглежда страхотно, но аз няма да си взема, защото покрай купона да щерката така плюсках, че сега съм направо болна и ще разтоварвам. Бомбе, стискам палци  Hands Thumbsup да устискаш диетата .Тонколона ,ти ненаситник ли си newsm53... или нещо друго ?

# 20
  • Мнения: 87
Тонколона ,ти ненаситник ли си newsm53... или нещо друго ?
...някакъв вид нимфоман... , ама може и нещо не от тази планета да съм - и аз вече не знам!

# 21
  • Мнения: 5 393
Ооооо Колонке-добър денн! Flutter

# 22
  • Мнения: 87
Ооооо Колонке-добър денн! Flutter
мерхаба  Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 10 758

Тонколона ,ти ненаситник ли си newsm53... или нещо друго ?


Той ми е клонинг Mr. Green

# 24
# 25
  • Мнения: 87
вечният епизод - "клонингите атакуват"  Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 1 400
Мараба!

Абе, каква е таз течичка,а?
 Mr. Green

Ко праите бе? От сутринта ли се почнахте?
Едно кафенце, мож ли?

# 27
  • Мнения: 1 400
Мечоооо,  Whistling Whistling Whistling

# 28
  • Мнения: 5 370
Добро утро и от мене-моят старт на седмицата е със смесени чувства.
Първо, нощес почти не спах-де от топло, де от шантав съсед....за капак, дребен се претъркули от спалнята-бях ги оставила с баща му да спят сами, не е за първи път, аз се изнасям в хола, че да не се блъскаме, ама на............не си бил ударил главата, каза, почти веднага заспа, по-скоро беше уплашено, кученцето, но аз после почти не мигнах. На сутринта дребен беше шен.....играха, мачкаха се, пи мляко-абе, май ще си остана днес само с тревогите, да чукна на дърво. Praynig
А щастливата част-получих си поръчката от Ларедут, даже 2-те!!! Мнооого хубави дрешоци, добро качество-ще има да менкам тоалети. Party Party

# 29
  • Мнения: 5 393

Кафенце ли? Аз сервирах вече, но ето едно специално за теб  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт