Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 890
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • Мнения: 1 400
   еее беее Руске ай недей ни взема всичките мъже,дръж сега Басовия ,Стоенча за назе #Cussing out

Ми тя устата й голема кат на баракуда, иска сички мъже да налапа! Mr. Green
После ний сме били такиви онакива, а? Нъл тъй ,Теофилио мила?  Hug

# 617
# 618
  • Мнения: 86
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!

# 619
  • Мнения: 183
   еее беее Руске ай недей ни взема всичките мъже,дръж сега Басовия ,Стоенча за назе #Cussing out

Ми тя устата й голема кат на баракуда, иска сички мъже да налапа! Mr. Green
   с таз уста " на баракуда" те сигурно сами тичат натам

# 620
  • Мнения: 1 400
Ай стига свири беее! Ненасвирила се такваз!
Не ти ли дават да свириш у вас, че тук си ми се разсвирила  #Cussing out
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 621
  • Мнения: 3 835
   еее беее Руске ай недей ни взема всичките мъже,дръж сега Басовия ,Стоенча за назе #Cussing out

Ми тя устата й голема кат на баракуда, иска сички мъже да налапа! Mr. Green
После ний сме били такиви онакива, а? Нъл тъй ,Теофилио мила?  Hug

Ох на кака, получи ли си Ф-то, аре бегай, че немой та мислим. Специална селекция съм ти пратила, изпробвано!!!!! Peace Peace Peace

# 622
  • Мнения: 7 710
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!

# 623
  • Мнения: 1 400
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Ще се сетиш ти...

# 624
  • Мнения: 1 400
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
Лажеш птицооооооооооооооооооооооо!!!!

# 625
  • Мнения: 86
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
аз друо си помислих..., нъл съ сещаш , че аз или свиря първа цигулка или вобще не свиря...

# 626
  • Мнения: 7 710
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Ще се сетиш ти...

Ей, нема ми говорите зад гърба, ей!!!  #Cussing out

# 627
  • Мнения: 3 835
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!

Оф, мамооооо, ма Руске, той много чуфстфителен тоз твоя мари, глей го, ни съ бори за теб ич. Shocked

# 628
  • Мнения: 505
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
Подписвам се с две ръце под това изказване, тя Руска почти девствена  Laughing

# 629
  • Мнения: 3 835
аз ше избягам от устата й...шото не ме кефи концепцията да съм един от многото!
Верно!!!  Shocked Ти си ми единствен, бре, не разбра ли....  ooooh!
аз друо си помислих..., нъл съ сещаш , че аз или свиря първа цигулка или вобще не свиря...

Ти нъл немаше дзвук, кви цигулки, кви 5 лв.? Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт