Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 914
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 710
Ох ,олекна ми, сега ще спя спокойно ,тенкЮ Heart Eyes. Grinning
Чакам реванш!  Wink

Аре, гуд найт и от мен!!!  Hug

# 301
  • Мнения: 10 752
Ох ,олекна ми, сега ще спя спокойно ,тенкЮ Heart Eyes. Grinning
Чакам реванш!  Wink

Аре, гуд найт и от мен!!!  Hug
Гуд, гуд.

# 302
  • Мнения: 2 724
Имаш го реванша, само кажи що сакаш ,сега и аз мога спокойно да положа морна глава smile3524 .Лека. мека и полека с дюшека Mr. Green.

# 303
  • Мнения: 75
Еййй,докАто се добЕра до листа и химикалката.....
Здравейте всички,малки,големи и още по-големи спамъри... Hug Hug Hug

Милооо,минава ли ти кръстОт  Praynig
Май съм ти казвал,ако не става с Любо
пробвай с Профенид  Wink

# 304
  • Мнения: 3 835
О, спамърули, спамите ли, спамите ли, а?
А друго кво?


Ооооооооо, Тони, драго ми е! Hug Как си, що си?  bouquet

# 305
  • Мнения: 3 835
Ох ,олекна ми, сега ще спя спокойно ,тенкЮ Heart Eyes. Grinning
Чакам реванш!  Wink

Аре, гуд найт и от мен!!!  Hug

Лека Руске, лягай, че утре поне 5 лв. трябва да изкараш, щото нъл знаеш, децата, бащата и той! Mr. Green
Ооооо, Сторми!!!! Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 10 752
Еййй,докАто се добЕра до листа и химикалката.....
Здравейте всички,малки,големи и още по-големи спамъри... Hug Hug Hug

Милооо,минава ли ти кръстОт  Praynig
Май съм ти казвал,ако не става с Любо
пробвай с Профенид  Wink


Здрасти мило Heart Eyes Hug
Не минава, мамка му.Даже по-зле става.Сега ме заболя и нагоре, към лявото рамо.Божееееее, повредих се ooooh!
Уф, с кво ли не се мазах.Утре ще ходя да си купя други мазила.Май Профенид не съм пробвала.А с Любо то е ясно, че не става Close

# 307
  • Мнения: 75
Цитат
Ооооо, Сторми!!!!
Здравей,Тео  Heart Eyes
Май и ти като мен се губиш?

Мило Heart Eyes
Мисля,че по-добре е да го пиеш.
Но трябва да е до край.Да не го прекъсваш.
Питай нЕкой доФтор,най-добре.

# 308
  • Мнения: 670
О, спамърули, спамите ли, спамите ли, а?
А друго кво?


Ооооооооо, Тони, драго ми е! Hug Как си, що си?  bouquet

Ей ме на, спамя си и съм направил палатка на София от сутиена на Цомбето, даже две палатки..Ми тя колко човек е..

# 309
  • Мнения: 10 752
О, спамърули, спамите ли, спамите ли, а?
А друго кво?


Ооооооооо, Тони, драго ми е! Hug Как си, що си?  bouquet

Ей ме на, спамя си и съм направил палатка на София от сутиена на Цомбето, даже две палатки..Ми тя колко човек е..
Кой?София или палатката?

# 310
  • Мнения: 670
И двете, Цомбе и двете..Тука изпозаспаха всички бре?! Що така, баси и спамърулите сънливи..

# 311
  • Мнения: 10 752


Мило Heart Eyes
Мисля,че по-добре е да го пиеш.
Но трябва да е до край.Да не го прекъсваш.
Питай нЕкой доФтор,най-добре.
Не мога да пия нищо от тоя род болкоуспокояващи, защото дразнят стомаха.



Ох, хора, лягам си.Обичам ви много.Целувам ви още толкова Heart Eyes Hug  bouquet
Мило, тебе повече Hug Heart Eyes

# 312
  • Мнения: 10 752
И двете, Цомбе и двете..Тука изпозаспаха всички бре?! Що така, баси и спамърулите сънливи..
Щото ме боли кръстааааааааааа, сецнах сееееееееееее.

# 313
  • Мнения: 670
Клин-клин избива..Ако се сещаш за кое повторение на акробатичните номера ти говоря..  Whistling

# 314
  • Мнения: 10 752
Клин-клин избива..Ако се сещаш за кое повторение на акробатичните номера ти говоря..  Whistling
Тц, не стана.

Наведох се да взема прах за пране от кутията, така се сецнах.Днес пуснах 2 перални, но клина нищо не изби.

Общи условия

Активация на акаунт