Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 916
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 710
 
...чета че среща ще си правите,ми...лошо нема ама да пиете по едно и за провинциалистките форумки Peace

Ама много ясно!!! Та ние само за вас пиеме...  Crazy
Вие сте виновни, че се понапиваме...  Whistling

# 376
  • Мнения: 2 486
Ама много ясно!!! Та ние само за вас пиеме...  Crazy
Вие сте виновни, че се понапиваме...  Whistling

Ти затуй ли почна в алкохолно-водкената фирма да тренираш, щот са ти слаби ангелите?! Mr. Green

# 377
  • Мнения: 7 710
Ама много ясно!!! Та ние само за вас пиеме...  Crazy
Вие сте виновни, че се понапиваме...  Whistling

Ти затуй ли почна в алкохолно-водкената фирма да тренираш, щот са ти слаби ангелите?! Mr. Green
Аха!!!  bowuu
Тренировки му е майката...  Crazy

# 378
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 933
Цялото спамско войнство я праща на доктор, Цомба се чуди как да се завлече до масажиста newsm78
Цомбе, беж при доктора smile3513
Хама с хама  Sunglasses

# 379
  • Мнения: 7 710
Цялото спамско войнство я праща на доктор, Цомба се чуди как да се завлече до масажиста newsm78
Цомбе, беж при доктора smile3513
Хама с хама  Sunglasses

Майтапа настрана, но не винаги масажите в такъв случай помагат.
Дори напротив- положението може да се влоши...  Sunglasses

# 380
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 933
А кажи й де, дано разбере Tired

# 381
  • Мнения: 7 710
А кажи й де, дано разбере Tired
Не отбира тяяяяяя....., не отбира.....  Tired

Цомбееееееее, с това майтап не бива!!!
Не експериментирай със здравето си!!! ЧУ ЛИ!!!  #Cussing out

# 382
  • Мнения: 2 891

Eто едни мъжки, в сянка, за да се развихря въображението  Mr. Green

# 383
  • Мнения: 749
КАКЕЕЕ, фащай си парцалите и при доктора, че иначе ша ти пусна БУРЗУМ! Разбра ли!?

# 384
  • Мнения: 7 710

Eто едни мъжки, в сянка, за да се развихря въображението  Mr. Green
...

Нямаш ли фото от кръста надолу?  Crossing Arms

# 385
  • Мнения: 15 619
Здрасти, Рускеее!  bouquet
Привет на народа! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 386
  • Мнения: 7 710
Здрасти, Рускеее!  bouquet
Привет на народа! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аре, маааааааааа!!!!  Hug

Къде ходиш???   Crossing Arms
Казвай бързо как си!!!  Whistling

# 387
  • Мнения: 15 619
Да чукна на дърво!!!   smile3538 smile3538 smile3538 smile3538Пу, пу, пу, да не ми е уроки!!! Свежа съм като марулка. Wink Wink Wink
Никъде не одвам, щото шъ ме бият вече в къщи... извоювала съм си едно вземане на детето от училище... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ей ме на - на път съм... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Нещо ново под слънцето?!?!?!

# 388
  • Мнения: 7 710
Да чукна на дърво!!!   smile3538 smile3538 smile3538 smile3538Пу, пу, пу, да не ми е уроки!!! Свежа съм като марулка. Wink Wink Wink
Никъде не одвам, щото шъ ме бият вече в къщи... извоювала съм си едно вземане на детето от училище... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ей ме на - на път съм... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Нещо ново под слънцето?!?!?!
Лунооооооуууу, липсваш ни, тъй да знайш!!!  Hug
Радвам се, че всичко е наред...  Heart Eyes
И му кажи на сватята да ти купи комп, чу ли!!!  Crossing Arms

# 389
  • Мнения: 670
Нямаш ли фото от кръста надолу?  Crossing Arms

Има, но сме се разбрали да не ме компрометира толкова чак..

Общи условия

Активация на акаунт