Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 908
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 891
Добро утро или ден, на който - каквото  Mr. Green

Когато и да направите партито - идвам  Grinning Поне благоверният няма да се притеснява, къде и с кого хайманя  Whistling

Цомбе, как да ти помогна, кажи. Taка става ли?

# 361
  • Мнения: 7 710
Окочо, много му нежни кунките на тоз масажист, мари...  Mr. Green

# 362
  • Мнения: 10 752


Цомбе, как да ти помогна, кажи. Taка става ли?


О даааа Hug
В интерес на истината, освен кръста, ме боли и там.

Хора, много съм зле CryМного ме болииииииииии.Ужас!!!!!!!!!!!Защо така бееееееееееее Cry

Стига ма!!! Притесняваш ме вече...  Rolling Eyes
Взимай мерки... Sunglasses
Ми то си е за притеснение.И преди ми се е случвало, ама такова като сега - не.Незнам как ще се завлека до масажиста.Едвам се движа Cry

# 363
  • Мнения: 10 752
Окочо, много му нежни кунките на тоз масажист, мари...  Mr. Green
Кат на женски ми мязат newsm78

# 364
  • Мнения: 5 140
Добро утро или добър ден, както пожелаете. Hug

# 365
  • Мнения: 7 710
Окочо, много му нежни кунките на тоз масажист, мари...  Mr. Green
Кат на женски ми мязат newsm78

Ми женски са! Rolling Eyes
Окочооооо, наща Цомба може само мъж да я излекува....  Whistling

# 366
  • Мнения: 5 140
Чудя се още и се мая, на коя дата мога да се класирам този път. newsm78

# 367
  • Мнения: 7 710
всички тук са ми любими...   Hug
Синеоч, и на мен така...  Whistling

# 368
  • Мнения: 670
Ква дата, ква класация?!

# 369
  • Мнения: 5 140

Нали  Grinning
Знам аз, много отдавна, че е така. Hug Heart Eyes


За форумска среща.

# 370
  • Мнения: 7 710

За среща- гореща!
Ти няма ли да дойдеш този път?
Горе е анкетата- бегай да гласуваш...  Whistling

# 371
  • Мнения: 2 891


Тези мъжки ли са?

# 372
  • Мнения: 183
ха добър ден и от мен Hugот няколко дена са ме напитили грижи и работа ,че ни ми остава време за вас Rolling Eyes,ама сега може и да наваксам Mr. Green,чета че среща ще си правите,ми...лошо нема ама да пиете по едно и за провинциалистките форумки Peace

# 373
  • Мнения: 7 710

Ялови са...  Naughty

# 374
  • Мнения: 2 486
Добър ден!
Как е хавата?

Цомбе, душа, още ли те боли? Съчуствам ти искрено! Дано масажиста да те оправи Mr. Green

Баси, много върви тая служ.кола бе, докат натисна педала и съм на 100 км и изобщо не се усещат, все едно карам с 50, че се претрепим нейде ooooh!
И моите баба и дядо правиха преди 2 години златна сватба-50 години семеен живот, малеее, множко ми се види това newsm12

Общи условия

Активация на акаунт