Спамо- чат темичка (14.5- 20.5)

  • 41 908
  • 3 306
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 749
Eй, ора, как я мислите раотата аз да изчета толкоз чудо? Я резюме!

# 346
  • Мнения: 5 383


Лелееее, хореееее, баба ми снощи дойде да ни почерпи с бАНбони, че правели 60 години от сватбата Shocked Shocked Shocked

Миналата година моите баба и дядо празнуваха 50 години и аз това се чудех Thinking

Да са живи и здрави и поздравления наистина #Crazy Shocked newsm20

# 347
  • Мнения: 7 467
Да са живи и здрави  bouquet

Не се притеснявайте, издържането е първите 15 - 20 г., после се свиква и само си съжителствате  Mr. Green  приятелски  Laughing

# 348
  • Мнения: 749
На тия, дето имат юбилейници- ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДАРАВИ!

http://www.youtube.com/watch?v=Ci5SZx3VI_U  - това е поздрав за тях!

# 349
# 350
  • Мнения: 4 472
Добро утро!  Grinning

Първата гласувала за 25-ти май, но като гледам май няма да ме огрее Rolling Eyes

МръсТницоу, ей ти нещо k … 87;ак Mr. Green

И моите баба и дядо правиха златна сватба Grinning Да е честито на всички юбиляри! Hug

# 351
  • Мнения: 5 383
Чао от мен.
Отивам на лекции, после на работа... Tired
Приятен ден  bouquet

# 352
  • Мнения: 10 752
Добро утро!  Grinning

Първата гласувала за 25-ти май, но като гледам май няма да ме огрее Rolling Eyes

МръсТницоу, ей ти нещо да мЪ УбичЪш пак Mr. Green

И моите баба и дядо правиха златна сватба Grinning Да е честито на всички юбиляри! Hug
10х  bouquet
Ама аз кога съм спирала да те обичам ма newsm78


10х за поздравите за баба и дядо bouquet

...
Дали ще го издържа толкова време Любо,а?

Въпроса по- скоро е дали Любо ще те издържи толкова време?   Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Само ако знаеш колко си права Twisted Evil

# 353
  • Мнения: 7 710
...Само ако знаеш колко си права Twisted Evil

Знам  Mr. Green

# 354
  • Мнения: 10 752
Хора, много съм зле CryМного ме болииииииииии.Ужас!!!!!!!!!!!Защо така бееееееееееее Cry

# 355
  • София
  • Мнения: 143
добро утро!
Бомбе, ти ходи ли на лекар?

# 356
  • Мнения: 10 752
добро утро!
Бомбе, ти ходи ли на лекар?

Не съм, защото знам какво ще ми каже.Аз диагнозата си я имам.
Сега говорих с масажиста ми, в 1 часа отивам да ми събере кокалите.

# 357
  • София
  • Мнения: 143
Дано да ти помогне! Hug

# 358
  • Мнения: 505
здравейте за днес..нещо не ми остава много време за СПАМ но виж за купона гласувах..не мога да пропусна таквози събитие...

Цомбе, честита годишнини на баба и дядо...    bouquet и дано остискаш и ти до този юбилей..а това с кръста ти наистина е гадничко...

друго нямам време да ви изчета, че да ви влеза в ритъма....  Joy

# 359
  • Мнения: 7 710
Хора, много съм зле CryМного ме болииииииииии.Ужас!!!!!!!!!!!Защо така бееееееееееее Cry

Стига ма!!! Притесняваш ме вече...  Rolling Eyes
Взимай мерки... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт